Clinique, CX Redness Relief Cream (Nawilżający krem do cery naczynkowej)

Clinique, CX Redness Relief Cream (Nawilżający krem do cery naczynkowej)

Nawilzajacy krem do cery naczynkowej:

- uspokaja zaczerwieniania i przebarwienia skorne,

- uspokaja natychmiast skore,

- pomaga uniknac podraznien w przyszlosci.

Ten nawilzajacy krem jest wyprodukowany klinicznie, po to aby konsekwentnie pielegnowac cere z widocznymi naczynkami, zaczerwnienieniami , a takze przeciwdzialac w przyszlosci przebarwieniom. Podczas testow, osoby testujace potwierdzily lagodzace dzialanie kremu przy codziennym uzywaniu dwa razy dziennie w ciagu jednego tygodnia.

Krem jest testowany alergologicznie, 100% nieperfumowany.

rozczarowanie

Krem posiada ladny zapach, delikatna konsystencje, ciekawy kolor... to to tyle. Absolutnie nie lagodzi zmian na skorze naczynkowej, czasami mialam wrazenie, ze nawet troszke podraznia skore. Taki przecietniaczek absolutnie nie wart swej ceny.

Używam tego produktu od: miesiac

ok

Dostalam calkiem sporawa probke tego kremu. Szkoda ze firma nie podala skladu, mozna go przeczytac na normalnym opakowaniu, ktorego ja nie widzialam i nie przewiduje ogladac. Krem jest strasznie drogi 90€ za 50ml, ale skoro doslalam probke to wyprobowalam. Starczyla mi ona na dosc dlugo przy uzywaniu raz dziennie. Kremik ma bardzo przyjemna konsystencje, nie podraznil mnie, chodz tez jakis cudow nie widzialam(spewnoscia za krotko uzywalam). Mam maly problem naczynkowy, ale jak cos mi nie pasuje to potrafie sie zarumienic i naczynka po bokach nosa tez robia jest wyrazniejsze. Tu sie nic nie dzialo, co zacheca do kupna pelnowartosciowego produktu. Jednak gdy odkrylam ile to cos kosztuje to zrezygnowalam. Stanowczo jest to za drogi dla mnie krem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedna pokazna probka