Wella, Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Wella, Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Kremy trwale koloryzujące Wellaton pozwalają zachować 4 oznaki młodego wyglądu włosów (kolor, blask, młodość i witalność) i cieszyć się nimi przez długi czas. Farba wzbogacona wyciagiem z palmy kokosowej pielęgnuje włosy, a zawartość filtrów UV pomaga chronić włosy przed niszczącym działaniem światła słonecznego.

Cena: ok. 12zł

cud, miód i jeszcze trochę:-))

Kolor - karmelowa czekolada 8/74

Od kilku dobrych lat byłam blondynką, ostatnio z pasemkami, po których moje włosy jedno z dzieci okresliło: " są takie jak sierść mojego jork terriera" (wiadomo - dzieci i głupcy mówią prawdę). Żywo reagując na komentarz, postanowiłam coś zmienić. Pooglądałam swoje fotki sprzed kilkunastu lat z rudym owłosieniem i postanowiłam zaryzykować... Karmelowa czekolada poszła w ruch!!! Farba ładnie pokryła całe włosy (odrost też), dawnych pasemek można się czasem domyślić, kiedy pod światłem widocznych jest kilka refleksów w jaśniejszym odcieniu. Kolor wyszedł prawie taki sam jak na opakowaniu - piszę prawie, bo inaczej wygląda w pełnym słońcu a inaczej w cieniu. Bardziej obrazowo, to kolor rozsypanego cynamonu, pieknie opalonej skóry, skórzanej torby (lekko znoszonej) z naprawdę niewielkim połyskiem miedzi - widoczny przy silnym słońcu. Otoczenie jest zachwycone - przy tym kolorku pięknie wyglądają zwykłe "bladaczki", przez naturę owłosione popielato (tak jak ja) a niebieskie oczy maja taki kontrast, że juz kilka osób pytało czy mam barwiące szkła kontaktowe. Jednym słowem efekt przeszedł moje oczekiwania. Mimo inspiracji dawnymi rudościami, uspokoję co niektóre z Was - kolor jest bardziej beżowo-brązowy z niewielką tylko nutką lub poblaskiem miedzi. Po farbowaniu przemyłam włosy szamponem z profesjonalnej serii loreala i dałam odżywkę. Farb z welli używam od wielu lat i po kilku wyskokach w stronę loreala (cenię firmę za inne produkty), zawsze wracam do wellatonu. Nie wypadaja mi włosy a przy odpowiedniej pielęgnacji kolor długo jest ładny. Polecam!!!!
Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

niezłe zaskoczenie

lubię mleczną czekoladę!

+kolor idealny, jak na opakowaniu,
+pokyrł siwe włosy (trzymany na odrostach 35min., na całości kolejne 10),
+nie wyplukuje się za szybko (po 20 myciach nadal widać ładny odcień i połysk),
+zaraz po farbowniu farba bardzo łatwo dała się zmyć z włosów (w przeciwieństwie np. do Loreala, którym byłam dotychczas zachwycona),
+cena!!

- jak dla mnie nieco za gęsta konsystencja (utrudnia to farbowanie cienkich włosów)

Na pewno najbliższych kilka miesięcy będę stosować tę farbę (chyba, że nie znajdę jej w sklepie;).

Używam tego produktu od: ok,3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

dla mnie dobra

pierwszy raz użyłam farby wellaton ma mocno rozjaśnione włosy użyłam mieszanki farb karmelowa czekolada i złoty blond na początku kolor tych rozjaśnionych włosow był jaśniejszy od reszty ale już przy kolejnym farbowaniu włosy się wyrownały a kolor naturalny karmelowy ale zawsze z odcieniem rudego co mi akuray odpowiada:) jestem zadowolona z efektu i trwalości farby,polecam:)

Śwetna

Doskonała farba, jeżeli farbuję włosy w domu to własnie po tę farbę sięgam w sklepach. Obecny mój kolor to 8/0 JASNY BLOND, kolor wyszedł jak na pudełku zresztą jak zawsze, nigdy nie miałam nieciekawych niespodzianek.
PLUSY:
+ kolor wychodzi taki jak na opakowaniu
+ dostępność w sklepach
+ szeroka gama kolorów
+ włosy nie są przesuszone po farbowaniu, dzięki odżywce
+ kolor nie spłukuje sie szybko
MINUSY:
- mały minus za bardzo gęstą konsystencję

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Niezła

Używałam jej sporo czasu. Nadawała piękne kolory i dobrze je pokrywała. Jednak nigdy nie wychodziły mi takie jak na opakowaniu, ale to chyba przeważnie tak jest. Farba jest łatwodostępna i stosunkowo tania (płaciłam po 11zł za opakowanie). W środku poza rękawiczkami są też odżywki w saszetkach, co na pewno pomaga odżywić nieco włosy po takiej inwazji, jak nakładanie kolkoru. Farba nie uczula i nie podrażnia:)) Lubię ją!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Kolor piekny, ale wysusza

Nie widzę na wizazu wellaton 12/1, 12/0 special blondes, a te farby oceniam, więc ocenię tu:

Schodzę z czerni do jasniutkiego blondu od 2 meisiecy i co chwilę wlosy mi rudzieją, probuje juz z roznymi farbami, teraz mialam cos w stylu slonecznego blondu, ale ze daze do popielatego (cos w stylu Dody) to nadal eksperymentuje i tym razem postawilam na Wellaton, bo duzo dobrego się o nim naczytalam :)
Na wszelki wypadek kupilam 2 opakowania, zeby dokladnie pokryc cale wlosy.
Niestety zostalo ostatnie 12/1, wiec 2 kupilam 12/0 (b. jasny naturalny blond) i wymeiszalam :)
Efekt cudny :) w koncu mam popielate wloski, narazie się trzymaja i mam nadzieje, ze nie spiora... :( -> 3 tyg kolor był sliczny,a wiec super [edit:)]
Niestety farba b. wysusza wlosy, ale ja juz i tak mam \\\\\\\'zmaltretowane\\\\\\\', mysle ze na nie zniszczonych nie bedzie zle :)
zdj: po tego samego dnia:) (z fleszem, na zywo lepiej jeszcze kolorek wyglada:))Używam tego produktu od: uzylam razIlość zużytych opakowań: 2 zużyteedit: kolor jest tylko łądniejszy, juz kupilam 2 opakowania 12/1:)

edit po kolejnym: robiłam odrosty 12/1-> włosy znowu suche:( zapach - tragedia, miałam łzy w oczach.
ale za to kolor piękny przyznaję :) więc sama nie wiem, mam jeszcze 1 opakowanie i za miesiac znowu uzyje tej farby i znowu zdam sprawozdanie.

super farba

Farba ogólnie jest na prawdę bardzo wydajna i kolory są żywe ;)

ale mam do was pytanie moje drogie: czy mieszałyście kiedyś jakieś odcienie dwóch róznych farb wellaton?
Bo ja zawsze malowałam jednym kolorem ale wpadłam na pomysł że może bym coś zmiksowała;)
Mój kolor włosów obecnie to Beż ale chciałąbym coś co trochę rozświetli mi twarz więc może coś doradzicie?

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 6 Duze

polecam

testowałam farbę 8/1 jasny popielaty blond, podkusiły mnie wasze opinie i nie żałuję , farba jest rewelacyjna, idealnie pokryła moje włosy, jest jej dużo, po raz pierwszy farba mi została , gdzie np loreal ma z tym trudności. Jestem zadowolona z koloru , polecam dziewczyny

Używam tego produktu od: raz

W końcu coś dla mnie

Próbowałam już wielu i zawsze miałam problem z równomiernym pokryciem włosów z Wellaton udało się to bez problemu. Kolor jest intensywny i pełen blasku. Serdecznie polecam kolor gorzka czekolada dla tych którzy poszukują pięknego brązowego odcienia.
Nie będę oceniać trwałości farby ponieważ jest to dopiero pierwsze zużyte przeze mnie opakowanie.

Karmelowa czekolada: zdecydowanie na tak!

nazwa farby jest zupełnie nie adekwatna ;)
ja bym bardziej określiła ją mianem: ciemnego klonu ew. zachodzącego słońca.

Mój naturalny kolor to ciemny szatyn i zawsze chciałam mieć taki jaśniejszy, słoneczny kolor. trafiłam ;)

Dla wielu może on wyglądać jak rudy, ale proszę mi wierzyć, że już po paru myciach kolor nabiera złotego odcieniu.
Jeżeli ktoś chcę mieć trochę jaśniejsze włosy i nie akceptuje faktu, że będą mienić się rudawymi kolorami, to niech w ogóle nie sięga po żadne farby i zaakceptuje fakt, że nie osiągnie oczekiwanego rezultatu nigdy!

Ja sobie osobiście polecaaam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: pięć

Niemal ideał

Użyłam koloru Złoty Blond

+ śmierdzi, ale niektóre farby śmierdzą jeszcze gorzej
+ nie zniszczyła w ogóle włosów
+ włosy gładkie, mięciutkie, błyszczące, takich miłych w dotyku włosów to nawet przed farbowaniem nie miałam
+ kolor wyszedł taki jak miał (zgodnie z przewidywaniami na opakowaniu)
+ balsam dodany do farby świetny, ładnie pachniał, zabił smród farby
+ skóra głowy nie szczypała przy koloryzacji

- brak aplikatora
- dostałam łupieżu, ale szybko się go pozbyłam ;-)

Używam tego produktu od: Jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno

12/0 db

Mam włosy naturalne ciemny blond moze nawet jasny braz. Farbe kupilam z mysla zrobienia samych odsotow bo reszta włsowo jest ładna,jasniutka. Farbe trzymałam na odrostach 40 minut,po tym czasie spienilam farbe z odrostow na całosc włosow i trzymalam tak około minuty. Po splukaniu,myciu i odzywkowaniu moglam od razu stwierdzic na "mokro" ,ze odrost dobrze złapało. Gdy wlosy wyschły tylko sie w tym upewniłam. Kondycja wlosow nie ucierpiala, kolor mam identyczny jak na opakowaniu farby,jest jasny ,w naturalnej tonacji. Jestem zadowolona,farba nie podraznila mi skory glowy,jest tania. Z kolejnymi myciami farba lekko siew wypłukuje do żołtawego naturalnego blondu

Przede wszystkim bardzo trwały!

Używałam odcienia: ciemny brąz

Zakochałam się w tej farbie. Kolor jest bardzo ciemny - cały czas.

Plusy:
+kolor bardzo trwały! Obecnie włosy mam zafarbowane miesiąc i kolor jest taki jak na pudełku

+ładnie się spiera - nie da się ukryć, że z każdym myciem kolor trochę blaknie, jednak włosy ciągle są bardzo ciemne. Kolor z pojedynczych pasm schodzi bardzo lekko i daje to bardzo łądny, naturalny efekt

+nie niszczy - oczywiście to nie zwalnia od pielęgnacji

+piękny połysk - po miesiącu włoski ciągle niesamowicie się błyszczą

Minusy:
-farba ma drażniący zapach

-osobiście nie przepadam za sposobem nakładania jej na włosy

Minusy nie mają wpływu na ocenę gdyż według mnie godzinkę farbowania i czucia tego drażniącego zapachu itd. rekompensuje w pełni trwały, śliczny kolor włosów który utrzymuję się potem bardzo długo. Można powiedzieć, że dzięki wellatonie polubiłam bardziej swoje włoski.

Warto również dodać, że farba otrzymuje minusy poprzez niewłaściwą interpretacje kolorów. \'Jasny brąz\' to już taka brązowa czerń - taki ciemny kolor jak ma pani na pudełku. Więc nie spodziewajmy się klasycznego brązu. Jeśli nie jesteśmy pewni czy kolor wyjdzie zbyt ciemny powinniśmy wziąć kolor o ton niższy. No i zawsze pozostaje test na pasemku. :)

Pozdrawiam i polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania