L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Odżywka regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Odżywka do spłukiwania. Głęboko regeneruje i odzywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. WŁosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują. Neofibrine: unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających włosom polysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

duze TAK

Moje włosy zanim zetknęły się z serią absolute repair były lekko przesuszone,suche i źle sie układały,POLECAM SZAMPON,ODŻYWKĘ I MASKĘ Z TEJ SERII.

ZALETY:
*włosy są natychmiastowo odżywione,
*lśniące i spręzyste włosu
*miękkie w dotyku
*pięknie sie układają
*włosy są zdrowsze
*wydajna

WADY:
*cena

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Moje włosy naprawdę odżyły, nie są już tak zniszczone ani połamane.
Jedynym minusem jest cena, ale moim zdaniem raz na jakiś czas warto się skusić.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania, w tym jedno 800 ml

bez rewelacji

Kupiłam tę odżywkę w salonie fryzjerskim z polecenia fryzjera.
Odżywka ma zdecydowanie swoje plusy. Wygładza, nawilża, włosy dobrze się rozczesują.
Nie kupię jej jednak ponownie, ponieważ obciąża włosy i po kilku użyciach włosy szybciej się przetłuszczają.
Odżywka jest jak dla mnie za droga w stosunku do jej jakości.

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1x250ml

żaden szał

Na szczęście kupiłam na spróbowanie najpierw małe opakowanie, co radzę każdej z was jeśli się zdecydujecie.
Po prostu żeby sprawdzić czy jest do waszych włosów.

Działa jak bardzo przecietna odżywka, włosy gładsze, żadne szał, a warto dodać, że jest sporo droższa niż zwykła odżywka.
Przy tym obciąża włosy i to bardzo, do tego szybciej się przetłuszczają, nie wrócę do niej na pewno.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Moja ulubiona

Nie zauważyłam żadnych minusów oprócz obciążania włosów.
Nigdy nie miałam włosów tak pięknych jak teraz po używaniu tej odżywki razem z szamponem! To był mój najlepszy zakup dla moich włosów od dłuższego czasu. Włosy są lśniące, sypkie, ładnie się układają i dobrze rozczesują.

Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml i w trakcie 750 ml

Bardzo obciąża włosy

Według mnie odżywka i szampon z tej serii bardzo obciążają wlosy. Staralam się spłukiwać po kilka minut, najdokładniej jak umiałam a i tak włosy zwłaszcza na czubku glowy były lekko przetłuszczone od razu po umyciu... Normalnie nie mam przetłuszczających się włosów, więc to jedyna odżywka, z jaką mialam takie przygody. I oczywiście, na drugi dzień trzeba bylo umyć włosy znów, gdzie zazwyczaj myję 3 razy w tygodniu;/

+są jakieś efekty regenerujące (ale nie jakieś spektakularne)

-cena
-obciąża wlosy
-ma nieprzyjemny zapach
-wlosy są nadmiernie wygładzone, można powiedzieć, że ulizane

Ilość zużytych opakowań: 1, 125ml

Cudowny kosmetyk

Natknęłam się na ten produkt przypadkiem i od razu kupiłam cała serię wraz z szamponem, odżywką i maską. Po umyciu włosów i nałożeniu odżywki było jedne wielkie WOW. Dawno nie widziałam włosów w tak dobrym stanie, a mianowicie
- włosy są miękkie, gładkie, nawilżone i niesamowicie lśniące
- końcówki wyglądają bardzo zdrowo
- cudowny zapach
- odżywka skoncentrowana, łatwo się rozprowadza
- bardzo wydajna
Jedynym minusem jest cena, ale można ją taniej kupić na aukcjach internetowych. Im większą pojemność kupimy, tym taniej nam wyjdzie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

pierwsze wrażenia pozytywne, potem już tylko gorzej

Pierwsze wrażenia:
-cena
-zapach
-obciąża włosy
+dobrze się rozprowadza
+włosy są miękkie,gładkie, lśniące i dobrze się układają...
-...ale to efekt tymczasowy
-brak obiecywanej regeneracji

Szkoda na nią kasy - odżywkę o podobnym działaniu, lub lepszą, można kupić 2-3 krotnie taniej.

Używam tego produktu: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w sumie 1litr (duże i małe gratis).

Nie za tę cenę

Mam włosy prztłuszczające się u nasady, ale przesuszone na końcach, są długie i mocno się plączą. Fryzjerka poleciła mi, abym wypróbowała tę odżywkę, przy czym miałam ją nakładac dopiero od połowy długości. I tak tez robiłam...

Efekt? Cóz... trzeba przyznac, że odżywka szybko działa, nie trzeba jej długo trzymać na włosach, co dla mnie jest zaleta jako że włosy myję rano.

Świetnie rozplątuje włosy ! Po użyciu odzywki sa one wygładzone i bez problemu się rozczesują.

Nie zauważyłam jednak, aby moje włosy jakoś specjalnie się zregenerowały. Niestety odzywka obciąża tez włosy-stają się one cieżkawe i przyklapnięte.

Moim zdaniem słabo wydajna- jednorazowo muszę użyć sporo produktu, a nakładam go nawet nie na całą długośc włosów (dopiero od połowy).

Lubię, gdy kosmetyki do włosów mają przyjemny zapach- zapach tej odżywki jest dla mnei jednak mdły i nijaki.

Musze przyznac, że po odżywce za 50 zł spodziewałam się dużo więcej. Raczej nie kupię już tego produktu, gdyz jego cena nei jest współmierna do jakości.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (opakownaie jest w zasadzie już puste)

Genialna!

Po pierwszym użyciu pomyślałam, że szału nie ma, ale już po niecałym tygodniu codziennego odżywiania moje włosy (po rozjaśnianiu i ciągłym farbowaniu) stały się zdrowsze niż kiedykolwiek. Aż ma się ochotę przeczesywać je co chwila palcami :)

Wypróbowałam już mnóstwo odżywek, ale żadna nie zadziałała tak, jak ta, dlatego zdecydowanie jest warta swojej ceny (chociaż ja kupiłam swoją na allegro 750 ml za 75 zł, więc nie jest to jakaś straszna suma). Dzięki pompce jest wydajna, od końca sierpnia zużyłam trochę ponad połowę, przy codziennym myciu.

Dla każdej rozjaśnianej blondynki to odżywka idealna.

taka sobie

Mój fryzjer polecił tą odżywkę na moje zniszczone dekoloryzacją i farbowaniem włosy. Po zużyciu całego opakowania mam mieszane uczucia.

Plusy:

-przywraca blask włosom (przez okres, gdy się ją używa, ale efekt ten zmywa się po użyciu szamponu)
-włosy po użyciu są miękkie
-ładny zapach

Minusy:

-cena niewspółmierna do efektu, nie różni się zbytnio od drogeryjnych odżywek
-obciąża włosy (moje cienkie pióra po myciu wyglądały nie raz jak przed, pomimo tego, że zwracałam szczególną uwagę, by odżywka nie była nałożona przy skórze głowy, a raczej od połowy długości włosów)
-krótkotrwały efekt
-średniowydajna

Spróbowałam, zużyłam, kupić ponownie nie zamierzam. Nie sprawiła takich cudów, jak te opisane przez inne użytkowniczki. Na pewno nie nadaje się do cienkich włosów.

Rewelacyjna!!!!

Genialna odżywka! Używałam jej razem z mamą, więc nie zużyłam sama całego opakowania.
Cena niebotyczna, kupiłam na szczęście ja za ok 25złotych po obniżce z 56złotych.

Po pierwszym użyciu zauważyłam genialne efekty jej działania- włosy lekkie ale nie puszące się, gładziutkie i miękkie. Efekt ten można porównać ze stanem włosów po ufarbowaniu i nałożeniu dobrej odzywki- bo takie zazwyczaj dodawane są do farb.
Bez wątpienia mogę powiedzieć że pierwszy i jedyny raz spotkałam się z tak dobrze działającą odżywka odbudowującą.

Ale... jeśli ktoś ma długie włosy i nie musi rozważnie gospodarować pieniędzmi w portfelu może sobie na tą odżywkę pozwolić. Przy myciu włosów średnio 3-4 razy w tygodniu produkt ten skończy się po ok 2 tygodniach. Jednym słowem ekonomiczny nie jest.

Jednak jeśli Twoje włosy są bardzo wymagające możesz im oraz sobie;) zafundować taki seans rozkoszy:) bo oprócz tego że jej stosowanie przynosi fantastyczne efekty jej zapach jest piękny- jak każdy L\'oreal.

Używam tego produktu od: rok temu uzywałam