Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Lakier optycznie wybielający paznokcie. Przywraca matowym i pożółkłym paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. Zawiera olejek z wiesiołka i ekstrakt z zielonej herbaty.

nabłyszczające
bez formaldehydu
Efekt
naturalne
lakiery podkładowe, lakiery nawierzchniowe

Świetny

Wychwalana odżywka Herome sprawiła, że moje paznokcie zrobiły się okropnie żółte. Nie lubię kolorowych paznokci, zwykle pociągami je tylko lakierami bezbarwnymi, co nie najlepiej wyglądało, jak były pożółkłe. Ta odżywka błyskawicznie je rozjaśnia. Dwie cienkie warstwy i paznokcie są wybielone i wyglądają schludnie. Dodatkowo wzmacnia paznokcie i długo się trzyma. Pędzelek dość szeroki i wygodnie się nim maluje.

Taki sobie w stronę słabego

Miałam ten lakier dwa razy w życiu, za pierwszym razem używałam go dość często, podobała mi się jego formuła. Pędzelek był odpowiednio szeroki, kolor był mleczno różowy na paznokciach, wszystko cacy. Znaczy może prócz wytrzymałości, bo u mnie ta pierwsza wersja jaką miałam wytrzymywała na paznokciach może 1.5 dnia niezależnie od tego, co bym na to nie nałożyła (a nawet jak nic nie nałożyłam to i tak miałam odpryski po max 1.5 dnia). Ale podobało mi się, jak to wyglądało, dłonie wydawały się wtedy takie 'czyste' i eleganckie. Ja bardzo lubię takie kolory na paznokciach, że niby nic, a jednak jest to optyczne odświeżenie.
W każdym razie zużyłam tą pierwszą buteleczkę gdzieś w 70 % i jego konsystencja się zmieniła, już nie był taki fajny, więc pomyślałam, że czas go wywalić.
Po jakimś czasie, niedawno całkiem kupiłam sobie drugie opakowanie i niestety ten lakier to jakby już było coś innego. Nie wiem, co się z nim stało. Owszem, wciąż jest niby ten sam kolor, ta sama struktura lakieru i ta sama szerokość pędzelka, którym wygodnie się maluje, ale on zostawia takie smugi na paznokciach, że tym w ogóle nie da się pracować. Wygląda to bardzo źle. A że jednak jest to lakier odświeżający że tak powiem dłonie, a nie że smarujemy nim pazura aż do pełnego krycia, to takie nierównomierne pokrycie od razu widać. Po prostu wygląda to tak, że na płytce paznokcia w jednym miejscu jest więcej koloru, w innym mniej, tak jakby białe paski się robią, lakier nie wygląda na rozłożony równomiernie. Próbowałam wstrząsać buteleczkę kilkukrotnie i nic to nie dało, dalej są smugi i to wygląda bardzo źle, na tyle źle, że paznokcie trzeba zmywać, bo wstyd by mi było tak wyjść z domu, po prostu wyglądają niedbale. Oczywiście nawet jak już sobie zrobię do noszenia 'po domu' to i tak trwałość jak wcześniej, czyli znikoma, jednodniowa.
Nie jestem zadowolona, z pierwszej sztuki byłam, chociaż nie była to jakaś powalająca jakość, ale ta druga sztuka jest beznadziejna i chyba ją wyrzucę.

Dobra alternatywa dla hybryd

Przywraca matowym i pożółkłym paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. W jego składzie znajdują się olejek z wiesiołka, ekstrakt z zielonej herbaty i pantenol. Faktycznie rozjaśnia płytkę. Paznokcie pomalowane nim wyglądają na zadbane, efekt końcowy trochę przypomina french (2 warstwy). Lubię i polecam! Od kilku lat ciągle do niego wracam.

jeden z ulubionych

Od pierwszego użycia bardzo się polubiliśmy :)
Szybko schnie i daje bardzo ładny, naturalny kolor. Jedynie trzeba uważać, żeby nie nałożyć zbyt dużej ilości na raz, ponieważ przy tak delikatnym kolorze tworzą się smugi.
Pędzelek jest wygodny, ale zdażyło się, że wyleciały mi z niego włoski, które ciężko było usunąć z paznokcia.
Minusem jest to, że na produkty inglota nie ma nigdy promocji, a do najtańszych nie należą ;)

Upiększacz

Nigdy nie miałam problemu z żółknięciem paznokci. Lakier kupiłam, ponieważ liczyłam na wybielenie końcówek paznokci, który u mnie niestety są naturalnie prawie przeźroczyste.

+ bardzo ładny efekt, paznokcie wyglądają na zadbane, zdrowe i błyszczące
+ delikatnie ochładza/minimalnie rozbiela płytkę paznokcia
+ bardzo szybko wysycha, jedna warstwa jest u mnie wyschnięta w 100% po kilku minutach
+ przy niewielkiej ilości lakieru na pędzelku lakier łatwo się rozprowadza i daje naturalny efekt
+ wygodny pędzelek

- trwałość jest strasznie marna, zwykle już po pierwszym dniu lakier odpryskuje jak szalony
- przy drugiej warstwie lub większej kropli lakieru trzeba uważać, bo lubi smużyć
- nie polecam nakładać grubej warstwy, bo efekt może być zbyt fioletowy

Ale pomimo wad i tak bardzo go lubię, bo jest idealny na co dzień, a malowanie zajmuje mi dosłownie minutę.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

super!

Krótko- to świetny produkt!

Używam go regularnie, czasem po prostu nie chce mi się malować czymś innym paznokci, bo po tym lakierze wyglądają idealnie- po prostu na zadbane, ale nie "przemalowane". Często też używam go jako bazy pod ozdoby-np kropki.

Kładę zawsze dwie warstwy + górny bezbarwny, ale po prostu lubię efekt "świecenia", po jednej warstwie też jest ok.

W trakcie używania pierwszego opakowania, końcówka produktu w buteleczce trochę mi wyschła i ciężko się go używało, ale możliwe że była źle zakręcona ,bo z drugim już jest ok.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Idealne paznokcie!

Absolutnie KOCHAM ten produkt!

- błękitne pigmenty optycznie usuwają zażółcenia
- na paznokciu pozostaje mleczna warstwa - ja nakładam 2-3 warstwy :)
- kolor jest transparentny dzięki czemu paznokieć wygląda jak niepomalowany lakierem
- trwałość F E N O M E N A L N A!!! - nakładam go na bazę i rekord - utrzymał mi się na paznokciach 10dni bez żadnych odprysków czy starć (normalnie lakiery trzymają mi się 2-3 dni). Myślę że utrzymał by się jeszcze dłużej ale musiałąm go zmyć i nałożyć kolor.
- w składzie ma substancje pielęgnacyjne i nawilżające więc stosuję go czasem jako odżywkę bądź bazę pod lakier
- cudownie podkreśla opaleniznę dłoni u osób z jasną czy średnią karnacją.

Nie znam ani jednego minusa... uwielbiam ten produkt.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

idealny!

pieknie \'wybiela\' paznokcie. staja sie naturalne a paznokiec jest o wiele bielszy.
szybko sie rozprowadza. nie zostawia grudek, szybko schnie.
cena adekwatna. ja zapacilam 22 zł
dlugo szukalam takiego lakieru i wkoncu znalazlam:)

Używam tego produktu od: 1miesiac
Ilość zużytych opakowań: nadal jest

Bardzo słaby lakier

Lakier nadaje przyjemny, wybielony kolor paznokciom, ale u mnie niestety ten efekt trwa maksymalnie jeden dzień co na lakier za tę cenę to trochę za mało... Istnieją lakiery dużo tańsze i dużo trwalsze.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Robi co ma robić

Optyczne działanie produktu jest jak neleży.
Kładę 2 cienkie warstwy w odstępie 10 minutowym i mam piękne mleczno białe pazurki.Na to nakładam warstwę odżywki utwardzającej Celii i mam spokój na 5 dni.Nie schodzi żadną płaciastą warstwą,a zaczyna sie ścierac na obrzeżach paznokci po 4-5 dniach.
Mimo, iz mam ten lakier 3-4 miesiące to nie zgęstniał i nadal spełnia swoja rolę.
Odjęłam pół gwiazdki za to,że czasem mi się smuży,ale to pewnie przez nabranie zbyt dużej ilości na pędzelek.
Ja jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 3-4 m-ce

Dobry i tani

Od kiedy muszę płacić za niego 11 euro, stwierdzam że w Polsce mamy Inglotowy raj.
Bardzo lubie ten lakier i już piszę dlaczego.
Po pierwsze faktycznie pociągnięte nim paznokcie wyglądają na śliczne, zdrowe i zadbane. Po drugie lakier działa jak odżywka i może spokojnie zastępować lakier podkładowy. Bardzo ładnie rozprowadzaja się na nim lakiery.

W zasadzie używałam go nie przerwanie do chwili gdy się nie skończył i stwierdzam że ma b.dobry wpływ na paznokcie.
Wczoraj ochoczo zakupiłam 2 buteleczkę.

Używam tego produktu od: 2 mieś gł jako bazę
Ilość zużytych opakowań: Jedno pełne

nic specjalnego

Jestem rozczarowana. Używam lakietów Inglota od wielu lat i już wiem, że to nie jest ta sama marka co kilka lat temu.
Tym lakierem potwierdziłam jedynie swoje obawy. Niestety rezygnuje z Inglota na rzecz innych firm, nawet tańszych, które jakościowo biją na głowę lakiery Inglota.
Wracając do Nail Whitener - zupełnie nie wybielił optycznie moich paznokci. Może nie zsiniały jak opisują niektóre z dziewczyn, ale wygladały jak zwykły bezbarwny lakier z jakąś poświatą, dziwnie.
Nie podobał mi się ten efekt. Poza tym szybko odpryskuje, nie jest trwały, schodzi z paznokci. Faktcznie szybko schnie, więc używam go jako wykończenie manicure, żeby zużyć ten lakier w jakiś sposób.

Ilość zużytych opakowań: pół