Avon, Rękawica do kąpieli

Avon, Rękawica do kąpieli

Wykonana z poliestru rękawica przeznaczona do masażu ciała w kąpieli. Nie jest zbyt szorstka, działa raczej delikatnie.

fajna

Uwielbiam robić nia peeling- wystarczy dowolny żel pod prysznic i już. łatwa do utrzymania w czystości. Ja nią czasem w pralkę wrzucę i wypiorę- tyle, że bez płynu do płukania. Jest szorstka, ale nie do przesady.
Mam ją już kilka lat i nad mi słuzy

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 cała sztuka

skuteczna i fajna

zgadzam sie z opiniami, ze to fajny gadzet.
rekawica jest naprawde skuteczna, do tego cena atrakcyjna, jedyną wadą jest to, że nie jest zbyt wytrwala, ale niestety tak czesto bywa w przypadku tanszych produktow - cos za cos.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Słabo 'drapie'

Rękawica jest idealna dla osób wrażliwych na drapanie, jak dla mnie jest zbyt delikatna. Mimo tego, że może wydawac się ostra, daleko jej do gąbki Syreny.
Plus, za to że ma palce - nie spada z niewielkiej ręki. Niestety, po jakimś czasie używania poszarzała, zrobiła się brzydka i nieestetyczna, co sprawiło, że musiałam ją wyrzucic. Nie rozerwała się jednak i nie zniszczyła do tego stopnia, żeby nie było można jej używa, więc pod tym względem lepsza jest od rękawic sizalowych.
Nie kupię ponownie, ponieważ wolę gąbki Syrena i frotową rękawicę.

Używam tego produktu od: używałam kilka m-cy

Całkiem ok

Mam tą rękawicę od dobrych kilku lat i do tej pory mi służy.
Ma ładny różowy kolorek, idealnie dopasowuje się do ręki, podczas masażu w wodzie nie zsuwa się z ręki.
Przyjemnie drapie i pobudza krążenie.
Polecam!

Używam tego produktu od:2 lat

Bardzo dobra

Jestem z niej bardzo zadowolona. Ładnie dopasowuje się do ręki. Lekko drapie - to na plus gdy nie mam ochoty trzeć mocno ciała :)
Jeśli się zepsuje wtedy kupie, ale jaknarazie jej to nie grozi :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 bardzo trwała

moze byc...

moze byc, ale ja takich rzeczy w ogole nie lubie uzywac... kupilam ja ot tak, zeby sprobowac, myslalam ze moze sie do tego przekonam, ale niestety jednak to nie jest to...

moze gdyby byla jednak bardziej szorstka itp... ale skoro jest jaka jest - wiecej jej nie kupie.

Używam tego produktu od:kilku lat

Rękawica,jak rękawica :)

Nie kupię ponownie,bo mam 2 i są wieczne :D Ciągle mają ten sam kolor,świetnie dopasowują się do ręki (trochę rozciągliwe) no i praktycznie wogóle się nie niszczą :) Jeste bardzo zadowolona,to świetny produkt,chociaż szczerze powiedziawszy nie miałam doczynienia z innymi,ale to tylko dzięki temu,że te ciągle się trzymają :)

Używam tego produktu od:bardzo długo

niezbędna

Szkoda że już ich nie ma w spżedazy choć może jeszcze je znajdę na jakimś bazarku....
Używam jedej pary od 4-5 lat o ile się nie mylę.Są już rozciągnięte i straciły jakrawy odcień różu ale skuteczne są niezmiennie.Zawsze lepiej do pellingu użyć rękawic niż jakiegoś kosmetyku.Skóra po nich jest tak wypolerowana że samoopalacze nie mają prawa się nierównomiernie rozprowadzić a skóra jest gładka i miękka jak pupa niemowlaka.
Pewnie niedługo będe musiała kupic nowe ale i tak jestem pod wrażeniem ich skuteczności.Tym bardziej że trę nimi ciało dość często i gęsto

świetna

Kupiłam od razu 2 i używam ich obu równocześnie - łatwiej i wygodniej :) Mam je już 2 lata i praktycznie nie zmieniły swego kształtu i nic nie straciły na skuteczności działania. Rękawica jest ostra i mocno drapie, faktycznie może zastępować peeling. Mój mąż dziwi sie jak można dobrowolnie tak sie maltretować i drapać swoje ciałko- stwierdził tak gdy kiedyś potraktowałam rękawicami jego plecy :) Rękawica ma idealny rozmiar dla kobiecej dłoni - nic się nie przekręca. Tak jak peeling ułatwia wchłanianie wszelkiego rodzaju środków pielęgnacyjnych do ciała. Ogólnie bardzo polecam szczególnie tym, które lubią uczucie dobrze wyszorowanej i gładkiej skóry....

jestem zadowolona

bardzo dobra rekawica - zastepuje peeling, a jej szorstkosc w polaczeniu z orzezwiajacym zelem pod prysznic bardzo przyjemnie mnie rozbudza rano i dodaje energii :) wykonana starannie - nie strzepi sie,nie zaciaga, nie uciska nadgarstka. polecam

dardzo dobra!

miom skromnym zdanie jest to bardzo dobry wyrobik, rękawica jest trawał, dość ostra-mi to odpowiada, czuć po takim masażu i myciu efekt! ponaddo nie jest droga i jest bardzo wygodna !polecam!

za szorstka!!!

Hmmm, dla mnie ta rękawica jest zbyt ostra powiedziałabym. Mam skórę suchą i po kąpieli z masażem tą rękawicą swędzi mnie całe ciało, jest podrażnione, ale przyznam szczerze że również gładkie. Ten produkt na pewno jest dobry dla osób o skórze normalnej, natomiast do wrażliwej się nie nadaje zupełnie.