Yves Rocher, Bio Specific Anti - Imperfections, Hydratant Jour Pore - Affinant (Nawilżający krem na dzień zwężający pory)

Nawilżający krem zwężający pory na dzień to codzienna pielęgnacja, która rozwiąże te wszystkie problemy. Dzięki wyjątkowej formule zawierającej współdziałające ze sobą substancje czynne pochodzenia roślinnego wygładza cerę, zwęża pory i matuje naskórek. Po miesiącu stosowania skóra zaczyna wyglądać inaczej.

Bardzo lekka konsystencja niepowodująca zatykania porów, która sprawia, że skóra jest matowa i aksamitna w dotyku.

nie wiem co powiedzieć ;)

hmmm, jak w podsumowaniu ;)
Kremik dobry, ładnie pachnie, bardzo przyjemna konsystencja. Ma jedną zasadniczą wadę - wałkuje się, co uniemożliwia stosowanie go na dzień i nakładanie na niego podkładu. Mam cerę mieszaną, nakładany na całą twarz lekko wysuszał mi policzki. Zmniejsza pory, cera jest świeża i oczyszczona, gładka. Ja stosuję go na strefę T, na noc, ładnie matuje i faktycznie likwiduje niedoskonałości. Dodatkową * daję mu za to, że jak do tej pory jako jedyny likwiduje mi te okropne podskórne grudki, jakie od czasu do czasu pojawiają mi się na czole. Sprawdza się też stosowany punktowo. Dodam jeszcze, że zawsze kupowalam go w promocji za ok. 5 euro.

Używam tego produktu od:

Kosmetyczny bubel

Na początku przypadł mi gustu jednak to było w w akacje, kiedy się nie malowałam. Wtedy przeszkadzałm mi jedynie zapach, który pachnie jak..ciepły zielony karton;) tak to brzmi i dla mnie tak pachniało. Jednak gdy wróciłam z wakacji pojawił się problem z nałożeniem makijazu jak i z jego trwałościa - nie mogłam go uzywać bo przy nakładaniu podkładu rolował się na buzi mimo nałożenia naprawdę minimalnej warstwy, po ok. 1 godzinie makijaż robił sie taki rozmyty i nijaki a po 2 godzinach spływał z mojej buzi.
W efekcie go wyrzuciłam, gdyz nie spełniał żadnej ze swych ról

Używam tego produktu od: 2 lata temu po raz ostatni
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

Nic szczegolnego

W sklepie pani zachwalała krem, ale to nic szczegolnego, nie zauwazylam zadnego sciagniecia porów, jedyne co pozytywne to ładnie matowal na jakis czas. krem dosc drogi a słoiczek nie wygodny w uzyciu. Ładny świezy zapach.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Skóra po nim się lepi i jest podrażniona

Kupiłam zachęcona przez panią w sklepie, i niestety pomimo zapewnień że krem jest bardzo delikatny i nie uczula, powodował u mnie podrażnienia. Miałam wrażenie, że krem jest kleisty. Pory pozostawały takie same a mnie.

Świetny

najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam, Vichy nie dorasta mu do pięt.
-matuje cerę na bardzo długo
-pomaga goić się pryszczom i innym niedoskonałościom
-zwęża pory
-pięknie pachnie
jedynie mógłby być trochę tańszy

Na noc jest świetny!

Jako krem na dzień się nie sprawdza bo niestety się wałkuje :( Zupełnie nie nadaje się pod maijaż. Na szczęście zdecydowałam się używać go na noc i to go uratowało przed oddaniem Mamie :)
Zwęża pory, świetnie reguluje sebum i zapobiega niedoskonałościom. Zapach jest cuuuudny, gorzej z konsystencją. Jak dla mnie jest zbyt kleista (nie jestem pewna czy to dobre określenie), ciężka.
Używałam go baaardzo długo, teraz zmieniłam na inny, ale na pewno do niego wrócę :)

Używam tego produktu od:używałam systematycznie przez kilka miesięcy

Bez rewelacji

1. Na dzień to on się nie nadaje, bo ponieważ się roluje, chyba, że jako jedyny kosmetyk :)
2. Faktycznie nawilża, ale na tym jego działanie się kończy - nie zauważyłam żadnej poprawy w ogólnym wyglądzie skóry ( używałam na noc)
3. Jak dla mnie zapaszek ok
4. Na pewno nie jest wart swej polskiej ceny.
5. Kolejna wada jest taka, że (według producenta) nie powinno się go używać w słoneczne dni - no to jak ? stosować tylko w pochmurne? ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

średni

Krem jest bardzo średni. Za te cene z pewnością można kupić lepszy.
Dość dobrze nawilża skórę (no ale przede wszystkim nie wysusza), nie podrażnia, nie zapycha. Skóra po jego użyciu jest matowa, gładka. Ale żadnego zmniejszenia porów nie zauważyłam. Poza tym krem nie robił nic rewelacyjnego. Poza przyzwoitym nawilżeniem to właściwie nic nie robił.
Ładnie pachnie, przyjemnie się go stosuje ale to wszystko.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

fajny

Nie rozczarował mnie, ale też cudów po nim nie widzę...
Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nie świeci się po nim buzia (ale też nie matuje)...
Niestety u mnie duży minus za podrażnienia, tzn. gdy stosowałam go na lekko zaczerwienioną buzię, to bardzo ją podrażniał - szczypało i musiałam go zmywać.
Minus jeszcze za to, że trudno na niego nakładać podkład - krem wałkuje się :/

Eeeee...

Prawde mowiac nie jestem z tego kremu zadowolona.

Z plusow to tylko:
+ nie powodowal u mnie wysypu pryszczy
+ w lekkim stopniu rzeczywiscie zwezal pory

A z minusow (tu niestety jest tego troche wiecej...):
- nie matowil ani troche
- strasznie smierdzi
- lepi sie na twarzy i przeokropnie walkuje
- czasami mialam po nim dziwnie czerwona skore (?!)
- drogi

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

mocne 4+

Krem ma przyjemną lekką konsystencję, taką trochę żelową. Zapach raczej nie przypadł mi do gustu, ale to rzecz dość mało ważna. Kremik nie zatyka porów, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, momentalni się wchłania. Czasem, gdy nakładałam makijaż potrafił się troszkę w pewnych miejscach zrolować, ale to pewnie dlatego, że zbyt dużo go nałożyłam, bo generalnie było OK. :) Nie sądziłam, że tak faktycznie będzie, ale rzeczywiście skóra mi się ujednoliciła, wyprysków było mniej, zaczerwienia (czytaj: stany zapalne wywołane pryszczami) wyraźnie się zmniejszyły, pory skóry się zwęziły. Powierzchnia skóry stała się bardziej wyrównana, gładsza, delikatniejsza w dotyku, tak jak producent obiecał. Krem matowił skórę na jakiś czas, choć oczywiście nie nacały dzień (tak długie działanie nie było obiecane). Rzeczywiście cera mniej mi się przetłuszczała, gdy stosowałam ten krem. Produkt jest wydajny, zamknięty w bardzo ładnym słoiczku (trochę szkoda, że nie występuje też w tubce 30ml, jak wiele kremów YR) z którego można wydobyć krem naprawdę do samego końca. ;) Krem jest faktycznie niezły, na pewno warto spróbować. :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni jakieś 3-4 miesiące temu

Ilość zużytych opakowań: 1 (słoik 50ml)

oczyszcza!

Plusy:
-> krem błyskawicznie się wchłania
-> oczyszcza i wyraźnie zwęża pory
-> odświeża skórę, która nie przetłuszcza się tak mocno

Wady:
-> mało wydajny, biorąc pod uwagę cenę - bez promocji typu "2 w cenie 1" ani rusz
-> w niemiłosiernie ciężkim i nieporęcznym szklanym słoiku - co za cymbał wpadł na pomysł, żeby dno słoika robić kanciaste?? ledwo można krem wydłubać...
-> niedostatecznie nawilża - po użyciu mam wrażenie ściągniętej skóry i muszę ją dodatkowo smarować kremem nawilżającym*
-> ma, na dłuższą metę, upierdliwy zapach

Przez jakiś czas, kiedy go używałam, głęboko pod skórą robiły mi się bolesne "gule" - zwalałam na krem, a jak się okazało, to efekt rosnących ósemek. Od razu poczułam się mądrzejsza :]
Mimo tych wad - krem polecam, bo świetnie oczyszcza i wygładza skórę.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca (tylko na noc, bo się dziad wałkuje).
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

***-
* - postanowiłam przemóc się i stosować na noc tylko ten krem, bez dodatkowych nawilżaczy - na początku było ciężko, ale skóra szybko się przyzwyczaiła :)

Świetny

Krem świetnie koryguje niedoskonałości. Wyrównuje koloryt skóry. Matuje, ale nie wysusza. Wałkowania się nie zauważyłam;p Warty swojej ceny.

Używam tego produktu od:2lat?
Ilość zużytych opakowań:dużo