Dr Irena Eris, Body Art, Peeling do ciała z kruszonymi muszelkami

Dr Irena Eris, Body Art, Peeling do ciała z kruszonymi muszelkami

Peeling z kruszonymi muszelkami z Nowej Kaledonii. Jego drobnoziarnista struktura delikatnie poprawia mikrokrążenie w skórze. Otula ciało proteinami jedwabiu które, wraz z wyciągiem z mimozy dbają o optymalną wilgotność skóry i dodatkowo łagodzą ją po złuszczaniu, czyni ją miękką i delikatną. Piękny zapach długo utrzymuje się na ciele.

Cena: 46 zł / 175 ml

Peelingujące cacko

:czytaj:

Otrzymałam ten kosmetyk w prezencie, bo szczerze mówiąc, nie wiem, czy sama kupiłabym go za podaną cenę (akurat peeling w moim mniemaniu jest kosmetykiem, na którym można spokojnie zaoszczędzić).

Zazwyczaj używałam peelingów gruboziarnistych, męczy mnie rogowacenie mieszkowe, więc bez nich ani rusz. Miały być skuteczne, a nie stosowane dla przyjemności, ale po doświadczeniu z produktem p. Eris trochę zmieniłam swoje podejście :)

Peeling z muszelkami jest baaardzo przyjemny :) Ma drobne, ale liczne drobinki ścierające, niezbyt gęstą konsystencję, przepięknie pachnie, a zapach ten utrzymuje się delikatnie po porannym prysznicu do późnego popołudnia. Peelinguje dobrze, nie agresywnie, ale dokładnie. Opakowanie jest wygodne, miękkie. Wydajność przyzwoita.

Chyba stał się moim must have. :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

no peeling no:P

Kupiłam zachęcona recenzjami. Ogólnie nie żałuję, bo nie jest zły, trochę drogi. Jest dosyć delikatny, ale to dlatego, że jest przeznaczonym do codziennego stosowania. Zapach mnie nie powalił, nawet nie bardzo mi się podoba. Efekt zadowalający. Skóra jest gładka no i o to chodziło, jednak jeśli ktoś potrzebuje kosmetyku "raz w tygodniu", to ten na pewno jest zbyt łagodny.

16-03-2008
Dodaję jedną gwiazdkę, bo wyszło słoneczko zza chmurki, poszłam pod prysznic, a zapach peelingu po prostu mnie urzekł. Myślę, że Eris mogłoby z powodzeniem wypuścić perfumy o takim zapachu:D

Używam tego produktu od:

zbyt drobnoziarnisty

Niestety ja sie zawiodłam. Skusiły mnie recenzje, ale ten kosmetyk jest nie dla mnie. Jest zbyt drobnoziarnisty, z tego powodu używam go teraz do twarzy. Do ciała zdecydowanie nie. Nie spełania zadania jakie powinien peeling. Za deikatny.

Używam tego produktu od: tydzień

Fantastyczny

No nie wierzę własnym oczom. Tylko jedna recenzja tego rewelacyjnego peelingu! Naprawdę jestem w ciężkim szoku, bo to REWELACJA!!! Delikatna, żelowa konsystencja. Mnogość drobinek peelingujących (kruszone muszelki z Nowej Kaledonii. Brzmi bosko...) delikatnie, acz skutecznie i bez żadnych podrażnień nawet delikatnej skóry. No i ten zapach...Dla samego zapachu warto. Mimoza... Coś pięknego!
Niniejszym obwieszczam, że Dr Irena Eris stworzyła arcydzieło w kategorii peelingów!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu