Sunsilk, Głęboki Brąz, Szampon podkreślający kolor

Sunsilk, Głęboki Brąz, Szampon podkreślający kolor

Opracowany specjalnie, by podkreślić i wydobyć barwę brązowych włosów. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni włosów, dzięki czemu włosy stają się błyszczące i równomiernie odbijają światło a ich kolor jest ożywiony. Włosy odzyskują wyrazisty, pikantny odcień a jednocześnie są miękkie i lśniące. To efekt zawartych w formule szamponu, odbijających światło drobinek kolorowej miki.

tragedia

Zawiodłam się na nim chociaż zapach był atrakcyjny to efekty straszne. Swędziała mnie po nim skóra głowy i nabawiłam się łupieżu! Użyłam tylko raz i wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 raz użyty

nic specjalnego

Szampon nie robi nic szczególnego z moimi włosami, nie zauważyłam "wydobycia blasku" ani nic z tych rzeczy. Ot, zwykły szampon. Plus za niecodzienne opakowanie w postaci tuby ;) Zapach jest nawet ładny, ale po jakimś czasie mi zbrzydł.

Używam tego produktu od:kiedyś dawno
Ilość zużytych opakowań:jedno

nic specjalnego

ładnie pachnie i ładnie się pieni. Oprócz tego nic więcej. Czyli nie warto kupować. Na włosach zrobiło mi sie sianko! oczywiście zadnego blasku poglebienia koloru nie bylo. Szkoda kasy.

Używam tego produktu od:dawna

a ja go lubię :)

Nie jest to oczywiście KWC, ale lubię go i używam od długiego czasu.
Włosy są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują, ale mam czasem wrażenie, że są zbyt lekkie, wtedy dokładam psiknięcie nabłyszczaczem lub odżywką.
Nie zauważyłam żadnej zmiany w kolorze czuprynki, włosy mam z natury ciemnobrązowe, ale równomierny błysk w świetle faktycznie u mnie jest.
Nie używam go co dzień, tylko naprzemiennie z innymi, ale stanowi żelazny element na mojej półce z szamponami.

Używam tego produktu od: x czasu
Ilość zużytych opakowań: x tub :)

wspaniały zapach

Szampon używam razem z odżywką z tej serii. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to piękny słodki zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Szampon ma dobrą konsystencję, łatwo go wydobyć z opakowania (tubka). Rzeczywiście, ma w sobie drobinki miki, ale nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie pozostawały na włosach. Szampon nie zmienia koloru włosów (ale nie jest to jego działanie!!!), natomiast wydobywa z nich blask, mają zdrowy wygląd i ładnie się błyszczą. Odżywka zdecydowanie pomaga rozczesać włosy, ale jak jej nie użyjemy to też nie będzie tragedii :) Mycie włosów tym szamponem to naprawdę przyjemność :D

Używam tego produktu od:10 miesięcy, na zmianę z innymi szamponami

świetny

Kupiłam go za granicą i okazał sie naprawdę dobry. Włosy stały się lśniące, błyszczące, kolor ładniejszy i bardziej miękkie. Po powrocie z wakacji nie mogłam nigdzie go znaleźć aż do dzisiaj :D Kupiłam więc szampon i idżywkę Pantenee Provie, który zupełnie nie sprostał zadaniu i jest jak zwykły szampon, który nic nie daje. Na szczęście zdobyłam go i w końcu moje włosy będą wyglądać świetnie :D

jak to sunsilk

Szampon marny, zmiany koloru włosów nie zauważyłam. Trudno się po nim rozczesują, wymagają odżywienia, bo są szorstkie, suche, nieprzyjemne w dotyku. Więcej się po nim spodziewałam, zapach nawet mi się nie specjalnie podobał.

Używam tego produktu od: 1 sztuka

nic specjalnego...

szampon marny...
na plus tylko zapach..
wg mnie zbyt gęsty, w trakcie mycia robiło się dużo piany, a po umyciu i wyschnięciu - włosy szorstkie i już po paru godzinach do ponownego mycia - zaczęły mi się szybko przetłuszczać...
a co do koloru - bez zmian....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe...

tak sobie;/

kupiłam na promocji no i na początku byłam zachwycona stosowaniem, śliczny połysk uzyskany po stosowaniu, szeroka gama koloru brązu
po jakimś tygodniu przestał działać tak mi się zdaje, włosy stały sie matowe i zaczęły się przetłuszczać!!!
a na dodatek pachniał troche jak farba do włosów;/

Używałam tego produktu od:ok miesiąca

Na przyrost siana

Kupiłam ten szampon (wraz z odzwyka)dawno temu.
Widząc reklamę pieknych włosów aż slinka ciekła...

Szampon spowodowal ze moje wlosy bylyby swietnym domkiem dla bociana.Wielka szopa!Na dodatek szampon nie poprawil koloru moich wlosow.stopniowo wlosy sie przyzwyczaily,zaczely przetluszczac,a łupież?!!

Zapach szamponu taki jakis dziwny :p
Wydajny nie jest.Uzylam go kilka raz a juz tak malo go zostało:P (tzn.juz dawno jest w smietniku)

Nie polecam.

Używam tego produktu od:uzywalam miesiąc

Lipa

Kupiłam go już jakiś czas temu i nadal stoi w łazience :/
Skupiły mnie zapewnienia o refleksach itp. A czego można się spodziewać? Niczego oprócz ladnego zapachu. Włosy po dłuższym stosowaniu są tłuste, oklapnięte i nie chcą się układać. Poza tym mam po nim łupież. O refleksach raczej zapomnijcie :)
Ogólnie nie warto

Paskudka

Pełne rozczarowanie:( delikatny, przyjemny zapach to chyba jedyna zaleta tego szamponu. NA tym niestety się kończy. Konsystencja zbyt gęsta, słabo sie pieni. Mało wydajny. Włosy są suche, oklapnięte, dziwnie sie puszą. Nie polecam:(

Używam tego produktu od:miesiąca