Essence, Magic Nail Therapy

Essence, Magic Nail Therapy

To wzmacniające serum jest preparatem przeznaczonym do suchych i łamliwych paznokci. Leczy i pielęgnuje paznokcie dzięki zawartości wapna i witamin A,C,E oraz F. Wystarczy dwa do trzech razy w tygodniu wmasować serum w skórki i paznokcie oraz poczekać aż się wchłonie. Podobno czas to pieniądz, ale tym razem warto poczekać parę chwil, by móc zadowolić się efektem.

Najlepsza!!!!!

Używam tej odżywki od dawna, zużywałam już sporo opakowań :) jest najlepsza, dla długich, naturalnych paznokci.. Najlepsza zdecydowanie! :) aplikacja ok - ja akurat lubię wszelkie odzywki nie w postaci lakieru tylko takich olejków do wsmarowywania - jakoś wydaje mi sie, że wtedy faktycznie wchodzą w tę płytkę paznokcia a nie tylko na niej zasychają ;)
paznokcie od pierwszych kilku użyć mocniejsze, twardsze (przy mojej długosci paznokci jest ryzyko złamań, dlatego co jakiś czas robię sesję odżywiania pazurków - ta odżywka jest najlepsza do tego, uwielbiam ją :D) - najlepsza pod słońcem. będę jej uzywać póki nie przestaną produkować (a mam nadzieję że nie przestaną jeszcze długo :) )

jedyny kłopot to fakt, że ciężko ją dostać - muszę się nachodzić po drogeriach żeby ją upolować lub zamawiać żeby przywieźli

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

super !

Świetna odżywka !
Skuteczna. Już po pierwszym nałożeniu paznokcie wydają się być twardsze i mocniejsze.
Moje bardzo łamliwe i wiecznie rozdwajające się paznokcie bardzo się z nią polubiły. Pobiła wszystkie odżywki Sally Hansen jakie miałam.

Minusem jest tylko aplikacja która jest trochę niewygodna - trzeba upaplać paluszki :)

POLECAM SERDECZNIE !

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 (wciąż się nie skończyło..)

zaskoczenie

Szczerze mowiac nie spodziewałam sie wiele po tym kosmetyku a tu takie zaskoczenie! Odzywka jest świetna! Ma super konsytencje, bardzo dobrze sie nakłada, no i najwazniejsze działa! Paznokcie przy regularnym stosowaniu staja sie mocne i lepiej wyglądają. Jest bardzo wydajna, ma wygodny aplikator. Naprawde polecam! Poza tym tania.

Używam tego produktu od: pol roku

świetna

wybawienie dla moich rozdwajających się paznokci. do kupna skusiła mnie niska cena w stosunku do innych produktów tego typu. uważam że odżywka:
- dba o paznokcie, wzmacnia, nawilża i uodparnia
- ładnie pachnie
- jest wydajna
- ma świetne opakowanie
efekty przyszły szybko może dlatego że lekko wmasowywałam (po kilka sekund w każdy paznokieć) kropeleczkę produktu dwa razy dziennie. i zadziałało! popróbujcie według mojego sposobu a efekty na pewno będą.

Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

mnie też niepomaga:(((

Używam i używam i efektów nie ma:( paznokciesię rozdwajają są słabe i cienkie:(
Mnie opakowanie nie przeszkadza , wręcz przeciwnie.Jest praktyczne, kulka dobrze się trzyma, zakraplacz precyzyjnie dozuje kosmetyk. Zapach w porządku, preparat szybko się wchlania, jest dośc wydajny mimo malej pojemności.
Zmiękcza chwilowo skórki, ale paznokciom raczej nie pomaga:( niestety, bo myśłę ze byla by fajna:(

Używam tego produktu od:okolo 6 tygodni!!!

małe beznadziejne cos

Opakowanie pomyslowe z ostra koncówką ,natomiast zamknięcie to porazka ,kuleczka zgubiona juz w sklepie :-/

sama odzywka nie zorbila nic z moimi paznokciami,doslownie i przenosni,skorki tez nie zareagowaly.
jedyny plus to wydajnosc i szybkie wchanianie

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!

Po przebytej chorobie moje paznokcie były w opłakanym stanie - wysuszone, cienkie, łamliwe, rozdwajające sie, w żaden sposób nie mogłam sobie dać z nimi rady, żeby choć trochę urosły musiały być stale pokryte gubą warstwą lakieru,bo innaczej natychmiast się łamały - normanlnie istny obraz nędzy i rozpaczy. Myślałam, że nic im już nie pomoże, bo wypróbowałam juz chyba wszystko - od odżywek w lakierach, po moczenie paznokci w ciepłej oliwie z oliwek!!! Nic nie przynosiło pożądanych rezultatow,aż do momentu, kiedy trafiłam na Magic Nail Therapy. Jestem zachwycona tym produktem!!! Juz po tygodniu stosowania moje paznokcie zmieniły się o 180stopni. Paznokcie stały sie mocne, nie uległy złamaniu, czy rozdwojeniu. Od tej pory nie musze nakładać grubiej warstwy lakieru, bo bez tego moje paznokcie i tak nie ulegają żadnym złamanią!!! Odżywkę należy stosowac dwa lub trzy razy w tygoniu wmasowując ją w płytkę paznokcia i skórki - ja ją stosuje dwa razy dziennie i może dlatego są takie szybkie efekty :) Konsystencje ma raczej rzadką, włanianie zależy od zniszczenia płytki paznokcia - czym płytka jest bardziej zniszczona i odwodniona, tym szybciej się wchłania. To jest mój pierwszy produkt do paznokci, który naprawdę przynosi rewelacyjne efekty, już po tygodniu stosowania.

Mój KWC

Przetestowałam juz mase odzywek do paznokci, ale ta jest JEDYNA, ktora na prawde dziala!!
Moje paznokcie byly beznadziejne: slabe, rodwajaly sie nawet jak byly bardzo krotkie. Nie pomagaly zadne bezbarwne odzywki, tabletki, itp.
Poczatkowo podchodzilam do tego serum bardzo sceptycznie, ale stosowalam je regularnie co 2 dni i przestalam malowac paznokcie na czas kuracji.
Juz po tygodniu zauwazylam, ze plytka paznokciowa sie wzmocnila, przestala sie rozdwajac!! Teraz wyraznie widac, ze rosna mi mocniejsze, lekko rozowe paznokcie :):)
Z ta odzywka nie rozstane sie juz nigdy! POLECAM!!