Joko, Colour Collection, Pure Mat (Puder prasowany)

Joko, Colour Collection, Pure Mat (Puder prasowany)

Wysokiej jakości puder odbijający światło i wyrównujący koloryt skóry, dający długotrwały efekt świeżości, idealnie wygładzonej i pięknej cery dzięki najnowszej technologii mikronizacji. Najlepszy efekt uzyskuje się przy rozprowadzaniu pędzlem. Występuje w 3 odcieniach i wszystkie są mozaikami.

Cena: ok. 15 zł / 12 g

niespodzianka

Puder mnie zaskoczył. Dostałam go kiedyś w prezencie kolor 708 - dla mnie zdecydowanie za ciemny jako puder matujący, więc przeleżał spokojnie na dnie kosmetyczki. Za to pewnego dnia zabrakło mi czegoś do konturowania twarzy - świetnie dał sobie radę. Nie stworzył plam, ładnie stopił się z podkładem, dał lekki efekt taki na dzień.

Co do opakowania sprawia wrażenie bardzo kruchego, ale za tą cenę jestem w stanie przymknąć oko;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

super

Kupiłam go po opiniach na wizażu, jak najbardziej słusznych:) dobrze matuje! kolor 707 transparentny dla mojej cery ok.
Szkoda, że tak ciężko dostępny...
Dziś poszłam kupić kolejny i zamiast Pure kupiłam Velvet, będę testować, ale do tego na pewno wrócę!!

Ilość zużytych opakowań: 1 stadardowe

EXTRA

Super puder, mialam nr 707 transparentny mozaika...
\\nswietnie kryl, dlugo matowil, po nim zadnych niespodzianek, to byl moj pierwszy tak dobry puder w kamieniu! :)
\\ndaje 4 gwiazdki, bo tak mi sie spodobal, ze w niecale 3 tygodnie go zuzylam :D a 12g to jednak malo, dalam w sojej drogerii za niego ok 17 zl :/... ciezko mi jest go dostac ponownie o numerze tego odcienia :(
\\ndodam, ze mam cere tlusta, pelno zaskornikow, dla ktorej jest mi ciezko dobrac odpowiedni kosmetyk :]

świetny!

Kupiłam go zupełnie przypadkowo, poleciła mi pani w maleńkiej drogeryjce, a teraz rozstać się z nim nie mogę :)

Puder jest przede wszystkim wydajny, świetnie się rozprowadza (pędzlem), nie wysusza, nie zapycha i naprawdę matuje przez dłuuuuuuuuuuuuuuugi, dłuuuuuuuuugi czas.
Ładnie pachnie :)

Mogłabym odjąć pół gwiazdki za słabe opakowanie, które się psuje/łamie, ale nie będę go krzywdzić, bo to naprawdę świetny puder :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

bardzo dobry

Puder jak na swoją cenę jest bardzo dobrej jakości,dobrze rozprowadza się pędzlem.Matuje na przeciętnie długo,jest wydajny .Najjaśniejsza mozaika jest idealnie dopasowana do mojego odcienia skóry.Niewidoczny po zaaplikowaniu.Podoba mi się jego pudrowy zapach.Jedyną wadą jest beznadziejnie otwieranie-trzeba się trochę namęczyć żeby otworzyć pudełeczko.W tej cenie nie ma sobie równych,być może jeszcze go kupię.

Swietny

Puder jest świetny. Idealnie matuje, jednak najlepiej nakładać go pędzlem. Ma dołączone lusterko. Ostatnio zmieniło się opakowanie, przez co gąbeczka jest w osobnej przegródce.
\\nJestem bardzo zadowolona z produktu, żałuję tylko że mogę go dostać tylko w jednej drogerii.

Świetny.

Był to mój pierwszy puder którego zaczęłam używać. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń poza opakowaniem które łatwo by się rozleciało przy jakimś upadku. Ładnie matuje, nie tworzy efektu maski, nie ciemnieje na twarzy, dla mnie co najważniejsze jest bez żadnych brokacików, ma lusterko i td. Dla mnie bardzo dobry puder i chciałabym jeszcze do niego wrócić ale niestety jest trudno dostępny. Jest tak dobry że dziwię się że nie ma go w takich drogeriach jak np. rossman.
Pozdrawiam i bardzo polecam.

Używam tego produktu od: Kilkunastu tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 .

przyjemny puder

Bardzo fajny niedrogi puder.
Mam mozaikę nr 707, najjaśniejszą, ładnie stapia się z cerą, matuje i mimo że puder jest transparentny lekko wyrównuje koloryt skóry.
najlepiej nakładać pędzlem, dołączona gąbka ma tendencje do robienia efektu mąki, trzeba uważać, ale w ostateczności daje radę.
Pudełko to jakiś koszmar, łatwo o uszkodzenie otwarcia, co przekreśla noszenie pudru w torebce,a w takim celu go kupiłam - ma lusterko i przegródkę na gąbeczkę, wiec ten cel był oczywisty, a tu taka niespodzianka. Robiąc makijaż w domu używam pudru sypkiego, tego w kamieniu potrzebuje tylko "na wynos".
Joko trzymam w pracy, w biurku i w ten sposób jest ok, ale odejmuje gwiazdkę za niemożność noszenia w torebce
Pół gwiazdki odejmuje za zapach, mocny, dławiący i duszący pudrowy.

Ogólnie dobry, ale można znaleźć równie dobre, a w opakowaniach, które nie zagrażają wnętrzu naszych torebek.

to był rewelacyjny puder

Ze względu na swietną właściwość matowienia mojej skóry w upały muszę dać mu piątkę :)
Pięknie zmatowiona cera i wyrównany koloryt,bezproblemowa współpraca z podkładem,nic się nie ścierało :)
Co ważne : zero podraznień ,zapychania i wyrównany koloryt skóry ! ten puder z pewnością zasługuje na uwagę.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu

Świetny!

Rewelacyjny puder, doskonale matowi cerę i to na długo. Niezapycha, niepodrażnia. Bardzo dobra cena.

Niestety nie kupię ponownie tego pudru, ponieważ najaśniejszy odcień z mozaikowej palety jest dla mnie zbyt ciemny :/ a szkoda...

Używam tego produktu od: lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 do cna

fajny

Bardzo fajny puder. Kosztował mnie chyba z 20zł czy coś koło tego, więc niedużo za taką jakość. Miałam odcień 707 (transparentny), nieco za jasny na lato, ale w zimniejsze pory roku jak znalazł dla mojej cery. Odpowiadała mi jego forma - mozaika - chociaż pod koniec jasne kolory prawie z niej zniknęły (pewno dlatego, że jednak w opakowaniu było więcej tych ciemniejszych odcieni). Puder fajnie matowił i to na całkiem długo. Szczerze mówiąc w pewnych momentach jego aplikacja wydawała mi się skuteczniejsza przy użyciu dołączonej gąbeczki, a nie pędzla. Lusterko również było miłym dodatkiem (tak jak gąbeczka w osobnej przegródce pudru), ale niestety z uwagi na to, że samo opakowanie było dość tandetne i wyglądało na nietrwałe, lusterko mało razy się przydało - było ciągle zaprószone pudrem, no i bałam się, że opakowanie pudru w końcu gdzieś mi się rozbije - jak się zresztą tak w końcu stało - puder upadł mi na schody i rozbił się doszczętnie, całe pudełeczko się rozsypało (włącznie z resztkami pudru). Szkoda też, że miał taką małą pojemność - wolę z 20g. :p:

Kupiłabym go ponownie, ale na to wygląda, że już nigdzie nie można go dostać (ani chyba żadnego z kosmetyków z tej kolekcji). :(

Używam tego produktu od: z 7/8 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1.

godny polecenia!

Kupiłam z "braku laku" i się nieźle zdziwiłam, kiedy okazał się dużo lepszy od wszystkich moich poprzednich pudrów (Paul Sagan, Lentheric, Shiseido). Matuje na bardzo długo, ładnie współgra z odcieniem mojej skóry, jest b.trwały. Jeśli nie znajdę czegoś jeszcze lepszego na pewno znów go kupię.
Mam cerę suchą, pudru używam zawsze na podkład.

Używam tego produktu od:2 msc