Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Czarny, wodoodporny tusz i cieniutki pędzelek umożliwiają malowanie nawet najcieńszych kresek na powiekach i u nasady rzęs. Elastyczna formuła tuszu zapobiega wysychaniu i wykruszaniu się. Nie rozmazuje się w wilgotnych warunkach.

Cena: 8,50zł / 5ml

+nie pęka na powiece
+konsystencja bardzo fajna
+fajny pędzelek
+nie rozmazuje sie

+/-nie jest wodoodporny (to bardziej na plus )

Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Mega tani, mega trwały i starcza na dłuuuuugo!

To jeden z tych kosmetyków, którym jestem wierna od lat. Kupuję go zawsze na Allegro, bo jakoś nigdy nie mogę go nigdzie dostać - to niewątpliwie minus, ale na szczęście jedyny ;) Kosmetyk jest super, pędzelek jest cienki, tusz jest trwały, mam go już bardzo długo, podczas kiedy używany jest przeze mnie codziennie. Kiedy mam czas na "zabawę", maluję sobie kreski zwykłą kredką, tuszuję rzęsy tuszem, a potem nakładam właśnie ten eyeliner na kredkę - dzięki temu kreska nie wychodzi krzywo, a eyeliner nie zasycha mi na rzęsach przy zewnętrznym kąciku oka i nie utrudnia tuszowania rzęs w tym obszarze ;) Na ważne wyjścia polecam ten trik razem z dowolnym cieniem (nawet takim za parę złotych) wraz z bazą pod cienie Lumene - fajny makijaż na 12 h murowany :-)

Mogło być lepiej.

Na samym początku było u mnie tak, że nie skończyłam jeszcze jednej kreski a już wiedziałam, że z tym eyelinerem się nie polubie. Sytuacja mnie zmusiła do używania tego produktu przez niecały miesiąc i nie jest moim ulubieńcem, ale jednak zyskał trochę sympatii. Poza tym, że bardzo ciężko było zrobić dobrą kreskę to dużym problemem było to, że musiałam nałożyć milion warstw, żeby nie było dziwnych mazań na oku. Duży plus był taki, że bardzo długo kreska trzymała się na oku i nie potrzebowała poprawek co kilka godzin. Bałam się, że będzie mi się odbijać po pierwszym makijażu bo do momentu wyschniecia eyelinera ciągle coś odbijało mi się nad okiem, ale potem było już całkiem ok. Nie ma szału krótko mówiąc, wróciłam do starego eyelinera z Eveline, który nigdy mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Dobry

To jest mój drugi eyeliner z pędzelkiem. Wcześniej stosowałam w pisaku, ale postanowiłam przerzucić się na te z pędzelkiem.

Plusy:
-cena
-mocny kolor
-łatwy w użyciu
-nie rozmazuje się

Minusy:
-pędzelek czasami robi mi tak jakby dwie kreski, ale łatwo jest to poprawić

Świetny

Gorąco polecam:) Używałam różnych eye linerów, ale ten jest najlepszy.
PLUSY:
-długo się utrzymuje
-nie rozmazuje się
-łatwy w aplikacji
-tani
MINUSY:
Nie ma!!!:)

z braku laku moze być

Uzywałam go kiedyś, z braku laku. Pędzelek robi niezbyt precyzyjne kreski,tusz szybko wysycha i przy koncu opakownia jeszcze trudniej o precyzję. Kolor dosc trwały ( mam czerń) ale łatwo się obsypuje przy koncu dnia.\\\\\\\\nAby go "zmyć"wystarczy potrzeć palacami oko i juz po demakijażu linera. \\\\\\\\nWodoodporny wogole on nie jest. \\\\\\\\nTrzeba miec wprawę by nie nałozyć za duzo, cięzko robisię nim poprawki.\\\\\\\\nDaję 4 gwiazdki bo jan na swoją cenę nie mozna duzo wymagać, nie jest tragiczny.

Zdecydowanie Polecam!:))

Szczerze mówiąc nie zapowiadało się że polubię się z tym eyelinerem,wybrałam go przez przypadek.. Przed wyjazdem za granicę robiłam zakupy,niestety nie było już mnie stać na mojego ulubieńca z maybelline.. Więc kupiłam ten.Z początku ciężko było mi się przyzwyczaić do pędzelka.. Ale z czasem doszłam do niesamowitej perfekcji!Moje kreski wyglądają idealnie.Eyliner bardzo dobrze trzyma,po zaschnięciu nie odbija się na powiece,jest intensywnie czarny oraz wytrzymuje cały dzień!Później przy demakijażu bardzo łatwo schodzi co też uważam za duży plus!Używałam już różnych eyelinerów.. Droższych ale niekoniecznie lepszych.Po co wydawać więcej jak można kupić tak dobry produkt,w tak niskiej cenie?

PLUSY

*Cena zdecydowanie na plus jak na produkt takiej jakości
*Żywotność tuszu przez kilka miesięcy
*Nie rozmazuje się,nie osypuje i nie odbija(po wyschnięciu oczywiście)
*Intensywny czarny kolor
*Bardzo bardzo wydajny !
*Nie zostawia grudek przy aplikacji
*Na powiekach tusz trzyma się bardzo długo w idealnym stanie :)
*Dostępność

MINUSY:
*Mi z początku ciężko było się przestawić na krótki pędzelek do aplikacji,ale z czasem idzie się przyzwyczaić i efekty są zniewalające :)

Zdecydowanie polecam!!!;)

warto kupić :)

To pierwszy eyeliner z jakim miałam do czynienia. Zawsze chciałam nauczyć się malować kreski więc wybrałam jeden z tańszych do naki. Pani w sklepie doradziła właśnie ten ze względu na troszkę twardszy pędzelek, łatwiejszy do nauki.

PLUSY:
+tani
+b. wydajny - starsza mi spokojnie na pół roku, czasem nawet na dłużej, a używam praktycznie codziennie
+ łatwo się rysuje kreskę na górnej powiece
+pędzelek nie pozostawia grudek, nie rozdwaja się, jest naprawdę dobry:)
+ tusz nie zsycha się
+ czerń jest wyrazista

PÓŁ NA PÓŁ:
+/- z czasem zaczęłam zauważać drobne prześwity ale druga warstwa i jest ok
+/- zdarza się, ze kolor nie wytrzymuje całego dnia i troche blaknie po 8-9h

Nie uznałam go za hit, ponieważ najpierw chcę wypróbować inne eyelinery i dopiero porównać.
Zdecydowanie polecam, szczególnie na początek:)

dobry

Kupiłam w zasadzie przypadkiem na aukcji internetowej. Nie sprawdzałam nawet opinii, bo eyelinera nie używałam często.
Ten produkt naprawde pozytywnie mnie zaskoczył :)
Dzisiaj jest praktycznie nieodłącznym elementem mojego makijażu.
Pędzelek nie jest zbyt cienki, ale bardzo precyzyjny, kreski rysuję się naprawdę łatwo, kolor jest bardzo ładny, głęboki. Dodatkowym atutem jest niska cena. Nie musimy wydawać fortuny na drogie kosmetyki. Ten jest naprawde dobry. Odbieram jedynie jedną gwiazdkę za to, że dosyć wolno schnie, i nieznacznie rozmazuje się w kącikach.
Polecam ;)

całkiem dobry

Zalety
+świetny pędzelek bardzo łatwo rysuje się kreski, sprawdzi się nawet dla osób początkujących.
+ma ładny kolor
+niska cena za dobry produkt
+nie uczula
+ fajny efekt

Wady:
- szybko rozmywa się w kącikach, nie jest wodoodporny i rozmazuje się przy najmniejszym nawet kontakcie z wodą.
-szybko się kończy

Ale ogólnie polecam, bo za taką cenę daje bardzo dobry efekt. Nie wiem czy dostanę lepszy eye-liner, dlatego nie wiem czy zdecydować się na kolejne opakowanie tego, czy inny.

Za taką cenę super!

Kocham miętowy i złoty kolor tego eyelinera! Ma same zalety- jest wydajny, dobrze się aplikuje, z opakowania nie wyjmiemy ani za dużo, ani za mało, jest na powiece trwały i zwraca uwagę, nie jest mdły. A do tego cena jest niezwykle przystępna. Pół gwiazdki odejmuję za to, że jeśli zdarzy się wam go zaapalikować do oka, może przypiec, a drugie pół za opakowanie- nie jest najpiękniejsze.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

świetny

Bardzo dobry eyeliner! Używam go od lat, czasami zdradzam z innymi ale potem znów do niego wracam.

+ nie za dlugi, miękki pędzelek, który nabiera odpowiednią ilość tuszu
+ nie rozmazuje się
+ łatwo namalować zarówno cienką, jak i grubszą wieczorową kreskę
+ przy codziennym używaniu wystarcza na m/w pół roku, nie wysycha
+ świetny stosunek jakości do ceny (ok. 13zł - duużo lepszy od ponad 2x droższego astora)
+ łatwo się zmywa żelem do mycia twarzy

- wydaje mi się, że kiedyś był bardziej czarny, bardziej nasycony pigmentem ??? chyba, że to tylko omamy:)
- nie jest wodoodporny (jeśli ktoś przez wodoodporność rozumie możliwość np. pojścia w nim na basen;)

Używam tego produktu od: 5 lat?
Ilość zużytych opakowań: ok. 10?