Avon, Color, Soft Matte Mousse Makeup (Podkład matujący o konsystencji musu)

Avon, Color, Soft Matte Mousse Makeup (Podkład matujący o konsystencji musu)

Niezwykle lekki, nawilżający i wygodny w użyciu podkład, który nadaje skórze wyjątkową gładkość, nie wysuszając jej. Lekki jak mgiełka, aksamitnie pudrowy. Dzięki kompleksowi "Custom Match" - składnikom dostosowującym się do skóry - absorbuje nadmiar sebum, zapewniając skórze natychmiastową i trwałą równowagę. Odświeża ją przy tym i dodaje blasku.

Skład:

Cena: 45,90 zł / 25 ml

jeden z moich KWC ;)

Podkład jak dla mnie idealny, świetnie matuje, dobrze kryje a mimo to jest lekki i nie tworzy maski. Bardzo żałuję, że nie ma go już w ofercie bo oddałabym wszystko by znów go mieć. Naprawdę wart polecenia.

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dużo

Całkiem ok

Był to mój jeden z pierwszych podkładów, które używałam jeszcze w czasach licealnych!

Bardzo dobrze matowił i krył (w tamtych czasach miałam trochę do ukrycia).
Świetnie się rozpowadzał, miał taką miłą konsystencję, jak gdyby takie pęcherzyki powietrza były w środku ;P
Nie robił efektu maski.

Zdarzyło mi się, że nie przypudrowałam twarzy i trzymał się całkiem dobrze!

Polecam, także dla młodych cer :D

Używam tego produktu od: w czasach liceum
Ilość zużytych opakowań: dwa

OK

hmmmm... na samym początku miałam mieszane uczucia, może dlatego że to był mój pierwszy podkład w musie ale nauczyłam się go stosować :) w końcu człowiek uczy się całe życie hehe :)
Jestem zadowolona. Na prawdę matuje i nie wygląda jak maska tylko trzeba z nim delikatnie, nie można przesadzić. Chyba wybrałam ciutke za jasny odcień ale sobie z tym radze :)
Dobrze się rozprowadza, jedyna wada to taka że podkreśla skórki ale z tym sobie też radzę :)
Ogólnie jest ok. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

bardzo dobry

Nie wiem , ale wydaje mi się , że nie ma go w tej chwili już w polskiej ofercie, szkoda. Bardzo dobrze się rozprowadza , jest lekki, ładnie wygląda nawet po kilku godzinach, jak na tak lekki podkład dobrze kryje . Wracam do niego za każdym razem, a naprawdę używałam wielu podkładów z różnej półki cenowej. Jak wiadomo cena nie zawsze idzie w parze z jakością. W tym przypadku produkt wart jest tej ceny.
\\n

świetny

Szukałam podkładu, który fajnie stopi się ze skórą, będzie dobrze się rozprowadzał i nie będzie zostawiał smug a niestety wszystkie podkłady w płynie których używałam nie dawały takich rezultatów aż w końcu zamówiłam od mojej koleżanki-konsultantki Avonu ten podkład i się nie zawiodłam. Od tamtej pory używam tylko podkładów w musie różnych marek także kupuje ten od Avonu. Jest dość drogi i ostatnio nie widziała go juz dość długo w katalogu ale za to na Allegro jest ich pełno i to o wiele taniej !!! Zaczełam go kupować gdzieś ok 3 lat temu wtedy był bardziej trwały niż teraz ale ogólnie jest bardzo wydajny i jest go dużo.

Używam tego produktu od:z przerwami ale od 3 lat
Ilość zużytych opakowań:0k 20

Świetny!

Mus zamówiłam w promocji. I nie żałuję!
Jest bardzo wydajny, idealnie stapia się z cerą, dobrze matuje.
Jedyne, co mi się nie podoba, to to, że podkreśla skórki- ale z tym sobie już radzę :)
Dla mnie jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek stosowałam, i na pewno zakupię, go ponownie!

Używam tego produktu od:miesiąca

dla mnie najlepszy

Używam musu jedynie w odcieniu nude, nie stosuję go latem więc nie wiem jak się sprawdza przy wysokich temperaturach, a w pozostałym czasie jn.
zalety:
- przyjemna nietłusta konsystencja,
- nie powoduje "efektu maski",
- kolor dla mnie idealnie dopasowany,
- niewielkie krycie, ale moim zdaniem wystarczające,
- skóra jest matowa dłuższy czas,
- nie "zapycha",
- estetyczne opakowanie,
- cena.
wady:
- podczas nabierania wchodzi pod paznokcie (jak są długie),
- nie było go dawno w katalogu, co mnie niepokoi.
Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Oj, nie...

Podkład zakupiłam w ofercie netto. Miał dobrą cenę i fajny kolor, miłą konsystencję. I na tym koniec plusów.
Trudno się go nakłada, warzy się na skórze. Moja strefa T stała się wysuszona, całą twarz musiałam ratować kremem nawilżającym (a miałam tłustą cerę).
Nie polecam

Używam tego produktu od: niestety już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

wielki pozytyw

Podkład świetnie rozprowadza się na skórze i przy wcale nie tak dużej ilości użycia kryje pozostawiając efekt gładkiej, delikatnej cery na buzi bez efektu maski czy wysuszonych skórek. Przy mojej cerze mieszanej z niedoskonałościami niestety wspomagany korektorem, ale tylko przy większych "przypadkach". Dodatkowo częste promocje katalogowe zachęcają do kupna. Osobiście polecam, ponieważ używam i będę nada jak najdłużej :-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Ideał!

Od kiedy pamiętam miałam problem z błyszczącą się skórą na twarzy. Po 2 godzinach od nałożeniu świeciłam się i błyszczałam :( Musiałam używać bibułek i na nowo kłaść podkład, aby wyglądać dobrze. Niestety żaden podkład mimo obietnic producenta nie był wystarczająco trwały i matujący.

Podkład matujący z Avonu dostałam w prezencie. To był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam! Jest idealny! kocham go! Ma konsystencję musu, dobrze się rozprowadza, utrzymuje się cały dzień na buzi i idealnie matuje! Już się nie błyszczę! Zapomniałam o tym problemie, nie muszę co chwilka zerkać w lusterko i sprawdzać co i jak, bo mam pewność, ze jest świetnie! Do cery tłustej i mieszanej jest niezastąpiony. Dziewczyny gorąco polecam!

jest ok ;)

Zgadzam się z resztą opinii. Produkt szczerze i pozytywnie mnie zaskoczył, moje doświadczenie z podkładami Avonu raczej nie pamiętało dobrych wynalazków, toteż moje zaskoczenie było tym bardziej większe,gdy mus okazał się naprawdę dobry. Bardzo lekki i jednocześnie dobrze kryjący, matujący...i tu mały minus...skóra wygląda trochę szaro, bez różu lub pudru brązującego ew. podkładu/kremu rozświetlającego raczej go nie noszę. Cenie go też za trwałość, nakładam rano i do wieczora nie poprawiam nic ;) Fajnie ,że Avon wprowadził szerszą gammę kolorów. Troszkę mało wydajny i szybko się go zużywa, ale nie jest bardzo drogi, często poza regularną ceną obejmowany jest promocją katalogową ;)

Używam tego produktu od:1 rok (nieregularnie)

Jeden z lepszych

Kupiłam go z desperacji, szukałam czegoś matującego, bo mam tłustą cerę. I mile się zaskoczyłam. Cena była atrakcyjna, bo kupiłam go w promocji, łatwo sie nakłada, kolor NUDE jest dla mnie idealny. Zauważyłam, że fajnie matuje mi skórę, w ciągu dnia tylko raz poprawiam pudrem, co podczas stosowania mattitude od astor było konieczne co najmniej 2-3 razy. Nie kryje jakoś super, ale jak dla mnie wystarczająco.

Ilość zużytych opakowań: 1/2