Gosh, Mascara High Precision (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Gosh, Mascara High Precision (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

High Precision Mascara ma unikalną, stożkową szczoteczkę, dzięki której można nałożyć tusz dokładnie od nasady do samego końca na każdą rzęsę. Stożkowy kształt szczoteczki ułatwia precyzyjne nakładanie tuszu nawet na małe rzęsy. Efekt końcowy to długie i piękne rzęsy. Maskara zawiera woski roślinne, ekstrakt z akacji oraz panthenol, który chroni i troszczy się o rzęsy. Trwały, idealnie modelujący rzęsy, podkręca, wydłuża, pogrubia, nie rozmazuje się.

Cena: ok. 25 zł

the best ever!!!

Kupiłam ten tusz w zestawie.....Była to promocja na świeta tusz + błyszczyk + cienie quattro. Najbardziej spodobały mi się właśnie te cienie, piękne kolory. Pierwsza myśl - BIORĘ! chciałabym podkreslić, że posiadam już cienie pojedyncze tej marki i jestem bardzo mile zaskoczona bo są bardzo, ale to bardzo dobre. Lecz nie o cieniach mialam pisać, upps. Wracając do maskary same plusy!!! Posiadam maskary tańsze i te bardziej luksusowe, choć marka nie zawsze rowna sie jakosc... i nie raz sie juz o tym przekonałam. W kazdym badz razie porownalam go do Soap and Glory Thick and Fast super volume, Clarins Wonder Volume ( kocham ta marke, ale nie za tusz), Rimmel scandaleyes i GOSH... jest boski.

nie skleja rzęs nawet przy kilku warstwach!
- pogrubia, wydłuża i naprawdę widocznie, pięknie podkręca rzęsy.

Nie jestem posiadaczką dlugich, zalotnych, gęstych rzęs dlatego naprwde widze spektakularny efekt. Napewno zagosci w mojej kosmetyczne na dlugo. bardzo mile zaskoczenie

Mój KWC

Dla mnie znakomity:
- dokładnie rozdziela rzęsy i nie skleja ich
- można uzyskać i naturalny, i bardziej dramatyczny efekt
- nie osypuje się i nie maże
- dobry stosunek ceny do jakości

Używam tego produktu od:3 miesiące

na 4

Dostałam go w małym prezencie od chłopaka :) Efekt na rzęsach naturalny, parę miescy temu jednak na taki się przerzuciłam ;) Rzęsy są jednak podkreślone, "sucha" konsystencja powoduje, że wloski sie nie sklejają podczas malowania. Nie tworzą się grudki ani "owadzie nóżki", podczas noszenia nic się nie osypuje (a działo mi się tak przy Clean Definition Loreala). Nie wiem, czy kupię pownownie, gdyż lubię testować różne tuszowe nowości ;)

PS. mam kolor czarny

Używam tego produktu od: miesiąć

Słabiutki

+ mała, poręczna szczoteczka

- za delikatny efekt, nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca
- mało intensywny odcień czerni
- trochę skleja
- osłabia rzęsy, zaczynają po jego użyciu wypadać :/
- ciężko się zmywa

Dodam jeszcze, że mam rzęsy w bardzo dobrej kondycji, co wyklucza tłumaczenie ich wypadania czymś innym, niż ten tusz.

Użyłam tego produktu: ok. 3 razy i więcej tego nie zrobię, bo nie chcę stracić rzęs...
Ilość zużytych opakowań: powiedzmy, że w trakcie pierwszego

3/5 Laguna tak!

Skusilam sie na tusz poniekad za namowa;) MagJi:* i dzieki Niej tez zakup zostal zrealizowany:D
Urzekl mnie kolor-piekny nasycony turkus:love: jednak tusz sam w sobie jest bardzo przecietny i wlasciwie nie robi NIC z moimi rzesami,ktore choc geste i dlugie potrzebuja pogrubienia-lubie widoczny,mocny makijaz oczu.
Gdyby nie to,ze zawsze uzywam bazy pod maskare to rozstalabym sie z nim migiem,bo nawet kolor nie byl w stanie wynagrodzic mi tego,co mu brakuje;)
Nakladany na baze-mam efekt taki,jak lubie i jakiego oczekiwalam.Maluje nim gorne i dolne rzesy kiedy siegam po turkusowa kredke Gosha lub cienie w zieleniach,choc fajnie sie tez komponuje z nasyconym niebieskim i ciemna szaroscia:)

Jest to kolor z limitowanki,jezeli uda sie jeszcze go kupic to na pewno sie skusze.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

turkus idealny

Kupiłam go dla koloru. Zamarzył mi się odcień głębokiego, intensywnego turkusu, który by nie był ani zbyt błękitny, ani zbyt zielony, no i dostałam :jupi: Zwie się Laguna :love:

Szkoda tylko, że poza kolorem wszystko w tym tuszu jest średnie - średnio pogrubia, średnio wydłuża i średnio podkręca. Myślałam, że spokojnie będę mogła go używać solo, ale rzęsy podkreślone tym tuszem wyglądają jakoś licho, żeby nie powiedzieć łyso ;) a ja lubię mocno podkreślone oczy.

Zresztą nie polecam używania go na dolne i górne rzęsy, bo najmniejsza nawet łezka powoduje rozmazywanie sie tuszu, a turkusowe łzy wyglądają tragikomicznie :]

Sama używam go praktycznie tylko do malowania dolnych rzęs, najczęściej w duecie z turkusową kredką i w tej roli sprawdza się znakomicie. Szczoteczka dobrze chwyta krótkie, delikatne rzęski i nie skleja ich. Używałabym go z chęcią do zaznaczania końcówek górnych rzęs uprzednio pomalowanych czarnym czy brązowym tuszem, ale on w ogóle nie chce się wtedy nakładać, w ogóle go nie widać :what:

Przy demakijażu nie sprawia problemów, w buteleczce nie wysycha, więc mimo tego, że rzadko po niego sięgam, pewnie posłuży mi jeszcze długo, ale przed zakupem następnego mocno się zastanowię i po ten sięgnę tylko wtedy, gdy nie znajdę tuszu w takim kolorze.

naj

Ten tusz przebija mojego dotychczasowego faworyta z Yves Rocher.

Ma same zalety:
-wydłuża,
-lekko pogrubia,
-lekko podkręca,
-nie rozmazuje się i nie wykrusza.
I to sprawia , że producent wywiązał się z obietnic co do jego działania.
Natomiast to, co jeszcze zaobserwowałam na swoich skłonnych ostatnio do łzawienia oczu, to niesamowita trwałość, porównywalna do dobrych tuszy wodoodpornych i nie ma mowy o zlikwidowaniu go zwykłym mleczkiem do demakijażu, jest niezwykle oporny, dla mnie to duży plus.

Ponadto wystarczy już jedno pociągnięcie szczoteczką i pojawia się wyrazisty efekt.
A do tego wszystkiego tusz nie jest ;"mokry;", bez obaw możemy mrugać oczami tuż po aplikacji, ponieważ on nie odbija się na powiekach.

Świetnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich.Sądzę, że to zasługa gęstej konsystencji oraz odpowiednio wyprofilowanej szczoteczki.

Powinien zadowolić nawet te z nas, które mają wrażliwe oczęta.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Gosh High Precision The Best!!

ten tusz jest najlepszym tuszem jaki kiedykolwiek miałam!! nie skleja rzęs idealnie sie rozprowadza a co do tego pogrubienia to nie macie zabardzo racji ;) trzeba sie nauczyc rozprowadzac tusz wtedy sa cudowne efekty!:) niestety skonczyl mi sie i nie moge go znalezc w zadnej drogerii:(:(Używam tego produktu od:kilku miesięcy

DOBRY

W koncu udało mi się go zakupić zachęcona opiniami, ale muszę stwierdzić, że nie jest taki wyjątkowy, jak się go tu opisuje. Jest to zwyczajny tusz do rzęs, może trochę ponad przeciętną.

+ dobrze się trzyma na rzęsach, nie osypuje :)
+ trochę wydłuża
+ rzęsy sa widoczne,
+ nie widzę pogrubienia,
+ może troszkę podkręca,
+ RZĘSY NATURALNE.

DODAŁAM GWIAZDKę, PONIEWAż PRZY CIERPLIWYM NAKłADANIU KOLEJNYCH WARSTW, MOZNA DOCZEKAć SIę łADNEGO PODKRęCENIA :)

produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

zwykły

zalezy kto jaki chce uzyskać efekt :

-o pogrubieniu raczej nie ma mowy
*Ladnie wydłuża
-raczej nie podkreca

*ma fajną szczoteczke

efekt "naturalnych" rzes gwarantowany !!

Używam tego produktu od:?

Jestem pozytywnie zaskoczona

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona ! Od zawsze używałam mascar L\'oreala ew. Bourjois. Zachęcona poniższymi recenzjami zdecydowałam sie na kupno High Perfection. I co? jestem urzeczona :) Tuż wydłuża przepięknie, o pogrubieniu chyba nie ma mowy( albo moje rzęsy są już wystarczająco grube:D), nie kruszy się i co dziwne- nie skleja rzęs! Masterpiece z "Wyznań Gejszy" wrzucam więc do szuflady,a Gosh zostaje moim kandydatem KWC! Po prostu bomba za 25 zł. Polecam ogromnie!Używam tego produktu od:tygodnia

Świetny!

Po dobrych doświadczeniach z volume booster gosh'a postanowiłam nabyc ten tusz i znów jestem zadowolona.Bardzo odpowiada mi kształt szczoteczki,tusz jest delikatny,ładnie unosi i wydłuża rzęsy,nie tworzy grudek ,nie rozmazuje sie.
Uważam ,że w swojeje kategrii jest świetny,idealny do wyraznego podkreslenia oczu,choć bez spekatakularnych efektów(ale producent tego nie obiecuje).

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy