Lumene, Skin Couture Loose Powder (Puder sypki)

Lumene, Skin Couture Loose Powder (Puder sypki)

Doskonałe wykończenie makijażu, utrwalające podkład. Ulepszona formuła zwiększa uczucie delikatności i gładkości na skórze. Puderniczka z nowym, bardzo delikatnym puszkiem do pudru. Dawa odcienie: 0. Touch – Translucent, 1. Silent Beauty.

polecam

W drogeriach już nie widzę poprzednika tego pudru sypkiego. Kupiłam więc ten i na początek pozytywnie mnie zaskoczyła większa pojemność - 15 g, podczas gdy poprzednik miał 10 g. Cena jest bodajże taka sama. Sam puder jest b. podobny do wcześniejszej wersji, ale jest delikatniejszy. Jest drobniutki, lekki, dobrze matuje (u mnie na 7-8 h, ale nie wiem, jak byłoby latem). Nie ciemnieje na twarzy w ciągu dnia i jest trwały, wystarczy mi 1 poprawka wieczorem. Z góry zaznaczam, że mam cerę przesuszającą się i praktycznie bezproblemową. Puder ten nie uczula mnie i nie wysusza skóry. Jest niewidoczny na twarzy. Wydaje się, że będzie wydajniejszy niż poprzednik z racji większej pojemności i braku konieczności częstych poprawek w ciągu dnia. Gąbka dołączona do pudru jest przyjemna i miękka, ale ja przyzwyczajona jestem do używania pędzla. Ta nowa wersja ma trochę inne opakowanie: nakrętka jest granatowa, jak dawniej, a część z pudrem jest przezroczysta. W środku jest plastikowa nakładka w dziurkami (kiedyś było sitko położone bezpośrednio na puder). Moim zdaniem obecne opakowanie jest dużo lepsze od poprzedniego, bardziej stabilne. Nic się nie wysypuje z zakręconego opakowania. Ja mam kolor 0 Translucent. Nie wiem, ile jest dostępnych kolorów, ja zwracam uwagę tylko na najjaśniejsze, transparentne, jako żem bledzioch niepospolity:). Bardzo polecam. Puder ten może zostanie moim KWC, jak go dłużej poużywam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od ok. 2 tygodni/w trakcie 1

Dopisek 18.06.2006 - podwyższam ilość gwiazdek:), używam już drugie opakowanie i jestem b. zadowolona z tego pudru.

Rewelacja, polecam!!

Mam cerę mieszaną, trądzikową i alergiczną, zawsze mam trudność z dobieraniem kosmetyków, 2 lata temu postanowiłam go przetestować i się nie zawiodłam. Naprawdę jest wart swojej ceny. Nalerzę do osób które mają straszy problem z błyszczeniem twarzy a ten puder daje sobie z tym świetnie radę. Jest skuteczny i bardzo wydajny :-)

Używam tego produktu od: 2 lata

Naturalny

Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania, potrzebowałam pudru sypkiego do zmatowienia tłuściocha blokera. Nastawiłam się najpierw na zakup innego, ale z braku laku... Posiadam puder w wersji starszej niż ten na załączonym obrazku (po prostu Loose Powder, kolor 2 Honey, 10 g, 50 zł). Nie jestem jednak rozczarowana - wprost przeciwnie.

Puder jest fantastycznie drobno zmielony, leciutki, jedwabisty. Nie czuć go na twarzy, bez względu na to, jak szczodrze się nim obsypiemy. Kolor, mimo nazwy sugerującej coś-ciemniejszego-niż-kolor-mojej-cery, wygląda bardzo neutralnie a ja sama do mulatek się nie zaliczam. Był na pewno o wiele naturalniejszy niż pozostały Transculent, który wybielał.

Nie wgryza się w pory, nie ciemnieje na twarzy, nie tworzy kluch z blokerem. Na razie nie zauważam żadnego zapychania. Zapachu nie wyczuwam. Nakładam go za pomocą pędzla, załączonego puszka nie używałam. Matuje na 2 godz. góra, ale ze względu na tłuściocha którego używam pod podkład i wysokie temp. jestem mu to w stanie wybaczyć. Kolejne poprawki nie pogarszają makijażu, a skóra nadal jest jedwabisto-satynowa.

Pudełko mam zakręcane, z sitkiem, które potrafi "utonąć " w pudrze (dlatego nie używam). Zalecana ostrożność w obchodzeniu się z tym opakowaniem, można stracić trochę kosmetyku. Za to * mniej. Ale i tak jestem zadowolona, bo to na razie najlepszy puder w mojej torebce. Myślę, że jakiś czas mi posłuży.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

rewelacja :)

Kupiłam ten puder właściwie bez dłuższego zastanawiania się,spieszyłam się,był mi potrzebny bo stary był na wykończeniu i kolor idealnie odpowiadał mojej jasnej cerze.
Ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę.Drobniutko mielony puder rozprowadzał się na twarzy cieniutką warstewką,nałożony zapewniał matowy wygląd na długie godziny.Uwielbiałam go!!
Niestety,stare opakowanie jest już na wykończeniu a nigdzie nie mogę dostać nowego :(.Jeżeli gdzieś go znajdę to na pewno go kupię.

Używam tego produktu od:prawie półtora roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Spoczko-Maroczko ; )

Przyznaje że kupiłam ten puder przez pomyłke ale nie żałuje nic a nic. Nie wiem czemu jest tutaj mało opini na jego temat,może nie cieszy się popularnością,a może dlatego że Lumene wycofała się z rynku ?Mam kolor transparentny ale uważam że to najlepsze rozwiązanie zważywszy na chocki-klocki przy doborze odpowiedniego koloru dla naszej cery.Konkrety to ==> dobrze stapia się ze skórą,wygląda naturalnie, matuje, delikatnie pachnie, jest wydajny i ogółem same pozytywy.Ponad to dodany puszek do pudru jest exstra.Więc pytam się po co przepłacać ? ;)

Używam tego produktu od:roku

może się podobać

Wielka zaleta: kolor :) 0 transparent jest dobry dla mojego (białego) koloru twarzy. Całkiem ładnie się rozprowadza, używam pędzla i trudno raczej jest przesadzić z ilością. Matuje.
Wadą jest zdecydowanie pudełko - nie ma sitka, a "pokrywkę" z otworami, przez które ciężko ten puder wydobyć. Poradziłam sobie z tym przesypując puder do pustego pudełka po pudrze bourjois ;)
Wolałabym też żeby był drobniej zmielony, choć jest nienajgorzej.
Dobry, choć będę szukać dalej.

Używam tego produktu od:

bez owacji

Puder bardzo drobny (pyłkowy) w ładnych naturalnych odcieniach, idealnie stapia się ze skórą. Byłabym nim bedziej zachwyvcona, gdyby lepiej matowił. Jednak wolę avon.