Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem błyskawicznie matuje skórę na wiele godzin nadając jej pudrowy wygląd. Zamyka rozszerzone pory, skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozostawia skórę aksamitnie gładką i świeżą.

Kupowałam ten krem, gdy miałam duże problemy z trądzikiem.
Krem bardzo dobrze wysuszał przetłuszczoną skórę.
Twarz po kremie była wygładzona, odżywiona.
Bardzo dobrze się sprawdzał pod makijaż.
Polecam wszystkim, którzy walczą z trądzikiem.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

świetny dla cery łojotokowej

Krem ten stosuję od lipca 2014 roku. Mam łojotokową cer ę, szczególnie na czole. Wiadomo, że produkt drogeryjny nie bedzie działał jak krem od lekarza specjalisty, ale ładnie matuje na 4-5 godzin. Używam go najwiecej w okresie letnim. Bardzo ładnie sie wchłania, stanowi idealną bazę pod makijaz. Przyjemny zapach, lekka konsystencja sprawia, że nakładanie jest bardzo łatwe. Rzeczywiscie ogranicza powstawanie niedoskonałości. U mnie zmniejszył wydzielanie sebum

Używam tego produktu od: lipca 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: około 5

Dobry ale na krótko

Krem fajny,ale cera się do niego przyzwyczaja i działa coraz słabiej
Zalety:
-ładny zapach
-na początku matuje,potem coraz słabiej
-nie działa na trądzik
Wady:
-po dłuższym stosowaniu skóra na niego nie reaguje
-mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Nie bardzo

Nie mam trądziku,lecz pojawił się gorszy okres dla mojej skóry.Czy to na dzień nakładałam czy na noc to efetkt ten sam,tzn.brak efektu.Tak jakbym nic nie nałożyła,wysyp jak był tak był.Nie liczyłam na totalne oczyszczenie,ale tak chociaż żeby nioc nowego się nie pojawiało.No ale jak już pisałam,obojetne bylo czy ten krem nakladalam czy tez nie stan skory ten sam.

Cóż,nazwa chwytliwa \'siarkowa\'-cos antybakteryjnego,silnego,nowego;\'moc\'-siła,wybawienie,skutecznosc.

No wg mnie nic z tych rzeczy.

+dla tlustych cer mam plusa ;) krem matuje cerę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Dobry krem w przystępnej cenie

Stosuję ten krem zamiennie z nawilżającym z tej samej serii. Te produkty dobrze się uzupełniają. Krem matujący ma gęstą konsystencję, mimo to, dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Przy regulanym stosowaniu można zauważyć, że niedoskonałości są mniej widoczne.

Plusy:
- niedoskonałości mniej widoczne,
- dobrze się rozprowadza,
- wydajny,
- szybko się wchłania,
- przystępna cena,

Minusy:
- dla niektórych minusem może być specyficzny zapach, ja go nawet polubiłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry krem dla cery tłustej

jest to zdecydowanie mój ulubieniec ponieważ nadaje się pod makijaż jak i na "no make up day "
+ wydajność
+ lekkość na twarzy (bez uczucia obciążenia na skórze)
+ dość tani
+ matuje
+ antybakteryjny

minusem jak dla mnie jest :
- zapach (kwestia gustu , mnie przypomina płyn do mycia naczyń)
- mało lub wcale nie nawilża

myśle że najelepiej go stosować naprzeminnie z innymi kremami nawilżającymi

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Do tej pory najlepszy!

Moim noworocznym postanowieniem było zaprzestanie używania podkładu i pudru. Z racji tego, że mam bardzo problematyczną cerę (zaskórniki, zaczerwienienia, ogólne skłonniści do trądziku - m.in. po zastosowaniu niektórych kosmetyków, błyszczenie w strefie T, przesuszone policzki, czyli cera mieszana) nie była to łatwa decyzja, a do tego wiązała się z koniecznością znalezienia kremu matującego. Rzuciłam się więc na wszystkie drogeryjna kremy (nie kierując się recenzjami) , kupiłam 5 różnych - w tym właśnie Barwę - i okazała się super! Najlepsza i do tego niedroga w porównaniu do innych kremów.
Bardzo dobrze utrzymuje "zmatowienie cery" przynajmniej od 7 do 16 (pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, wiec pewnie w gorące dni powinnam dla rzetelności skrócić ten czas w sezonie letnim), krem jest bardzo wydajny - na buzię nakładam niewielką jego ilość i mam wrażenie, że im mniej tym lepiej (1 opakowanie starcza mi na 2 miesiące) i co najważniejsze - wydaje mi się, że od kiedy go używam - uregulowało się naturalne nawilżenie i natłuszczenie skóry, czyli sebum - bo w dni kiedy nie wychodzę z domu, albo gdy zapomnę użyć kremu, to cera się jakoś szczególnie nie świeci! A efektem mniejszego wydzielania sebum jest znaczne zmniejszenie powstawania zaskórników - z czego cieszę się najbardziej :) (dodam, że nie używam innych kosmetyków, które mogłyby przyczyniać się do tego efektu - jedynie: tonik pichtowy, płyn micelarny tołpy i czasem krem Barwy, ale ten nawilżający).

Ilość zużytych opakowań: 2, 3-cie w trakcie

Niestety nie dla mnie

Mam bardzo tłustą cere w strefie T, uzywałam droższych i tańszych kremów matujących i niestety żaden sie nie sprawdził. Zachecona opiniami na wizazu postanowiłam wypróbowac ten niedrogi krem i niestety też pudło. Po nałożeniu skóra jest matowa,ale u mnie za bardzo wysuszona, czuje efekt ściągniecia skóry, ciężko nałożyć fluid, robia sie smugi, bo napotyka sie opór przy rozprowadzaniu fluidu. Jeżeli chodzi o efekt zmatowienia to na mojej skórze utrzymuje sie bardzo krótko,bo 2h (jak były upały to właściwie po niecałej godzinie musiałam użyć bibułek matujących). Krostki jak miałam drobne tak mam nadal, nawet nie wiem czy po tym kremie nie wyskoczyło mi ich wiecej.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dobry - nie wysusza, nie podrażnia, zapobiega błyszczeniu

Zanim kupiłam ten krem, przeczytałam opinie na wizażu i pomimo tego, ze były podzielone (wiadomo, że nie każdy ma inną skórę, nie wszystkim pasuje to samo). Nie zawiodłam się. Bałam się, że krem może mi podrażnić bądź wysuszyć skórę, ale nic takiego nie dzieje, a używam go już sporo ponad rok. Co dla mnie bardzo istotne - nie mam po nim wrażenia ciągnącej i rozpalonej skóry na twarzy. Dodatkowo w moim przypadku zdecydowanie redukuje błyszczenie, stosuję go zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż. Ze swojej strony polecam :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka, aktualnie kończę jedno z opakowań, a drugie już czeka w zapasie ;)

Dobry, nie do ciągłego stosowania

Krem sprawdza się przy skórze z poważniejszym trądzikiem. Jednak efekt nie jest długotrwały. Jak dla mnie, dobrze matuje i nawet pomaga w zwalczaniu niedoskonałości. Niestety po zakupie drugiego opakowania zaczął działać dokładnie odwrotnie. Nie matowił i nawet pogorszył stan cery. Moim zdaniem jest to dobry krem, jednak nie do regularnego stosowania. Pomaga, pod warunkiem, że używa się go co jakiś czas.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Nie pomógł

wręcz przeciwnie, na mojej skórze po nim pojawił się wysyp wągrów i pryszczy. Co do konsystencji to jest ok, nie za gęsta, nie za rzadka. Zapach - cytrynowy, a sam efekt jest krótkotrwały. Na mojej twarzy efekt zmatowienia utrzymuje się dosłownie chwilę, potem świecę się gorzej niż przed.

Używam tego produktu od: nie używam

Krem jest dla mnie idealny. Nie lubię nakładać na twarz fluidów, pudrów czy kremów bb, ale jednocześnie lubię mieć matową skórę. Ten krem sprawia, że staje się to możliwe. Nie mam super wymagającej cery, więc mi pasuje.

+ zapobiega powstawaniu wyprysków,
+ jest wydajny,
+ w promocji po 12-14 zł,
+ matuje, i to na długo
+ poręczne opakowanie, z którego wydobędziemy całość produktu,
+ nie pozostawia nieprzyjemnego filmu,
+ przyjemne uczucie świeżości po aplikacji,
+ zapach,
+ dostępność

- po pewnym czasie może wysuszać,
- po dłuższym stosowaniu może słabiej działać,
- po dłuższym czasie robi się gęstszy i ciężko go rozprowadzić