KWC LogobyWIZAŻ logo

Robaczywka
    24 grudnia 2011 o 8:11
    5 / 5
    Coś niebywałego!
    Ogólnie rzecz biorąc, choć frencz uważam za piękny i schludnie wyglądający, przed "zakupem" tego lakieru, miałam go na własnych paznokciach tylko 1 raz. Nigdy nie udało mi się opanować sztuki nakładania białego koloru na końcówki, mimo stosowania przeróżnego rodzaju pasków samoprzylepnych, które miały mi ułatwiać to zadanie. Zawsze albo nałożyłam za dużo bieli i końcówka aż odstawała od paznokcia, albo odrywałam paski za szybko i biały lakier się rozmazywał... Tego zestawu z pewnością bym nie kupiła. Ale... pojawiła się ciekawa promocja (dowiedziałam się o niej dopiero przy kasie ). Mianowicie przy zakupie zielonego tuszu do rzęs Wibo (w cenie 7,5zł w tejże promocji), ten zestaw do frencza dawano zupełnie gratis. Wyszłam ze sklepu bogatsza o dwa lakiery, a że tusz mi odpowiada, wróciłam do sklepu i... tak stałam się posiadaczką 2 zestawów za 0zł. Drugi zestaw miałam oddać siostrze, ale po pierwszym użyciu, oniemiałam. PLUSY: - pomógł mi dokonać niemożliwego - pierwszy samodzielny i zachwycająco wyglądający frencz, który wykonałam sama! na własnych paznokciach! :D aż piałam z zachwytu, a kilka osób dopytywało co to za lakiery ;) - fantastyczny dobór kolorów - nie wiem czy w moim Rossmannie posiadano wówczas tylko jeden jeden wariantów tego zestawu, ale w obu przypadkach dostałam ten sam - biel (jak to biel ;)) + mega perłowy, mega nadrobinowany brokatem jaśniuteńki, ale to naprawdę jaśniuteńki beżo-róż - kolor idealny, nigdy nie spotkałam się z takim nawet wśród zwykłych lakierów do paznokci! - nie zgodzę się, że biały lakier jest gęsty - bez najmniejszego problemu, baaardzo niewprawioną ręką, w mgnieniu oka byłam w stanie pomalować nim końcówki moich paznokci bez używania pasków, o których wcześniej wspomniałam, kilka pociągnięć pędzelkiem i wszystko było dokładnie pokryte! - możemy stopniować nasycenie koloru: a) jedna warstwa daje tylko i wyłącznie delikatną perłę na paznokciu, płytka jednak doskonale prześwituje - idealne dla osób, które zachwyca widok białych końcówek b) dwie warstwy dają perłowe pokrycie, płytka prześwituje tylko wtedy, gdy bliżej się jej przyjrzymy, białe końcówki nieco mniej rzucają się w oczy, ale nadal świetnie się prezentują, c) trzy warstwy (właśnie tak go używam) daje 100%-towe pokrycie płytki paznokcia, białe końcówki nadal doskonale widać i to nawet wtedy, gdy nie użyjemy białego lakieru z zestawu, na paznokciach mamy jednak mocną białą perłę, - trwałość lakieru przerosła moje oczekiwania i bije na głowę wszystkie inne lakiery jakich do tej pory używałam - 6 dni!!! :szok: malowałam paznokcie w okresie przedświątecznym, a więc prałam w rękach, myłam okna, sprzątałam, zmywałam naczynia, prałam dywan, a to wszystko bez rękawic! po 6 dniach nie mam nawet najmniejszego odprysku, żadnej ścierającej się końcówki! mało tego, mama dziś zapytała na dzień dobry: "7 rano, a Ty już zdążyłaś pomalować paznokcie?", autentycznie wyglądają jak świeżo po odłożeniu pędzelka do butelki... - cena - jak za tą jakość, śmiesznie niska. ANI NA PLUS, ANI NA MINUS: - schnie długo, ale trafiałam już na gorsze lakiery ;) zawsze nakładam 3 warstwy, jedna po drugiej (gdy skończę malować drugą dłoń, wracam do pierwszej i tak 3 razy), a lakier wysycha na kamień w przeciągu 2h, rano budzę się bez wzorków :D MINUSY: - nieco źle manewrować pędzelkiem, gdy jego koniec wieńczy butelka ą z 5ml lakieru do paznokci... mimo wszystko czuć ten ciężar :( Z pewnością zakupię go ponownie :) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1, kolejny czeka na swój wielki dzień
    Używa produktu od:miesiąc

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    mozmarz
    10 marca 2013 o 22:39
    5 / 5
    Świetny
    Kupiłam z myślą o delikatnym i naturalnym efekcie na paznokciach latem i się nie zawiodłam. Dwa połączone lakiery to ciekawe rozwiązanie. Maluję białym lakierem końcówki bez żadnych pasków. Pędzelek jest poręczny i łatwo się nim maluje precyzyjnie równe kreski. Lakier nawierzchniowy idealnie pokrywa płytkę delikatną mleczną poświatą dopełniając efekt. Bardzo polecam, bo to świetny zestaw. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: całe jedno i drugie z trakcie

inspiriax33
    29 grudnia 2011 o 17:26
    2 / 5
    Całkiem ok ;)
    Kupiłam go jakiś miesiąc temu, aby lśnić pięknym frenczem na urodzinach u koleżanki . ;) I udało się . Wraz z paskami również firmy Wibo, które są długie i mają super kształt (dopasują się od każdego paznokcia) stworzyły na moich paznokciach cudo . :) Oczywiście za tą cenę nie spodziewałam się zbyt wiele, lakier strasznie długo schnie i pozostawia po sobie klejący film na paznokciach, a do tego odpyrskuje po 2-3 dniach . :( Minusem jest również to , że opakowania mają tylko 5ml, a biały lakier szybko zgęstniał, osadził się na szyjce i zaschnął, co nieestetycznie wygląda. ;< Jednakże zadziwił mnie swoją gamą kolorów. :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: prawie dwie buteleczki

kingi0414
    28 października 2011 o 17:59
    3 / 5
    dobry ale na początku
    Może być. Jednakże po pierwsze pędzelek z białej strony mógłby być cieńszy [np taki jak w art liner] Po drugie: -dość szybko wysycha w opakowaniu Ponadto: -długo schnie -efekt nie utrzymuje się zbyt długo 2-3 dni -ekonomiczny -ładnie się prezentuje Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 1,2 pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Kachiguri
    19 marca 2011 o 19:35
    3 / 5
    Dobry pomysł, realizacja już nie tak dobra
    Tworzące ten zestaw lakiery znacząco różnią się jakością. Biały jest bardzo gęsty, po pewnym czasie wręcz ciągnący się, trudno nakłada się go na paznokieć. Na początku rzeczywiście bywa wodnisty, ale jakiś czas po otwarciu ma mocne krycie, jedna warstwa wystarczy. Na paznokciu nie wygląda zbytnio estetycznie, trochę jak korektor. Długo schnie i przez kilka godzin pozostaje miękki i podatny na odgniecenia. Szybko odpryskuje. Drugi lakier (w moim przypadku jasnobeżowy) długo pozostaje zdatny do użytku, nie gęstnieje w buteleczce. Szybko schnie. Nie niszczy paznokci. Utrzymuje się na nich około 3 dni. Ma w sobie delikatny brokat, ładnie się mieni. Sam pomysł jest bardzo dobry, realizacja już kuleje. Na pewno ten zestaw jest dużym ułatwieniem, nie trzeba myśleć nad dobraniem lakierów, cenowo również wychodzi korzystnie. Niestety malowanie się nim pochłania bardzo dużo czasu, biały ślamazarnie schnie. Lakier biały oceniłabym na 2, plusem jest to, że dobrze kryje. Drugi na 4, jest dobry, ale nie aż tak bardzo. Używam tego produktu od: męczyłam rok Ilość zużytych opakowań: 1