Oriflame, Vivid Lipstick (Pomadka)

Oriflame, Vivid Lipstick (Pomadka)

Kolory wibrujące satynowym blaskiem! Pomadki tworzą efekt trójwymiarowy, dzięki czemu usta wyglądają na bardziej pełne i zmysłowe. Masło shea nadaje im miękkość i gładki wygląd. 15 kolorów do wyboru.

burlesqe :)

Posiadam jeden egzemplarz tej pomadki w kolorze czerwonym :)

+ opakowanie ( estetyczne i wygodne)
+ efekt pełniejszych ust
+ efekt matowych ust
+ utrzymuje sie dosyć długo
+ wydajność
+/- cena
- zapach ledwie wyczuwalny (lubię jak mi coś pod nosem ładnie pachnie )

Używam tego produktu od: ok. pół roku

taka sobie

mała kolorystyka
wysuszyło mi usta
jakieś takie matujące
kryjące
zapach dziwny, ciężko go określić ale nie ładny, taki ciężki co nadało podwójną ciężkość tej szmince
to był nie trafiony zakup, ale mamie się podobała o dziwo

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam, oddałam w dobre ręce

ach ten baby beige

Miałam kiedyś piękny oddzień (baby beige) tej szminki. Kolor był rewelacyjny do dziennego/naturalnego makijażu. Szminka ta nie wysuszała zbytnio ust. Minusy?
Zapach, był on wręcz odpychający (ale można było znieść dla efektu jaki dawała ta pomadka), kolejnym minusem było opakowanie (i nie chodzi tutaj o to czy było brzydkie, czy nie, poprostu szybko się psuło). Raczej nie kupię ponownie. Chociaż kto wie, w końcu tragedii nie było. Lepszy jednak za tą cenę jest chyba Rimmel.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Może być

Mam odcień "Mother of Pearl" - jest baardzo perłowa, chyba aż za bardzo. Jest w miarę trwała, ale wysusza, dlatego przed jej nałożeniem trzeba jeszcze użyć jakiegoś kremiku nawilżającego. Zachęca wydajnością i ceną (oczywiście w promocji). Usta wydają się być pełniejsze, co również mi się podoba.

Nie zachwycają...

Wybrałam dwa odcienie: Nude Pink (delikatny róż ze srebrnym połyskiem) i Definitely Red (wyrazista czerwień). Szminki miały zbyt mocno zbitą, a do tego suchą konsystencję, co z pewnością utrudniało ich równomierną aplikację. Ich kolory, choć niezwykle intensywne w opakowaniu, tak na ustach stawały się wyblakłe, matowe. Dość często podkreślały suche skórki. Stosowane codziennie, silnie wysuszały usta.

Ilość zużytych opakowań: 2: Nude Pink, Definitely Red

Wysuszacz ust

Uff, dobrze że mi się juz kończy. Koszmarnie wysusza mi usta, podkreśla nierówności i tworzy nieprzyjemną ściągająca powłokę na ustach. Bez pomadki "pod" i błyszczyka "na" nie daje rady kompletnie. Nie jest też trwała, ani ładnie opakowana, ani o zniewalającym kolorze czy blasku, ani specjalnie tania i jeszcze nierówno się nakłada.
Nie widzę plusów :(
Aha, mam kolor Audrey

Nic specjalnego

Kupiłam ją, bo akurat skończyła mi sie szminka, a ta była w promocji w więc się skusiłam. Z katalogu wybrałam delikatny jasny róż (4353) a tak naprawdę okazał się to "wściekły" ostry róż. ( Mam nauczkę, aby nie kupować na podst, fotek z katalogu).

Co do szminki: Absolutnie nie nawilża, wręcz wysusza, nie za ładnie pachnie, jest nie wydajna, ale długo się trzyma na ustach,ma intensywny kolor,

Nie jest aż tak zła, trafiałam na gorsze.

Używam tego produktu od:niedawna

dobra

Kupiłam ja za namowa kolezanki, ktora pomagala mi wybrac szminke pod kolor brazowego cienia do powiek.

Nie byla to jakas super szminka, ale tez nie byla do konca taka zła. Usta byla dosc miekkie, kolor wyrazisty, nie wysuszala i dosc dobrze pielegnowala suche usteczka. Dosyc dobra, ale czegos mi w niej brakowalo jakis drobinek, a tak byla dosc neutralna szmineczka dobra na dzien.

Używam tego produktu od:kilka lat

średnia

W przeciwieństwie do pomadek colour spa, pomadka vivid lekko wysusza usta i gorzej się ją nakłada. Zapach też ma jakiś taki drażniący. Nie ratuje jej nawet piękny śliwkowy odcień, gdyż po prostu jej nie lubię.

Ilość zużytych opakowań: jedno i to samo

Jedna z lepszych...

Super szminka...baaaaardzo długo trzyma sie na ustach na prawdę super trwalość...mięciutka...bardzo przyjemnie pachnie...nie podkreśla moich suchych ust a nawet je leciutko nawilża... mam obecnie odcień: Forget me not ( 4352) moim zdaniem jedna z lepszych w swojej klasie...Używam tego produktu od: 2 lat

Najlepsza pomadka ever ;)

Pomadka doskonała. Trwała - u mnie utrzymuje sie na ustach 4-6 godzin mimo, że wypijam w tym czasie 3 filiżanki kawy. Używam matowej baby beige i połyskującej clover haze - ma zimnoróżowy perłowo-brokatowy odcień, optycznie powiększa usta, daje to niesamowity efekt (bardzo kuszący), tym bardziej że moje usta z natury są niestety cieniutkie. Oczywiście zawsze używam konturówki, bo bez niej żadna pomadka nie spełnia swej funkcji. Polecam wszystkim cienkoustym - będziecie zachwycone. Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań:2 zużyte i 2 w trakcie

ok

hmmm mam z 7 , moze 8 kolorków i jestem zadowolona :))) , dobrze sie rozprowadzaja, maja niska cene, trzymaja sie na mnie jak kazda szminka czyli slabo ale to regula ja wszytskie szminki i blyszczyki szybko zjadam od Wibo do Guerlain nie widze różnicy .. musze sie oduczyc..hyh. Ogolnie polecam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka zaczetych