Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Błyszczyki do ust o fantastycznym poziomkowym zapachu.
Zawierają drobinki brokatu. Występują w czterech atrakcyjnych kolorach:
120 cherry blossom - intensywna czerwień
100 golden bliss - złoty
108 peach poppy- jasnoróżowy
110 full bloom - nasycony róż zbliżony do wiśniowego

Cena: ok. 8-9 zł

Najlepszy tej firmy

To był najlepszy błyszczyk jaki używałam w całym moim życiu.

+ ładne kolory
+ przyjemna konsystencja
+ miły zapach
+ dobry aplikator
+ napisy na opakowaniu są wytrzymałe

- trwałość taka sobie

Ilość zużytych opakowań: kilka na pewno ich było

z sentymentem wspominam

Dobrze wspominam te błyszczyki. Kupowałam je będąc gimnazjalistką w małym sklepiku w mojej miejscowości. Posiadałam nr 108(peach poppy) i 110(full bloom). Miały piękne lekko transparentne kolory oraz subtelne drobinki, które ładnie wyglądały na ustach. Miałam jednak nadzieję, że kolor w przypadku 110 będzie odrobinę intensywniejszy, niestety również jest transparentny. Zapach powalał na kolana, był taki słodki i owocowy. Odpowiednia konsystencja sprawiała, że aplikacja była przyjemna. Nie kleiły ust, nie zbierały się w kącikach, nie pozostawiały brzydkiej poświaty na wargach. Dawały delikatny, nie rzucający się w oczy kolor i ładnie odbijały światło. Nie podkreślały suchych skórek. Trwałość pozostawiała wiele do życzenia, ale za cenę 9zł to naprawdę przyzwoity kosmetyk. Zwłaszcza, że większość błyszczyków (mimo, że minęło kilka lat a formuły zostały ulepszone) znika z ust po kilkunastu minutach

Całkiem dobry.

Miałam chyba ten złoty. Był to raczej bezbarwny ze zlotymi drobinkami, ładnie wyglądał na ustach. Podobał mi się jego zapach.

Ogólnie był całkiem spoko.

Nic ciekawego...

Bardzo ładny ma smak, zapach i to, że się nie klei lecz nic więcej. Przypomina mi jakieś tanie błyszczyki z Chin, które nie raz można było kupic z młodziezowymi gazetami. Lekko nawilża. Posiada drobinki, które po nałożeniu są niewidoczne. Kolor na ustach w zasadzie jest bezbarwny lekko błyszczący. Nieciekawą ma konsystencję. Dobry dla dzieci z podstawówki będąc szczera :)

Używam tego produktu od: Około półtora roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno 108 peach poppy- jasnoróżowy

Słaby

Błyszczyk dostałam w prezencie i niestety zawiodłam się na nim.

Jedyny plus jaki miał to ładny, słodki (cukierkowy) zapach...

Wszystko inne, to same minusy:
- bardzo rzadka konsystencja
- mało trwały
- mocno się kleił

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Niecały jeden

Taki sobie

Fajny kolor, fajna cena ( w Pepco 4 zł), ale jednak coś jest nie tak. Klei się, niezbyt długo się utrzymuje na ustach, troche lipa. Nie kupiłabym go w regularnej cenie drogeryjnej. Mnie troche wysusza usta, ale może to tylko moja przypadłość.
Jesli chcecie wypróbujcie na własnej skórze:D

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobry

Pierwszy raz kupiłam ten błyszczyk dosyć dawno i bardzo mi się spodobał. Ładnie wygląda na ustach, jest trwały, zawiera drobinki brokatu, ładnie pachnie, nie jest drogi. Plusem jest również wydajność. :)

Rewelacja!

Jakiś czas temu zużyłam dwa opakowania w odcieniu Golden Bliss.
Błyszczyk jest leciutki, prawie nie czuć go na ustach. Nawilża, ładnie się błyszczy, drobinki są niewyczuwalne. Pięknie pachnie.

Z pewnością kupiłabym go ponownie. Jeśli któraś z Was wie, gdzie można go dostać w Krakowie, bardzo proszę o kontakt na PW :)

Cudowny

Miałam ten złoty. Kupiłam go już dość dawno temu i kiedy ostatnio jakoś mi się o nim przypomniało to niestety nigdzie nie mogę go już znaleźć :( Błyszczyk miał dobrą konsystencję, miły zapach i dość długo trzymał się na ustach ładnie przy tym błyszcząc(ale bez przesady). Z tego co pamiętam nie był też najdroższy. Żałuję, że już go nigdzie nie ma, bo chętnie kupiłabym go ponownie.

najlepszy

mniam, uwielbiam ten błyszczyk !
Ma cudny zapach i kolory . ;) Każdy dobierze odpowiedni dla siebie. Bardzo ładnie się błyszczy i nadaje ustom ładny kształt. Opakowanie super słodkie co mi pasuje . ;)
Bardzo zauroczył mnie ten błyszczyk i kupię go jeszcze nie jednokrotnie .

Polecam !

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: powyżej 2

Bardzo fajny

Naprawde fajny.Niestety nie moge teraz go poszukac w drogeriach ale byl to bardzo dobry blyszczyk.Usta byly blyszczasce miekkie i cudownie pachnace.Troche wysuszal ale za taka cene nie mozna sie spodziewac cudow.Naprawde go lubie i polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od: dawno, nawet bardzo dawno
Ilość zużytych opakowań: chyba 2 niecale:)

jeden z lepszych

To jest jeden z lepszych błyszczyków, jakie miałam :)
Ładnie wygląda na ustach, nie jest drogi...
Nie wiem co więcej mogę napisać xd
Dobrze się go używa. ;p
Ładnie wygląda w opakowaniu ogólnie.
No i polecammm xd
Jeden z moich najukochańszych błyszczyków ;p
Ja go dostałam, ale spytam koleżanek gdzie kupiły i kupię sobie jeszcze ten złoty. xd

EDIT: Niestety muszę obniżyć ocenę, bo za dobrze oceniałam jego trwałość - tak naprawdę trzyma się na ustach góra pół godziny ;

Używam tego produktu od: ponad roku