Delia, Coral Nail Perfect, Klej zabezpieczający płytkę złamanego paznokcia

Delia, Coral Nail Perfect, Klej zabezpieczający płytkę złamanego paznokcia

Ratunek dla złamanych lub pękniętych paznokci. Wypełnia pęknięcia, odbudowuje strukturę powierzchni paznokci. Może stanowić doskonałą bazę pod lakier.

Cena: ok. 6 zł / 10 ml

Może być

Kupilam ten "klej" pare miesiecy temu bo mam w moim miasteczku drogerie w ktorej maja praktycznie wszystkie preparaty tej firmy wiec ich z reguly uzywam. Chcialam sprawdzic czy jest to takie cudowne ale cud to nie jest. To nie KROPELKA i tak nie trzyma. Ale polecam jako utwardzacz bo paznokcie sa twardsze. Ale ogolnie to szybko gestnieje. Mam jeszcze pol buteleczki ale do niczego bo zgestnial i przy najblizszych porzadkach go wyrzuce

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

5,0

to super produkt.może nie do konca nadaje się do przyklejenia paznokcia ale jak lekko pęknie to to paznokiec może sie trzymac nawet dwa tygodnie(sama tak robiłam).dzieki niemu paznokcie stają sie bardzo twarde jak używa sie go regularnie jako bezbarwnego lakieru.ale to fakt że ciężko go kupić

Używam tego produktu od:roku

klej?

No niestety, to tylko trochę bardziej gęsty lakier bezbarwny - aby coś skleił musi mieć podkład (metoda chusteczkowa - jedna warstwa papierowej chusteczki na mokry lakier, wysuszyć i spiłować - i tak kilka razy), ale i to rusztowanie nie zawsze daje rezultat, zwł. z tym "Klejem" bo on niestety nic nie skleja...
No i dość szybko zgęstniał - dzisiaj wyląduje w koszu...
nie polecam...

Ilość zużytych opakowań: jedno, jedyne i ostatnie

polecam

jezeli ktos uwierzy, ze takie klej jest w stanie zabzpieczyc zlamany paznokiec tak jak akryl albo zel to gratulacje!

ale mimo to ten produkt jest godny polecenia. Po przy niewielkich problemach pomaga napewno. jest tani i wydajny. nie zasycha.
wieksze prolemy traktuje tak, ze nakladam kawlake plastra i maluje tym prepratem - nie wyglada to cudownie ale przy powaznych zlamaniach paznokci swietnie sie spisuje.
gdyby jeszcze dalo sie go kupic jakos bez zbednych poszukiwan...

wlasnie rozbilam buteleczke z tym kleje i bardzo mnie to martwi gdzie go kupie :(

U?ywam tego produktu od: ponad roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?: i ciagle ta sama buteleczka - jest bardzo wydajny.

Klej= lakier bezbarwny

Kiedy go kupiłam myślałam że poratuje mojego biednego paznokcia którego złamałam bardzo niefortunnie. Niestety, po nałozeniu kleju, trzymał paznokcia moze z pare godzin po czym "klej puścił". Kolejne podejście polegało na nałożeniu dwóch warstw tego preparatu i lakieru do paznokci. Tutaj już było troche lepiej, paznokciec trzymał się cały dzień. Jednak to dla mnie za mało gdyz zależało mi na zachowaniu paznokcia dlatego też wybrałam sie do kosmetyczki na nałożenie akrylu.

Używam tego produktu od:2 tygodni