Joko, Colour Collection Pure Mat (cienie poczwórne)

Joko, Colour Collection Pure Mat (cienie poczwórne)

Świetne matowe cienie. W sam raz na dzienny makijaż. Bogaty wybór kolorów. Ja mam nr 681. Trzy odcienie, a w środku rozjaśniacz perłowy. Cienie sa bardzo miękkie i dobrze się rozprowadzają.

Cena: ok. 12 zł

naprawdę matowe

Mam jeden cień z tej kolekcji, brązy i beże, świetne kolory do makijażu na dzień. Kolory są naprawdę matowe, jedwabiste, bardzo łatwo się je nakłada, nie osypują się. Rozświetlacz sie przydaje, chociaz mnie mówiąc szczerze nie powalił na kolana. Mój zestaw nadaje się jako podkład pod inne cienie. Trwałe, cena ok, opakowanie też. Polecam!

Używam tego produktu od: 2005 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle mam to jedno ;)

Świetne

Zdecydowanie moje ulubione cienie, więc poszukiwania w tej dziedzinie chyba mogę uznać za zakończone :)

Plusy :
- bardzo ładne kolory, choć nie przesadnie wyraziste; po paru godzinach troszkę blakną, ale mnie to akurat nie przeszkadza
- cienie są naprawdę matowe, nie zauważyłam ani jednej błyszczącej drobinki
- są miękkie i dobrze się rozprowadzają, zwłaszcza przy użyciu pędzelka
- są to jedyne cienie, które w moim przypadku nie zbierają się w załamaniach powiek, niezależnie od czasu jaki spędzają na powiekach i warunków atmosferycznych !! ( wielokrotne testy 12 godzinne w upale ;). Być może zależy to po części od jakichś indywidualnych predyspozycji, ale u mnie mają za to ogromny PLUS :)
- przydatny rozświetlacz
- last but not least : przystępna cena

Minusy : jak dotąd nie zauważyłam

Reasumuąc - idealne cienie do delikatnego makijażu dziennego, a jak się troszkę pokombinuje z kolorami także do wieczorowego :)
Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte