Maybelline New York, Lash Stylist Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający i modelujący)

Lash Stylist umożliwia stylizację rzęs według najnowszych trendów. Pozwala bardzo łatwo osiągnąć efekt pogrubionych i zalotnie podkręconych rzęs. Jedwabista formuła maskary wygładza rzęsy i dodaje im objętości. Kształt grzebyka ułatwia stylizację, a ponadto eliminuje nadmiar tuszu oraz zapobiega sklejaniu rzęs.

Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

ten tusz jest boski

Fantastycznie maluje rzęsy, podkręca je, zagęszcza i rozczesuje. Rzęsy nie są sklejone. Oko jest otwarte. Jestem zachwycona! Używam jednocześnie Max Factor 2000 calorie (oryginał; żeby nie było;) i kurcze tusze mogą śmiało konkurować. Chociaż ja na razie przedłożyłam Lash Stylist ponad 2000 calorie;)
Szkoda tylko, że w obiegu są resztki egzemplarzy tego tuszu.
Używam kolor brązowy ale jest to b. ciemny brąz. W porównaniu do innych brązowych tuszy, jakie widziałam lub stosowałam, ten akurat ma kolor bardzo zbliżony do czarnego.

Używam tego produktu od: kilku dni

Wspaniały! tylko nie mogę go znaleźć...

Najlepszy tusz zaraz po moim ulubionym z Esprita, który wycofali. chętnie bym do niego wróciła, ale problem w tym, że nie mogę go znaleźć. Jeśli wiecie, gdzie można go kupić, piszcie!
Rewelacja! Tusz znakomicie wydłuża, rozdziela rzęsy, ma świetną konsystencję, nie kruszy się. Cudo!

Używam tego produktu od: kilku lat używałam
Ilość zużytych opakowań: dużo , nie wiem

GDZIE ON JEST?!

O rany miałam go 2-3 lata temu,wtedy nie byłam wymagająca i nie umiałam nawet malować rzęs :D teraz jak już mam wprawe to chętnie bym go kupiła znowu żeby zobaczyć czy teraz efekt byłby lepszy.
zapłaciłam za niego wtedy 10zł :O śmieszna niska cena jak na Maybelline.
Plusy:
-super szczoteczka,która rozdziela rzęsy,używam ją do dziś żeby rozszesywać rzęsy jak mi sie skleją przypadkowo przy innym tuszu
-wydłużał
-mocna czerń
-zesechł sie po ok 3-4 miesiącach i zaczął mi robic grudki to sie go pozbyłam a szkoda bo wcześniej nie pomyślałam żeby dać do niego płyn do demakiażu i rozmieszać(tak robie teraz z innymi mascarami i są prawie jak nowe)
Minusy:
-nie pogrubiał
-nowy to był rzadki dość
-dostępność(kupiłam go przypadkowo w miejscowym sklepie a teraz nigdzie go nie ma)

Taaak

Kurczę, gdzie on się podział?

Tusz miałam tylko raz parę lat temu. Dostałam od kuzynki z Francji. Bardzo mi podpasował pod wszystkimi względami, ale przede wszystkim dobrze rzodzielał, pogrubiał i wydłużał rzęsy.
Niestety, nie zauwazyłam go nigdy w drogerii. Fakt, na jakiś czas o nim zapomniałam, ale później szukałam w Naturze i nie znalazłam go ;/.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Twardy orzech do zgryzienia

Tusz dostałam od siostry. Zdziwiło mnie, że tak bez większej okazji, ale teraz już wiem, dlaczego się go pozbyła ;-)

Rzecz w tym, że ciężko sobie z nim poradzić, ciężko go wyczuć. Osobiście po pierwszym użyciu byłam zszokowana, bo niewiele myśląc nakitowałam go na rzęsy, a później zmywałam przez pół godziny.

Okazuje się, że z tym grzebyczkiem należy się obchodzić ostrożniej, bo sam w sobie jest niepozorny. Mogłoby się wydawać, że prawie nie ma na nim tuszu, a tymczasem jest go ogrom. Dlatego usuwam nadmiar wacikiem (zgodnie z opisem powinno się to dziać automatycznie, ale chyba coś nie do końca ;-)) nakładam delikatnie i jestem spokojna, że nie dojdzie do powtórki z rozgrywki.
Natomiast co do samych obietnic producenta i efektów:

+ wydłużenie: jak najbardziej. Nic dziwnego, że wymienione jako pierwsze. Rzęsy są mega długie i nie połamane (bez efektu owadzich nóżek).

- pogrubienie: z tym jest już problem. Przy nieuważnym stosowaniu tusz bardziej skleja rzęsy niż pogrubia, a przy uważnym - skleja mniej lub w ogóle, ale w kierunku pogrubienia zupełnie nic.

+ modelowanie: nawet nieźle podkręca.

+/- czarny tusz jest... hm, no czarny, nawet trochę rzuca się w oczy, ale spodziewałam się większej głębi koloru.

+/- przy większej ilości oporny na zmywanie

- szczoteczka trudna do opanowania (mowa o nadmiernej ilości tuszu, a co za tym idzie sklejania rzęs)

- cena, bo jednak efekty niezupełne, jak za tyle złotówek

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo fajny!!

Kupilam go UWAGA za 10zl, kiedy to byl jeszcze niewyprobowana nowoscia. Nie pozalowalam. Sprawdzil sie swietnie!
Pierwszy raz mi sie nie rozmazywal podczas imprezy, chociaz wcale nie jest wodoodporny. Tak samo z osypywaniem sie, kruszeniem - nic z tych rzeczy.
Fajnie rozdziela rzesy i wydluza. Nie sa moze jakies mega grube, ale i tak na plus :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, bodajze 8 ml

GENIALNY !!!

Najlepszy tusz, jaki miałam i myślę, że pozostanę mu wierna jeszcze baaardzo długo.
Moje rzęsy są dość gęste i średnio długie (z jaśniejszymi końcówkami), a tusz sprawia, że jest ich 2X więcej, są długie i ślicznie podwinięte. I takie są przez cały dzień, bo tusz się nie kruszy, nie rozmazuje i wygląda świeżo po całym dniu.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale więcej niż
3...

Ps.
Niestety, ku mojej rozpaczy, od jakiegoś czasu tusz jest niedostępny :(

Wspaniały

Jeden z moich ulubionych tuszów. Mam bardzo słabe, krótkie i delikatne rzęsy. Do tego proste jak drut;)
Ten tusz naprawdę daję fajny efekt.
Wydłuża, podkręca i zagęszcza. Wyglądają super:)

Plusy:
- podkręca
- wydłuża
- rzęsy są gęste
- wydajny
- nie skleja
- fajnie rozczesuje rzęsy

Minusy:
Jedynym minusem tego tuszu jest to, że dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z tuszem może być dość nieporęczny i trudny w użyciu ze względu na grzebyk. Jednak po kilku próbach można dojść do wprawy i wyczarować wspaniały efekt !!! :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam ;)
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dobra

+ ladnie rozdziela
+ podkreca
+ wydluza
+ nie obsypuje sie
+ przystepna cena
+ nie zasycha w pojemniku

- nie pogrubia
- czasem skleja (jesli za szybko chcemy sie pomalowac;) )
- brudzi gorna powieke
- czasem zdarzylo mi sie zadrapnac co nie co...

Nie jest dla mnie, dlatego juz wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: od roku z duuzymi przerwami

Mega pogrubienie!

Na allegro zamówiłam ten tusz mam czarny wodoodporny, niby wszystko gra - jednak jest jedno ale.. praktycznie nie wydłuża rzęs ALE baaaaardzo mocno je pogrubia! Jeszcze po żadnym tuszu nie miałam tak pogrubionych rzęs! :)

Co do odporności na wodę - zdecydowanie potwierdzam, tego tuszu nie sposób zmyć wodą, deszcz śnieg i łzy mu niestraszne - na basen lub nad wodę polecam.

Grzebyk jest całkiem całkiem - troszkę trudniejszy w użytkowaniu niz typowa szczoteczka, ale mimo to swietnie sobie z nim radzę.

Gdyby ten tusz wydłużał moje rzęsy tak mocno jak je pogrubia byłby moim wybawieniem i ideałem.

Polecam :-)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

totalne dno- najgorszy z możliwych

kupiłam ten tusz na allegro, ponieważ w Polsce nie jest on dostępny normalnie w sklepach- został wycofany.

i po 4 msc używania:

- tusz niesamowicie skleja rzęsy, nigdy czegoś takiego nie robił mi żaden tusz, okropność!
- przy aplikacji bardzo łatwo upaćkać sobie skórę, zwłaszcza przy dolnych rzęsach
- owadzie nóżki atakują!
- w ogóle nie podkręca rzęs
- tylko delikatnie pogrubia
- ZERO wydłużenia
- wiecznie za dużo się nakładał

wodoodporność jak najbardziej jest ok i to jest jedyna zaleta tego tuszu:/
to kosza z nim!

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Mocny efekt

Używałam go dawno, ale z tego, co pamiętam: mocna czerń, dość wydłuża, pogrubia. Mam liche rzęsy, po 2-3 warstwach (zawsze tyle nakładam, mam lekkiego świra na punkcie rzęs <crazy> :D) są mocno podkreślone, teatralnie wręcz, jak to się mówi. Przy takiej większej ilości tuszu skleja, ale dla mnie to nie problem przejechać czystą szczoteczką czy grzebykiem. Łatwo się umazać i posklejać, szczególnie malując dolne rzęsy, szczoteczka ma odstępy między tymi wypustkami czy jak to się tam nazywa, więc nabiera dużo tuszu.
Choć nie KWC, to w sumie podobał mi się ten tusz.

Używam tego produktu od: 3-4 mies. 1-2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tusz