Maybelline New York, XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Jest to ulepszona wersja znanej mascary Maybelline XXL. Hasło reklamowe mówi, że jest ona zbyt intensywna dla nieśmiałych ;)

XXL Intense to dwufazowa maskara z mikrowłóknami powiększająca rzęsy do rozmiaru XXL. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

XXL Intense ma za zadanie pogrubić, wydłużyć i precyzyjnie rozdzielić rzęsy.

Biała baza zawierająca naturalne i elastyczne mikrowłókna sprawia, że rzęsy staną się dłuższe nawet o 50 procent.

Tusz wzbogacony o pigmenty nadaje rzęsom intensywny czarny kolor i zwiększa ich objętość 10x. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

XXL Intense jest przetestowana pod kontrolą dermatologów i okulistów - odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

nie przekonał mnie

Tusz spisuje na straty z jednego, prostego powodu: powoduje, że cały makijaż twarzy wygląda sztucznie. Wyjątkowo cenię sobie naturalny wygląd, a ten tusz sprawia, że rzęsy wyglądają nie tylko nienaturalnie, ale również nieestetycznie: są posklejane, tusz zbiera się na nich nierównomiernie i rzęsy wydają się bardzo ciężkie.

Podoba mi się intensywny, czarny kolor i efekt wydłużenia rzęs. Natomiast zbyt gęsta konsystencja tuszu zaburza całkowicie efekt końcowy i nie wygląda to atrakcyjnie, a wręcz moim zdaniem śmiesznie. Rzęsy nie są ładnie, naturalnie pogrubione;

Oprócz tego tusz słabo się daje zmyć. Moj płyn do demakijażu, który do tej pory radził sobie świetnie, teraz niestety okazał się zbyt słaby. Mam przez to podrażnione oczy i zaczerwienione powieki.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nie mój typ

Generalnie nie lubię tuszy które mają bazę i "podwójna" szczoteczkę. Tu zawiodłam się ponownie bo:

- zanim zdążę nałożyć tusz baza wysycha na wiór
- skleja rzęsy

+ pogrubia ale nie spektakularnie

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nie dla mnie

Używałam go jakiś czas temu, jednakże robiąc porządki w kosmetykach przypomniało mi się o nim.

Plusy:
-szczoteczka
-pogrubia

MINUSY:
-Baza z mikrowłóknami po jakimś czasie stała się gliniasta
-strasznie skleja rzęsy
- na rzęsach pojawiają się grudki

Bardzo dobry tusz

Bardzo dobry tusz, pogrubia, wydłuża, trzyma cały dzień, nie robi ksera na powiekach. Minusem jest zabawa w podwójne nakładanie i to, że rzęsy są nim dosyc mocno "uciapane", co daje efekt sztuczny (ale nie sztucznych rzęs). ALe i tak polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

kocham go, ideał;-)

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam, a jestem bardzo wymagające jeżeli chodzi o tusze. Glównie chodzi mi o pogrubienie, swoje rzęsy mam długie, podkręcone, dlatego szukam tylko pogrubienia.
Ten tusz to ideał, dzięki białej bazie rzęsy są mega pogrubione.
Rzęsy sprawiają wręcz wrażenie sztucznych.
Ma wspaniały intensywny czarny kolor.

Używam tego produktu od: zawsze...
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Jeden z najlepszych

Jest to tusz którego używałam przez kilka lat. Od czasu do czasu próbowałam innych, jednak zawsze do niego wracałam. Niestety nie jest on już tak dostępny jak kiedyś nad czym bardzo ubolewam. Mam duże brązowe oczy i zawsze zależało mi na tym aby jeszcze dodatkowo je podkreślić. Ten tusz był do tego idealny - świetnie wydłużał i podkęcał rzęsy, oczy stawały się dużo wyraźniejsze. NIe obsypywał się ani nie rozmazywał. Myślę, że do niego znowu wrócę, bo żaden inny z Max Factora czy Maybelline nie podkreślił mi tak świetnie rzęs jak on.

Ilość zużytych opakowań: około 12

boski !!

Tusz jest naprawdę świetny. Na początku musiałam nauczyć się go używać, bo
- ma wieelką szczotę
- utrzymanie go i malowanie się jest dziwne, bo patyczek ze szczoteczką jest króciutki a i trzeba trzymać cały tusz, dla mnie to był problem
Ale poza tym to rewelacyjnie podkreśla rzęsy, pogrubia je, unosi i lekko wydłuża. Nie kruszy się, po całym dniu lekko może się odbije, ale pandy nie robi
Ja używam go bez bazy, baze używam z innym tuszem :D taki mam sposob, ktory dla mnie jest najlepszy.
Na pewno wypróbuję w przyszlości drugą wersję z podkręcającą szczoteczką :)
Pół gwiazdki odejmuje, bo opakowanie tuszu jest małe. Mogłoby mieć większą pojemność.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

najlepszy tusz!

Jest to jedyny tusz, który nadaje się do moich rzęs, nie skleja i wygląda bardzo naturalnie!

Cena nie zwala z nóg, a do tego jakość jest świetna:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie wiem:)

KWC!!! KOCHAM GO!!!

To jest najlepszy tusz na świecie! Najwieksze rzęsy jakie dotad mialam co prawda cena wysoka jak na jego ilosc ale warto! Tusze z bazą zawsze dadzą super efekt ale ten jest po prostu cudny! Naprawde polecam. Zaraz po nim polecam Loreal Double Extension.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale dużo :)

Nienawidze Cieeee!!!!! >_< ! ... i z wzajemnością;p

Niecierpię tego tuszu! jest NAJGORSZYM JAKI MIAŁAM!
ON MNIE NIE LUBI I JA GO TEZ NIE LUBIE. nie wiem może to zależy od rzęs jakie kto ma ale na moich się stanowczo nie sprawdził. Skleja jak cholera, robi gigantyczne grudy, śmierdzi Feeee!!! mam go gdzieś miałam go wywalić, ale stwierdziłam że baza może sie jeszcze przydać, bo inny tusz lepiej ja pokrył niz to badziewie... kurde... lubię maybelline ale to jest chała no! O_O!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Rzęsy w mega rozmiarze!!!

To jest tusz który spełniał moje oczekiwania w 100%. Naprawde!
Plusy
-sama baza już ładnie wydłuża rzęsy i je podkręca
-nie skleja rzęs
-nie kruszy się ani nie rozmazuję
-pięknie rozdziela rzęsy i je pogrubia
-w 2 minuty moje rzęsy wyglądają niesamowicie!
-głęboki czarny kolor
-wydajny ja używałam go prawie codziennie przez 4 miesiące!
-w porównaniu do ceny jest rewelacja. Miałam o wiele droższe tusze które były o wiele gorsze!
Minusów brak
Więc na prawdę polecam! Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

Bardzo wspaniały :D

Świetny. Nie ma żadnych wad. Rzęsy są mocno pogrubione, wydłużone, podkręcone -XXL. Tak jak lubię :D nie osypuje się. Nie skleja, nakładam kilka warstw. Czerń jest głęboka. Nie zasycha szybko w opakowaniu, mam go juz 3-4 miesiące.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie