Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Pojemność 2,5 ml

Utrwalacz makijażu w sprayu. Przeznaczony głównie do Camouflage System ale nadaje się do utrwalania każdego makijażu. Zapewnia trwałość nawet na całą noc.

Zawiera filtr słoneczny SPF 20.

Fixing Spray rozpyla się z odległości 20 cm, przy zamkniętych oczach i ustach.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Cena: ok. 30 $ / 2,5 oz

KWC

Używam od jakichś dwóch miesięcy, na jakieś okazje, wyjścia, imprezy i muszę powiedzieć, że to mój wybawca, bo moja skóra błyszczy się niemiłosiernie, zwłaszcza w upale a tynkowanie nowej warstwy co godzinę to też lipa. Ciężko dostać ten fiksator (chyba że ktoś przez internet kupi), ale warto. Za niecałe 60 zł macie makijaż nie do zdarcia. Jest wodoodporny i wodościerny, przy czym nie robi się efekt maski. chyba że się przesadzi z aplikacją (mi się zdarzało), wtedy na twarzy widać taką białą warstwę, jakby się doczepiło mąki do cery. Ogólnie trzeba ujarzmić ten spray, żeby naumieć się go dawkować, ale jak się to opanuje, to makijaż przetrwa w stanie nienaruszonym niemalże przez wiele godzin, nawet w ekstremalnych warunkach. Na jego wielki plus jest to, że chyba jakoś pochłania sebum, bo faktycznie się po nim dłuuuuugo nie świecę.
Jednym słowem rewelacja, polecam szczerze.
Acha, opakowanie duże i bardzo wydajne raczej.
Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś ładniejszego opakowania albo że nie ma wersji małych, podróżnych, ale rozumiem, skoro to kosmetyk profesjonalny do użycia masowego.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Jest super i do tej pory mnie nie zawiódł

Jestem baaaardzo zadowolona z tego utrwalacza - faktycznie utrwala makijaż na wiele godzin, pozostawiając go w nienaruszonym stanie, przy wielkich wyjściach wytrzymuje całą noc, nawet jeśli się tańczy, poci i aktywnie spędza ten czas :)
Polecam przy wszelkiego rodzaju imprezach, wyjątkowych okazjach itd. gdy chcemy wyglądać nienagannie nie tylko przez pierwszą godzinę :P
Odjęłam pół gwiazdki za cenę i za to, że faktycznie nie nadaje się na codzień - pory są zapchane, skóra nie oddycha, ale to raczej normalne przy tego rodzaju kosmetykach :)
Ogólnie - na wielkie wyjścia i całonocne imprezy - strzał w 10!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

TRAGEDIA

TRAGEDIA!! Tez zachęciłam się cudownymi opiniami w internecie, ale ten ten produkt ma chyba po prostu tak fantastyczne lobby! Nie działa wcale, baa makijaż znika z twarzy szybciej niż bez użycia tego produktu. Dziesiątki prób, ze może cos żle robię, ale nie, ten szajs po prostu nie działa. Robiłam nawet test i spryskałam polowe twarzy, na tej niespryskanej polowie, makijaż był trwalszy!! o zgrozo, najgorzej wydane pieniądze od dawna. Paranoja.

Używam tego produktu od: 2 miesiacy

Świetny utrwalacz

Jako wizażystka używałam tego produktu do utrwalania makijaży ślubnych i nie tylko. Dziewczyny które malowałam były zachwycone trwałością makijażu do czego przyczynił się z całą pewnością utrwalacz kryolanu.

Minusem jaki mogę wymienić to tylko to że po utrwaleniu nie możemy poprawiać już więcej makijażu, ale to chyba normalne :)

kupię ponownie

Najlepszy na rynku! Utrwala mocno makijaż, lecz nie tworzy efektu maski. Na początku po aplikacji czuć go na twarzy przez parę sekund. Nie powoduje podrażnień, ani nie pojawiają się po nim wypryski. Śmierdzi okrutnie, ale tylko kilka sekund.
Uwielbiam go jak i moje klientki.
Należy jednak uważać z ilością. Gdy za dużo pryśniemy będziemy się świeciły niemiłosiernie. Ja po spryskaniu twarzy aplikuję na niego puder HD, daje to cuuudowny efekt.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

claro que si :)

To jest niezbędny produkt w mojej pracy. Klientki mają utrwalone cienie, puder, bronzer i kreski na powiece pomimo tańców, hulanek i swawolnych różności :) Na początku bałam się o to, że zrobi "maskę" z twarzy, ale zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie funkcje fizjologiczne skóry zostały zachowane z dodatkiem zatrzymania na wiele godzin zrobionego makijażu. Jestem na "tak" :)

Używam tego produktu od: używam od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie bomba!

Plusy:
- mega wytrzymały (raz zdarzyło mi się na imprezie zasnąć z makijażem...rano był na swoim miejscu!)
- wydajny
- łatwy w aplikacji (przynajmniej ja nie miałam problemów)

Cena jest dość wysoka, ale myślę że produkt warty tej ceny. Na prawdę daje rade: w różnych ciężkich sytuacjach makijaż zostaje na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: puszka 150ml

Bo ja wiem....

Zachęcona przez opinie wizażystek zakupiłam fixer celem stosowania latem na ważniejsze wyjścia. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc latem świecę się już po godzinie. Miałam nadzieję, że fixer osłabi ten efekt. Nie rozczarowałam się, świecenie rzeczywiście jest mniejsze, dłużej udaje się utrzymać makijaż na miejscu, jednak zauważyłam ,że po jakichś 3 godzinach fixer zaczyna miksować się z podkładem i tworzy efekt maski. Daję 3,5* ze względu na cenę oraz tworzenie niefajnego efektu po kilku godzinach. Zauważyłam też, że po użyciu fixera moja cera jest bardzo przesuszona ( wynik zawartego w nim alkoholu) i po kilku dniach pojawiają się pryszcze. Nie wiem czy to wszystko jest warte zachodu.

dobry produkt

Makijaż zostaje na swoim miejscu. Przetestowałam w różnych warunkach, z różnymi podkładami i na wielu imprezach. Na pewno nie do codziennego użytku. Zalecam bardzo dokładny demakijaż i porządny peeling po każdym zastosowaniu. W przeciwnym razie mali "czerwoni przyjaciele" będą bezwzględni i pojawią się na cerze ;)

Używam tego produktu od: 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie i teraz drugie (duże) w trakcie

Świetny z dwoma poważnymi wadami...

Produkt rzeczywiście utrwala makijaż, ale posiada też dwie ogromne wady, o których niżej...

:) rzeczywiście utrwala makijaż (niezastąpiony na wielkie wyjścia)
:) nie skleja rzęs
:) makijaż zostaje na swoim miejscu przez kilka godzin

:( największa wada - dozownik się zapchał przy 1/3 opakowania i w momencie bardzo ważnego dla mnie wyjścia, będąc pewna jego niezawodności, myślałam że się popłaczę, nie mogłam go wydostać z opakowania!!!! Po jakimś czasie dozownik się naprawił sam, ale czasem sprawia psikusy...
:( zapycha, jeśli się go stosuje zbyt często, napewno w życiu bym nie poleciła go do codziennego stosowania...
:( rozmazuje tusz do rzęs (można wytrzeć patyczkiem i jest ok)

Generalnie porządnie się zastanowię, czy kolejny raz go kupię, bo nie mam w zwyczaju kupować drogiego produktu i wyrzucać prawie pełnego tylko dlatego, że dozownik "nawala" i chodzić pół dnia wściekła, że w bardzo ważnych chwilach "nawala", choć muszę przyznać, że efekt jest naprawdę ładny...

Ze względu na powyższe wady, z czystym sumieniem mogę mu wystawić tylko max 3,5 gwiazdki, gdyby nie dozownik napewno dałabym mu 5 i byłby to mój "must have"...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ŚWIETNY

Niezbędnik na specjalne okazje. Świetnie utrwala cały makijaż, nawet cienie utrzymują się na swoim miejscu przez wiele godzin. W pierwszej chwili po aplikacji czyć na twarzy lekkie ściągnięcie, ale to uczucie szybko mija. Należy stosować się do rad producenta w zakresie aplikacji aby nie przedobrzyć i nie stworzyć na twarzy skorupy. Ma dośc intensywny zapach, który również dość szybko się ulatnia.
Wydajny i naprawdę godny polecenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Utrwalacz?! Chyba Zapychacz!!!

Produkt zakupiłam na allegro, za około 70-80 zł. Potrzebowałam pilnie jakiegoś utrwalacza na lato, bo przy mojej cerze mieszanej w kierunku tłustej, parę minut po przypudrowaniu świeciłam się jak lampeczka. Spotkałam się z mnóstwem pozytywnych opinii na temat tego utrwalacza jak i samej firmy Kryolan, więc nie spodziewałam się takiej porażki po tym kosmetyku. Przede wszystkim:

-nie działa!!! Próbowałam spryskiwać nim twarz przed przypudrowaniem, po przypudrowaniu, przed makijażem...Nic! Nadal podkład spływał mi z twarzy w kilka minut po aplikacji!
-ZAPYCHA!!! Potwornie! Z początku myślałam, że to wina któregoś z moich kremów lub podkładu, jednak zauważyłam, że po odstawieniu utrwalacza, wypryski nie pojawiały się wcale, a jeśli już to jeden malutki pryszczyk. Z utrwalacza nie korzystałam przez około 2 miesiące i miałam dość gładką buzię, niestety dwa tygodnie temu miałam całonocną imprezę i sięgnęłam po utrwalacz...Dwa dni później (nic nie zmieniłam w pielęgnacji) wywaliło mi na twarzy szereg bolących podskórnych guli, które do tej pory nie chcą zniknąć. Nie polecam!!!

Daję pół gwiazdki tylko dlatego, że nie można dać zero...

Niezbędny

Byłam sceptycznie nastawiona, teraz - nie wyobrażam sobie nie mieć go pod ręką.
Kupiłam pod wpływem recenzji, na swój ślub. Sprawdził się idealnie. Makijaż utrzymał się 14 godzin (potem go zmyłam) w upale i intensywnym tańcu. Twarz nie świeciła się ani na żywo, ani na zdjęciach. Oczywiście pod koniec imprezy, gdy byłam spocona, pojawił się błysk, makijaż jednak pozostał na swoim miejscu. Jedynie co, musiałam z dwa razy poprawić usta.

Wypróbowałam go także w zwykłe dni, podczas upałów. Za każdym razem nie zawiódł.

- nakładałam go w różnych ilościach, bo na początku nie mogłam go wyczuć, w każdej dawce się sprawdził, uczucia ściągnięcia nie mam
- zostawia satynową powłokę, gdy się przesadzi może pojawić się błysk, wówczas wystarczy lekko pudrować twarz, nie pogorszyła to jego działania czy wyglądu
- nie skleja mi rzęs, nie mam uczucia ciężkości, nie czuję go na twarzy
- ładnie stapia makijaż
- nie zapchał mnie, ale używałam i używam wyłącznie okazyjnie, nie na co dzień (z tego też powodu ciężko mi ocenić wydajność)

Kupiłam na Allegro, od drogerii, zapłaciłam 40-kilka złotych.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego