Helena Rubinstein, Magic Concealer (Korektor do twarzy)

Helena Rubinstein, Magic Concealer (Korektor do twarzy)

Korektor do cienkiej i delikatnej skóry pod oczami. Magic Concealer został wzbogacony o rumianek oraz perłowe mikrocząsteczki. Konsystencja łączy w sobie lekkość i krycie. Nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu i umożliwia łatwą i szybką aplikację. Wygładza niedoskonałości, redukuje oznaki zmęczenia, optycznie koryguje i rozjaśnia cienie, łagodzi obrzęki pod oczami.
Dostępny w 3 odcieniach: 01 Light, 02 Medium i 03 Dark.

rozświetlające, wygładzające, kryjące
pod oczy
w kremie
bez parabenów

Świetny

Produkt naprawdę dobrej jakości. Zamknięty jest w wygodnej tubce z cienkim dziubkiem, dzięki czemu łatwo możemy nabrać tyle produktu ile potrzebujemy. Korektor świetnie się sprawdza przy cerach suchej i dojrzałej. Nie wchodzi w załamania, nie podkreśla suchych skórek i dzięki świecącym drobinkom skóra wygląda bardzo świeżo i promieniście. Nie roluje się, ani nie zbiera w kącikach. Fajnie rozświetla, dzięki czemu oko wygląda na wypoczęte. . Pomimo małego wyboru kolorów dobrze stapia się z podkładem. Jeśli chodzi o krycie to nie jest zbyt mocne - nie zakryje dużych cieni.

chyba nie ma lepszego :)

Korektor jest rzeczywiście magiczny, tak jak obiecuje producent w nazwie. W strefie wokół oczu powoduje efekt photoshopa, w połączeniu z pudrem Laury Mercier lub nowością od Paese (puff coś tam ;)) naprawdę prezentuje się gwiazdorsko. Mam wrażenie, że kolor dopasowuje się w idealny sposób do podkładu czy naturalnego koloru skóry. Cena nie jest najniższa, ale zdecydowanie ten produkt jest warty tych pieniędzy.

Jeden z najlepszych

Kosmetyk wspaniałej jakości, który naprawdę działa wręcz magicznie.

Konsystencja jest idealna, aplikowanie jest bardzo łatwe i przyjemne, nic się nie rozlewa.

Krycie na bardzo wysokim poziomie, pięknie rozświetla okolicę oka, nie roluje się, nie warzy. Nie podrażnia ani nie wysusza.

Dla mnie jest to jeden z najlepszych produktów tego typu.

Doskonały, niestety na wycofaniu.

Korektor jest w sporej cenie, a po aktualnych podwyżkach cena sięga zenitu. Na dodatek jest na wycofaniu. A jest to produkt najwyższej klasy, a miałam wiele korektorów bardzo polecanych drogich marek. Ten przerasta oczekiwania - nie zatyka, nie gromadzi się przy uśmiechaniu, lekki, leciutko rozświetlający.. Problem jest z odcieniem nr 2 ale teraz już na wykończeniu jest nr 3 (Dark). Smutno mi pożegnać się z tą marką, a nie ma zamiennika. Ach, no i wydajność korektora to niesamowita sprawa, bo używam go rok i jeszcze go mam w niewielkiej ilości .

Nie sprawdził mi się

Jeśli chodzi o krycie korektora to uważam, że jest całkiem w porządku, ale niestety posiada tendencję wchodzenia w zmarszczki mimiczne, co wygląda mało estetycznie.
Produkt ma swoje plusy, ale ma również minusy.

Wiesz za co płacisz

Co tu dużo mówić, jeden z najlepszych korektorów jakie używałam. Świetnie nawilża okolice pod okiem - skóra wygląda na zadbaną i świezą, nie ma uczucia spięcia, bardzo komfortowo się nosi.
Nie zbiera się w zmarszczach pod oczami - mam mnóstwo zmarszczek mimicznych pod oczami i niestety kazdy inny korektor podkreślał je. Jest to argument, który przemawia też za tym, że idealnie sprawdzi się dla cery dojrzałej, u której występuje dokładnie taki sam problem jak u mnie.
Jeżeli chodzi o krycie - oceniłabym je 6,5/10 - nie jest to najmocniej kryjący korektor, natomiast nikt nam tego nie obiecywał. Korektor ma za zadanie rozświetlić okolice pod okiem i odświeżyć spojrzenie - nigdzie nie było mowy, że przykryje nawet największe cienie pod oczami.
Za duży plus uważam też pojemność produktu - jest to AŻ 15ml. Trzeba wziąć pod uwagę, że większość "tańszych" korektorów ma po prostu 3 razy mniejszą pojemność. Po przeliczeniu okazuje się, że 3 "tańsze" korektory kosztują prawie tyle co jeden (moim zdaniem niemal idealny) korektor :) .

Hit na lata

Korektor, który stoi u mnie w domu już x lat. Na codzień używa go moja mama, ja bardziej sporadycznie. Mamy odcień 01, który jest po prostu idealny. Kryje cienie, nie wysusza i dodatkowo łagodzi skórę pod oczami dzięki rumiankowi.

Produkt bardzo dobry

Produkt bardzo dobrze sprawdza się na mojej młodej cerze, zakrywa delikatne cienie pod oczami, jednak gdy wyskakują większe niedoskonałości to już ich nie zakrywa tak dobrze jak powinien. Pomimo tego produkt jest bardzo warty uwagi

Lekki, trwały rozjaśniający korektor na małe cienie pod oczami

Mam małe cienie pod oczami i ten korektor działa na nie idealnie. Lekko rozjaśnia, nieźle kryje. Nie używam go w inne okolice niż pod oczy. Nie zakryje niedoskonałości na twarzy, bo jest za lekki no i właśnie rozświetlający, ale z cieniami pod oczami radzi sobie bardzo dobrze i za to go uwielbiam. Używam go prawie rok i dopiero teraz zaczęłam zauważać znaczny ubytek w tubce. Lubię też jego małe i eleganckie opakowanie. Nie lubię natomiast tego, że kosztuje ok 189 zł. Staram się zawsze upolować go na przecenach.

bardzo dobry

Jak do tej pory najlepszy rozświetlacz pod oczy jaki miałam. Nie jest ideałem, ale ja mam dość spore worki pod oczami i sińce, także nie liczę, że jakiś kosmetyk mógłby to całkiem zamaskować. Pięknie rozświetla, łatwo się nakłada i współpracuje z innymi kosmetykami. Jest bardzo trwały, o ile nie trę oczu w pracy, to trzyma się bardzo dobrze. Dla mnie opakowanie nie jest minusem, fajnie, że dość ciężko wychodzi z dzióbka, dzięki temu dozuję go dokładnie tyle ile potrzebuje, nie marnuję się. Cena uważam, adekwatna zarówno do jakości jak i ilości. Mam cerę dość jasną i wzięłam 01 Light, bałam się, że będzie zbyt jasny, ale nic podobnego. Serdecznie polecam.

UWIELBIAM

Używam tego korektora od chyba ośmiu czy dziewięciu lat. Rozświetla cienie pod oczami i nadaje skórze świeży wygląd. Idealny korektor na co dzień. Używam nie tylko pod oczami, ale i na nosie oraz czasem na policzkach, gdy nie chcę już używać podkładu. Dobrze się go nakłada palcami i beauty blenderem.
Niesamowita wydajność!
Jedyny minus to taki, że nie zawsze współpracuje z innymi produktami (np. z bazami czy filtrami z silikonami), więc trzeba uważać, co się razem z nim nakłada na twarz.
Ostatnio zniknął z sephory (razem z całą marką), a w drogeriach internetowych też ciężko z dostępnością... Mam nadzieję, że to chwilowe, ponieważ jest to bardzo dobry produkt warty każdej złotówki.

Kosztowny pogromca cieni pod oczami

Najlepszy na cienie pod oczami - nie dość, że je pięknie kryje to robi to wydajnie, wystarczy odrobinka. Ma bardzo lekką konsystencję, nie zbiera się również w załamaniach. Nie zrobi krzywdy delikatnej skórze pod oczami, . Doskonale wręcz stapia się z makijażem, współpracuje z każdym moim podkładem czy pudrem. Fajnie się stopniuje - do zadań specjalnych (zarwana noc) próbowałam nakładać go stopniami i sprawdził się.
W przypadku niedoskonałości, jak np. okazjonalnych przedokresowych wyprysków jest wręcz genialny! Wiem, że jest dedykowany pod oczy:) Ale kryje doskonale i ma precyzyjny aplikator, który nadaje się do punktowego nakładania.
Zapakowany jest w typową tubkę z zakrętką. Docelowo przechowuje się nasz korektor stawiając go właśnie na tej spłaszczonej zakrętce - i tu pojawia się problem: konsystencja jest bardzo lekka co powoduje, że sporo korektora potrafi się wylać zaraz po otwarciu, a szkoda.
No tak, cena. Jest wysoka ale zauważcie też pojemność - 15 ml to dwa razy więcej niż jest zazwyczaj w korektorach pod oczy. I jakość zdecydowanie warta tej ceny.
Uważam, że warto go kupić jak już uda się go gdzieś zauważyć. Dla oszczędnych może nie do użytku codziennego ale podziękujecie sobie za ten zakup w dniu "wielkiego wyjścia" :)