Bielenda, Vanity, Wosk w plastrach na zimno

Bielenda, Vanity, Wosk w plastrach na zimno

Hypoalergiczny wosk w plastrach do depilacji na zimno z nawilżającym ekstraktem z aloesu - łatwy i prosty sposób na depilację. Zapewnia szybkie, skuteczne i trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Skóra pozostaje gładka przez kilka tygodni. Plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i idealnie do niego przylegają, gwarantując trwałe usunięcie włosów wraz z cebulkami. Stosowane systematycznie spowalniają odrastanie włosów i osłabiają je. Zawarty w wosku ekstrakt z aloesu łagodzi podrażnienia, nawilża i pielęgnuje skórę.

Raczej NIE

Wosk jest średni. Usunął sporo włosków ale nie wszystkie, trzeba poprawiac kilka razy(a to i tak nie daje oczekiwanych rezultatów). Dużą wadą jest to, że sporo wosku zostaje na nodze. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś ma cieniutkie i łatwe do usunięcia włoski.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:0,5

Nie depiluje

Plastry za pierwszym pociągnięciem wyrywają połowę włosków, a potem (można użyć jednego plastra parę razy) jest już tylko gorzej.

Efekt: Plastry trzeba było poprawiać depilatorem, choć i to było utrudnione, bo na skórze pozostały resztki klejącego wosku, nawet po użyciu załączonej do opakowania chusteczki myjącej.

Używam tego produktu od: kupiłam okazjonalnie

Nie depiluje

Nie mam chyba szczęścia do wosków w plastrach albo mam za mocne włosy :/ Efekt, jak Tanicie, czyli żaden. Wosk jedynie oblepił mi łydki nic poza tym.

Używam tego produktu od: użyłam raz

Świetny :)

Zdecydowanie lepszy od wosku z tanity. Nie ma brzydkiego zapachu, przezroczyste plastry fajnie sie nakłada, dobrze przylegają i widać jakie obszary już są pokryte. Łatwo sie sciera dołączonymi chusteczkami nasączonymi oliwką. Na moich gęstych włosinkach sprawdzają się superowo i można pare razy uzyć jeden plaster bo mocno łapie :)

Używam tego produktu od:ok miesiąca

porządny

Plastry skutecznie radzą sobie nawet z mocnymi włoskami, są wydajne i niedrogie. Trochę wosku pozostaje na skórze, ale dołączone do opakowania chusteczki z oliwką ładnie go zbierają. Na razie mój nr 1.

Ilość zużytych opakowań:1 i 0,5

Nie zawiodła mnie Bielend

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Bardzo dobrze usuwa wloski wraz z cebulkami, plus za przezroczystosc plastra dobrze widac gdzie sie go naklada. Troszeczke zostaje wosku na skorze ale chusteczki z oliwka wszystko usuwaja. Mam bardzo wrazliwa skore i tylko po nim szybko znika mi podraznienie.