KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    ziomaska
    30 sierpnia 2010 o 21:40
    daję 4 z dużym +:)
    Bardzo lubię ten podkład. mam wrażliwą cerę. czesto mam cince pod oczami.. a ten podkład wszystko ukrywa. dzieki niemu moja cera jest promienna- ale nie swiecąca. nie zatyka porów. ma bardzo ładne odcienie. mysle ze najbezpieczniejszy to 103 ktorego uzywam od dawna. (kate moss miała go w reklamie). naprawde polecam. Twarz wygląda na wypoczętą! Używam tego produktu od:od czasu gdy pojawił się na polskim rynku;) Ilość zużytych opakowań:3opakowania;)

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    kasztanka3
    18 grudnia 2010 o 21:06
    Przeciętniak.
    Używałam go kilka lat temu. Kończyłam liceum, miałam ładną cerę niewymagającą kryjącego podkładu. Ten nawet się sprawdzał, inną sprawą było to, że nie byłam wtedy zbyt wymagająca. Cieszyłam się, że odcień Ivory był odpowiedni do mojej naprawdę jasnej skóry. Błyszczące drobinki rzucały się trochę w oczy w słońcu, w pomieszczeniach były prawie niewidoczne. Teraz bym już go nie kupiła, bo mam inne potrzeby, ale nie jest zły. Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Dekadencja
    26 kwietnia 2011 o 18:04
    horror, nie podkład
    Podkład ROZŚWIETLAJĄCY, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie rozświetlać naszą twarz i czynić ją ładną i zadbaną. Powinien robić to przez odpowiednie nawilżenie i odpowiednio dobrane SKŁADNIKI w nim zawarte, a nie przez brokat, który sprawia że twarz świeci się jak chińska żarówka! O ile w świetle sztucznym wygląda on nie najgorzej, tak przy świetle dziennym czy po wyjściu na słońce jest to istny koszmarrrr... Używam go czasami na kości policzkowe w ilościach minimalnych, bo nie nadaje się do niczego innego, a na pewno nie do nakładania go na całą twarz... Za dużo brokatu i drobinek, kiepskie krycie i lejąca się wręcz konsystencja. Zapach chemiczny a ponadto tendencja do wysuszania skóry. Nie nie i jeszcze raz nie. Jedna gwiazdka za rozświetlanie punktowe, nic więcej ode mnie. Używam tego produktu od: siedem miesięcy Ilość zużytych opakowań: wciąż \'męczę\' pierwsze opakowanie

Ciapna
    23 grudnia 2013 o 18:21
    Tragiczny smalec
    Podkład kupiłam będąc nastolatką. Nie miałam pojęcia o podkładach. Ten nabyłam z pewnością ze względu na ładny wygląd :) Żadnych plusów nie zauważyłam. Podkład bardzo tłuścił twarz, spływał z niej. Miał mnóstwo drobinek i na pewno nie nadawał się do tłustej skóry. Używam tego produktu od: dawno temu Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

motylek77777
    2 grudnia 2013 o 23:09
    Był moim ulubieńcem
    Obecnie podkład już jest wycofany ale używałam go przez długi czas kilka lat temu. Plusy: -piękna promienna cera -tuszował lekkie niedoskonalości cery -nadawał się do cery produkującej sebum (po jakimś czasie cera się świeci ale wystarczyło przypudrować i było ok!!) -trwały -wydajny -brak efektu maski Minusy: -jeśli ktoś ma duże niedoskonałości to niestety ten podkład tego nie przykryje.. Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

morena15
    9 grudnia 2012 o 22:01
    taki sobie ...
    Plusy: ładnie wyrównuje koloryt skóry, dobrze się rozprowadza. Minusy: w zależności od oświetlenia można albo wyglądać dobrze albo świecić się brokatem jak bombka, uczula, opakowanie, przy końcu trzeba nieźle się wysilić aby coś wycisnąć albo nie ubrudzić wszystkiego wokoło. Używam tego produktu od: około roku Ilość zużytych opakowań: 2 ( 30 ml)

cocoa92
    11 września 2012 o 0:15
    Beznadziejny...
    Najgorszy podkład jakiego używałam! Tak naprawdę nie potrafię znaleźć jakichkolwiek plusów tego produktu. -Podkład ma w sobie tyle drobinek brokatu, że nawet puder nie pomaga zakryć \'iskrzącej\' się twarzy. -Nie kryje doskonałości -Ma nieporęczne opakowanie -Nie jest on trwały, bardzo szybko się \'\'ściera" i zanika (w moim przypadku nie ma już go po godzinie od nałożenia) Używam tego produktu od: 9 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

darkangel215
    6 września 2012 o 15:47
    Klapa...
    ten podkład dla mnie okazał sie totalną katastrofą i porażką w jednym... myślałam że będzie dawał efekt pięknie rozpromienionej buźki niestety nie podołał temu wyzwaniu ze względu na tone brokatu jaki w sobie miał no mi na moje nieszczęście jeszcze wysuszał moją cere coś okropnego... a poza tym kiedy zostawała go bardzo niewielka ilość w podełeczku robiła sie z niego jakaś woda sama nie wiem jak to dokładnie określić w każdym bądź razie nie był wart swojej ceny... Używam tego produktu od: kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: całe pierwsze

dreamboat_queen
    2 września 2012 o 14:46
    Całkiem ok.
    Kupiłam go dość spontanicznie i sceptycznie, ponieważ jestem posiadaczką cery mieszanej z licznymi niedoskonałościami. Przyznam szczerze, że zaskoczył mnie dość pozytywnie. :) Przede wszystkim ratuje mnie przed nieprzespaną lub źle przespaną nocą. Doskonale rozświetla poszarzałą cerę. Drobinki są, owszem, ale nie wydają mi się aż tak nachalne i widoczne. Nie zapycha, a to bardzo ważne, bo mnóstwo kosmetyków (kolorowych i nie) to robi. Jest lekki, nie czuję go na twarzy. Delikatnie po czasie się odznacza: wchodzi w załamania, podkreśla pory itp. Głównym minusem jest jego skład: talk, parabeny, silikony. Dlatego nie używam go zbyt często, jest moim podkładem in case of emergency. Używam tego produktu od: maja Ilość zużytych opakowań: 0,5

tenshi9190
    21 sierpnia 2012 o 23:32
    Ulubiony podkład marki Rimmel
    Używałam go dość długo (zużyłam kilka opakowań) kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona, szkoda, że został wycofany. Zalety: * niska cena * ładne opakowanie * fajna konsystencja podkładu, podkład łatwo i równomiernie rozprowadza się po budzi * nie tworzy sztucznego efektu *wydajny *poprawia koloryt skóry * według mnie kryje dobrze, ale wiadomo nie tuszuje wszystkiego *rozświetla *trwały *przyjemny zapach Wady: * dla niektórych osób taką wadą mogą być drobinki brokatu, ja szczerze mówiąc używając go wad nie widziałam Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 3-4

annatp
    21 maja 2012 o 15:12
    Jest ok
    Używałam go jakiś czas temu (odcień 100 Ivory) i byłam w miarę zadowolona. Jednak po kilku godzinach cera się świeciła i wyglądała jak zmęczona. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie.

Ita23
    30 marca 2012 o 1:03
    5 / 5
    ulubiony kosmetyk Rimmel :)
    A ja go lubię i to baaardzo :) Uzywam go od wielu lat, zamiennie oczywście z innymi pdkłądami, bo nie nadaje się na każdą okoliczność. Jako "kosmetyk do zadań specjalnych"- czyli do tych, do których został stworzony nadaje się idealnie. Ratuje mnie zawsze po nieprzespanej nocy, chorobie i tym podobnych sytuacjach, gdy wyglądam po prostu fatalnie, mam worki pod oczami, szarą cerę, przesuszoną itp. Dzięki niemu twarz nabiera zdrowego blasku, nie widać żadnych oznak zmęczenia, nawet jak się jest po ciężkiej imprezie ;). Fakt, że drobinki dosyć widać, ale z bardzo bliska, a poza tym są mikroskopijne, nie wiem, o jakim brokacie dziewczyny piszą. Twarz się nie "świeci", lecz raczej mieni się lekko jak perła, czy tam muszla :P. Wiadomo, że nie nadaje się na środek lata w samo południe, ale w pochmurne dni lub szarawe pory roku te drobinki są w ogóle niedostrzegalne, zwłaszcza w sztucznym świetle. Podsumowując: + spełnia swoje zadanie- likwiduje oznaki zmęczenia + krycie...hm w skali 1-5 oceniam na 4 (5 to totalna betonowa maska, więc raczej dobre:P), chociaż problemów z cerą nie mam, typu pryszcze itp.,ale wydaje mi się, że od tego są korektory, a nie podkłady rozświetaljące.. + mimo, że jest rozświetlający nadaje się do mieszanej cery (w porówaniu z innymi podkładami w jego przedziale cenowym..nawet tymi rzekomo "matującymi" wypada świetnie, po większości takowych co 3 g muszę się matowić sypkim pudrem, z recoverem na twarzy co ok 5h) + nie wysusza + wydajny + ładne opakowanie i bardzo porządne, niezniszczalne, nie zdziera się, nic z niego nie ma prawa wyciec + dobra konsystencja, łatwo się rozprowadza, nie powoduje zacieków, nie zastyga etc., nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla zmarszczek, ani skórek;stapia się ze skórą + ładne kolory + niska cena! + wciąż dostępny w sieci, a zazwyczaj w ten sposób robię zakupy, więc dla mnie żaden problem...szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałam, że go wycofano ;P Biorąc te wszystkie okoliczności pod uwagę minusów raczej nie dostrzegam. W tym przedziale cenowym uważam, że to naprawdę godny polecenia kosmetyk. Wiadomo, że nie zawsze i nie dla każdego, ale producent napisał jego specyfikację, zanim ktoś kupi radzę przeczytać o właściwościach kosmetyku i dowiedzieć się w jakim celu został wypuszczony i stosować umiejętnie ;)

fafiti
    9 lutego 2012 o 21:47
    Świetny!
    Używałam kiedyś, kiedy nie miałam problemów z cerą. Fluid jest nieoceniony. Przywraca blask zszarzałej i zmęczonej cerze. Daje uczucie "jędrnej" twarzy. Ma bardzo ładny, świerzy zapach. Twarz pięknie po nim "lśni" aczkolwiek na nie ma dużego, brzydkiego brokatu, ale extremalnie małe drobinki. Napewno wrócę do niego, kiedy pozbędę się przebarwień potrądzikowych. Używam tego produktu od: trzy lata temu Ilość zużytych opakowań: dwa

filifionka899
    20 stycznia 2012 o 20:01
    rakieta! ;-)
    5* otrzymal glownie za to, ze pomimo niskiej ceny jest kosmetykiem ktorym mozna doleciec do gwiazd ;-) +doskonałe krycie +dzieki rozswietlajacym drobinkom nie wyglada tandetnie +utrzymuje sie na buzi przez dosc dlugi czas +jest BARDZO wydajny +nie podkresla suchych skorek +nie zauwazylam, zeby mnie "pozapychal" uwazam,ze w swoim przedziale cenowym nie ma sobie rownych! ;-) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 4-5?

agunia_31
    20 stycznia 2012 o 19:13
    1 / 5
    nie dla cery tłustej, dla mieszanej też nie
    Kupiłam przy okazji na allegro, na szczęście tylko 15m i bez żalu po tygodniu wyrzuciłam. - grube odbijające drobiny dające efekt taniochy -zdecydowanie nie dla cery tłustej, po dwukrotnym użyciu naokoło oczu, gdzie mam cerę suchą wysypało się kaszka w ilościach hurtowych -zatyka pory -po godzinie nie było po nim śladu, znalazłam o wiele trwalsze podkłady rozświetlające -nie wyrównuje kolorytu ani nie kryje

fei fei
    8 stycznia 2012 o 20:26
    4 / 5
    niestety, już niedostepny w sklepach...
    bardzo żałuję , że nie ma go już w sprzedaży opisywanych opcji z brokatem nie rozumiem - zgadzam się, jest w nim sporo drobinek i połyskują w świetle (i mogłoby być ich nieco mniej...) ale brokatu, który czuć w palcach ani nie widziałam ani nie mogę sobie wyobrazic w tej małej buteleczce wydajność jest niezła, jeśli chcę się tylko lekko poprawić koloryt cery, jeśli coś wiecej to niestety schodzi za prędko używam koloru WARM HONEY, rzadko udaje mi się trafić tak dobrze dopasowany do cery odcień +lekka konsystencja +faktycznie rozświetla i daje efekt wypoczętej skóry +nie zapycha +świetnie dopasowany kolor +cena - niestety wytrzymuje tylko ~8godzin, potem ściera się zupełnie.. - niedostępność - mogłoby być nieco mniej tych kontrowersyjnych drobinek KRYCIE - jeśli o nie chodzi, kryje tylko lekko, raczej poprawia koloryt cery i wyrównuje go, niż ukrywa niedoskonałości - ale kto mówi że ma? spełnia swą rolę - nie każdy podkład ma być kryjącą nawet oczy tapetą - i dobrze! Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 pełne, kolejne w trakcie
    Używa produktu od:miesiąc

hardcore_britney
    30 listopada 2011 o 23:10
    paskudztwo
    Dobrze, że miałam tylko próbkę tego paskudztwa bo bym bardzo żałowała tego zakupu. Już po jednokrotnym użyciu na twarzy powstała mi totalna masakra. Już walczę z tymi paskudnymi pryszczami od dwóch tygodni i wciąż się sypie jeden koło drugiego. Podkład zapycha pory, w ogóle nie kryje i świeci się jak brokat. Nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Musiałam tyle dać bo mniej się nie da. Używam tego produktu od: próbka Ilość zużytych opakowań: Bogu dzieki żadne

Smerfeta83
    14 listopada 2011 o 21:04
    Sam brokat!
    PLUSY *nie wysusza skóry *dobrze sie rozprowadza *łatwo dostepny *ładny zapach *nie zapycha MINUSY *zamiast rozświetlających drobinki sam BROKAT który na twarzy wyglada tandetnie:( *cena wysoka *mało wydajny *nie kryje zbyt mocno raczej delikatnie nadaje kolor Używam tego produktu od: 2 lata temu Ilość zużytych opakowań: jedno