Oriflame, Giordani Gold, Shimmering Pearls (Puder nabłyszczający w kulkach do twarzy i ciała)

Luksusowe perełki w odcieniach bieli, różu i złota rozświetlają skórę ciepłym, miękkim blaskiem z opalizującymi refleksami.

rewelacja

Nigdy nie myślałam,że kuleczki z Oriflamu tak mi wpadną w oko. Świetny efekt rozświetlenia, trwały i satynowy refleks i zero skutków ubocznych w postaci zapchanych porów czy innych niespodzianek. Szkoda że produktu nie odkryłam wcześniej.

Ubolewam nad tym ,że jest to produkt limitowany i że brakuje miejsca w pudełeczku na mały pędzelek, lusterko.Puder napewno będzie mega wydajny. Zapłaciłam za niego 25zl+ koszty przesyłki (allegro)

Używam tego produktu od: tygodnia

Ulubione od lat

Pudru w kulkach Oriflame używam odkąd pamiętam. Nie zamieniłabym je na żadne inne, ponieważ są doskonałym dopełnieniem makijażu dziennego. Kulki są delikatne i trzeba postarać się, żeby uzyskać przesadzony efekt. W porównianiu do kulek Avonu i innych różnych firm są zdecydowanie najlepsze! Bardzo wydajne, jedno opakowanie wystarcza na baaardzo długo. Używam od lat i na pewno szybko ich nie zmienię.

Używam tego produktu od: Ok. 7 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

db

Na wstępie mojej recenzji chciałabym gorąco podziękować Pani która kiedyś przez pomyłkę zamiast tradycyjnych kuleczek GG przysłała mi właśnie te:)
Kulki nadają srebrzystą poświatę (nie rozumiem, dlaczego niektóre recenzentki opisywały efekt jako rumieniec - prawdopodobnie posiadały wersję brązującą) która świetnie wygląda na pudrze brązującym i różu. Raczej trudno z nim przesadzić - na początku nie mogłam ich nałożyć ponieważ używałam zbyt miękkiego pędzla, ale po zmianie narzędzia jest już ok. Nie zapychają porów.
Efekt mógłby być jednak trwalszy - dlatego tylko cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch lat

dla mnie super

Tych perełek używam od 4 lat... i to tego samego opakowania. CODZIENNIE. Perelki to legenda. Pięknie rozswietlaja twarz, nadaja rumiencow, nie znalazlam na rynku czegos podobnego. To jedyny taki puder w perelkach (mialam okazje porónywac z róznymi). Wcale nie sa ciemne- mam bardzo jasna cere i naprawde efekt nieziemski. Polecam z czystym sercem.

Używam tego produktu od:4
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

za bardzo

Bardzo mocne, może dla ciemniejszej karnacji. Ja miałam różowiastą, wręcz czerwona twarz.
Dugo sie utrzymuje i dobrze rozprowadza, przeszkadzała mi intensywność i odcieńUżywam tego produktu: kupiłam 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: nadal to jedno opakowanie

nic specjalnego

Nie rozumiem zachwytów nad tym kosmetykiem. Nie nałożyłam go zbyt wiele, a twarz mi sie świeciła strasznie. a do tego ten odcień :/ wogole nie przypomina różu, tylko jakas ochydna czerweń. WYYGLąDAłAM JAKBYM SIE MIALA zaraz zapalić.
Fakt faktem wystarczaja na długo,ale zupełnie nienadaja sie na codzien.

Wole inne kuleczki innej firmy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1/2

od świeta

Bardzo dobre perełki rozświetlające. Rzeczywiscie nie robia plam, efekt jest oszołamiający- ale do twarzy nalezy uzywac z umiarem, znakomity jest do dekoltu. Nie jest to jednka produkt, którego można używac na co dzien- ja go używam tylko na wielkie wyjścia.
Zaznaczyła opcje, ze go już wiecej nie kupie, dlatego ze jest bardzo wydajny i jak na razie nie ubywa go.

Używam tego produktu od: 1.5 roku

mniam

dla mnie kuleczki oriflejmowskie sa najlepsze:))
super sie rozprowadzaja,
zostawiaja super fajny, ale naturalny kolor,
nie robia plam< no chyba ze juz kompletnie sie ktos postara;p>
noi sa bardzo wydajne

Używam tego produktu od:1 rok

może być

Raczej do stosowania w jesienno-zimowe dni niż latem. Dają efekt nabłyszczający. Po nałożeniu większej ilości, łatwo można uzyskać efekt bombki;) Ten jaśniejszy odcień, biało-różowy daje efekt "królowej śniegu";) Jak nałoży się go z umiarem, efekt jest z miarę ok.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, z przerwami

Polubiłam go

Odkąd zaczęłam się malować pudrami najlepiej czułam się z lekko opalizującymi, rozświetlającymi kuleczkami. Według mnie najlepiej się rozprowadzają i dają świetny efekt. Nie wyglądają sztucznie. Cera jest lekko opalona i idealnie rozświetlona. Nie świeci się. Ładnie wyglądają w połączeniu innych drobnych kosmetyków. Bardzo je lubię. Są bardzo wydajne. Kuleczki nie twardnieją. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w takcie jednego opakowania

naj naj naj naj

poprostu najlepszy.
nie wyobrażam sobie dnia bez niego;) jest
delikatny,naturalny, i przede wszystkim w kilka sekund zmienia wygląd skóry..koloryt jest zdrowszy, twarz nabiera blasku,tworzy delkiatna opalenizne. nie do zużycia, mam kulki juz dwa lata i końca nie widać.cena boska jak na taki wynalazek.
mój ulubiony kosmetyk,niezbędny.

Używam tego produktu od:2lata

Fajny

Ogólnie jestem z niego zadowolona, mimo że kupiłam przez przypadek, ładnie nabłyszcza i rozświetla. Niedrogi, szkoda,że już wycofany z regularnej sprzedaży i tylko dlatego nie wiem czy go jeszcze kupie.
Ładnie pachnie, długo utrzymuje się na buzi ale mam wrażenie że w ciągu dnia trochę ciemnieje, ale może tylko mi się wydaje. W każdym razie jest OK, mógłby być tylko trochę miękciejszy bo kuleczki są dosyć twarde.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

polubiłam pudry kulkowe

Puder jet bardzo wydajny, mam go ponad 2 lata. Używam jako różu, na całą twarz się nie nadaje, nie lubię takiego świecenia. Na większe wyjścia również na dekolt, plecy, ramiona. Opakowanie słabe, choć nie wiem jak powinno wyglądać lepsze, kulki często mi wypadają i tracę je w odpływie umywalki :], rzeczywiście kulki kruszą się w pudełeczku. Poza tym drobinki bardzo subtelne, bardzo ładne rozświetlenie. Polecam, zwłaszcza w cenach promocyjnych.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo mocno mi się ten puder znudził. Teraz na pewno wybiorę jakiś róż prasowany, a później być może znowu kulki ale chyba zainwestuję w Meteoryty Guerlaina

Używam tego produktu od: ponad 2 lata