Sephora, Powdered Liquid Foundation SPF 12 (Pudrowy podkład)

Sephora, Powdered Liquid Foundation SPF 12 (Pudrowy podkład)

Ten podkład został stworzony dla cery mieszanej i tłustej, żeby nadać jej pudrowe, matowe wykończenie - na cały dzień. Kremowy, nietłusty, bezzapachowy. Łatwy w aplikacji dzięki dodatkowi silikonów, które nadają delikatnej struktury produktowi. Filtr 12 chroni przed działaniem słonecznym. Dostępny w 12 odcieniach.

dno

ten podkład to doskonały przykład na to jak dać sie naciągnąć na kolejny bubel mający działać w imie zasady jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jakie matowienie czy wygładzenie??? to jakis dramat. Podkład podkreśla skórki, zapycha!!!!, tworzy smugi i efekt maski -dosłownie scenicznego mejkapu. Szkoda pieniędzy bardzo sie zawiodłam. O dziwo trzyma sie bardzo dobrze, ale dodatkowo ciemnieje i zwiększa maksymalnie błyszczenie skóry po kilku godzinach. NIE POLECAM

Używam tego produktu od:nie pamiętam dosyc dawno skończyłam romans z tym badziewiem
Ilość zużytych opakowań:1 i to z wielkim trudem

mnie pasuje

Mi osobiście ten kosmetyk przypadł do gustu i na mojej mieszanej cerze sprawdza się. Kupiłam go zamiast matującego z Manhattana, którego nie mogłam dostać.
Mi matuje lekko cerę i to na wiele godzin, dobrze się rozprowadza i wygląda super naturalnie. Kryje średnio, jako piegusce to zaleta.
Mógłby być tańszy to fakt, ale ogólnie ok, nie mam rozszerzonych porów, więc nie zauwazyłam zapychania - skóra oddycha.
Ale kupię tańszy.

Używam tego produktu od: 1 tydz.

Napewno nie za te pieniądze

Cóż...trochę żaluję tych wydanych czterdziestu paru złotych...
Podklad ma byc niby do cery mieszanej,ale jak widze nie jestem jedyną osobą,która nie widzi ani obiecanego matowienia ani jakiegokolwiek zastosowania dla podkladu.
-Okropnie,ale to okropnie podkresla pory,zaden kosmetyk nie zapychal mi tak porow.
-Okropne smugi!
-Nie matowi w ogole.

+Fajne opakowanie.
+Mi akurat gęsta i pudrowa konsystencja się podoba.

Niestety dalabym za niego max.20 zł.Nie wart nawet tych ok.50 zł.Szkoda tylko,ze trafilam na swoj odcien :(

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:męcze jedno

Zdecydowanie NIE

Zacznę od tego, że nie ma Mojego odcienia. Mam bardzo jasną karnacje, wręcz porcelanową. Wiem, że w Polsce to nie jest popularny kolor skory. Dla Mnie to już jest definitywny minus.
Poza tym zupełnie nie matuje niedoskonałości. I co najgorsze na Mojej skórze się skawala. Dosłownie. Wygląda to bardzo nie estetycznie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: na szczęście mam tylko próbkę

Bardzo dobry podkład

Podklad bardzo dobrze matuje. Md fajna beztluszczowa konsystencje, szybko stapia sie ze skora. Rzeczywiscie przy nakladaniu gabeczka mialam z nim maly problem, ale nakladany palcami nie sprawia juz zadnego klopotu.

Ladne kolory, cena troszke wygorowana: ale przy takie wydajnosci ( bo nie trzeba go naprawde wiele) warto wydac te 45 zl.

Polecam.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

tragedia

Czegos tak okropnego nie miałam od czasów, kiedy przestałam kupować podkłady za 6 zł. Źle się rozprowadza, pozostawia smugi - ma konsystencję gęstej mazi, daje uczucie ciężkości i jeszcze bardziej tłustej cery. Uwidacznia pory. Nie wiem jak mogłam się dać na to namówić. Zdecydowane nie!!! Koszmar

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 rozpoczęte

tragedia!

Wady:
- źle się go nakłada - zbyt gęsty, zbyt pudrowy
- nie matuje
- pozostawia wielkie smugi - trzeba co najmniej kilka razy naprawiać wszystko wacikiem
- zostawia plamy na ubraniach
- nie wnika dobrze w skórę
- po kilku godzinach skóra świeci się jak żarówka
- o wiele za drogi jak za taki shit!

Zalety:
- zgrabne opakowanie :D

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

może być

Plusy:
-dość dobrze kryje
-ładne kolorki
-około 5-6godz.utrzymuje się na twarzy
-matuje nieźle
Minusy:
-źle się go rozprowadza ,pozostawia smugi wiec trzeba uważać
-dałabym za niego góra 20zł a nie ok.40

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2próbki

okropieństwo

Po prostu najgorszy podkład jaki miałam w życiu. Juz te za 8 zł. są lepsze.
A oto minusy: rozmazuje się na twarzy tworząc smugi, zbiera sie w brwiach mimo, że nie nakładam go za dużo, strasznie szczypie w oczy- płacze po nim jak bóbr, uwidacznia pory i wcale, nawet troszeczkę nie kryje. A na domiar złego Pani w Sephorze fatalnie pomogła mi dobrać kolor.
Szczerze odradzam, po prostu wyrzucone w błoto 43 zł.