Ziaja, Witaminowa, Oliwka do masażu

Ziaja, Witaminowa, Oliwka do masażu

Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera zestaw witamin A, E i F niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Stymuluje odnowę naskórka i reguluje procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zapewnia właściwy stopień nawilżenia i napięcia skóry. Wyraźnie wygładza, uelastycznia i działa odżywczo na naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Ułatwia masaż dając bardzo dobry kontakt masażysty ze skórą poddaną masażowi, co zapewnia pełną kontrolę nad zabiegiem i podnosi jego komfort. Posiada doskonałe właściwości ochronne. Nie plami bielizny.
Polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych.

Dobra

Dobra, jak wszystkie Ziaje. Używam do masażu bańką chińską i daje dobry poślizg, w sam raz na długi masaż.
Co do działania samego produktu (czy witaminowa czy anycellulitowa) ciężko coś powiedzieć, jako, że to masaż jest t najważniejszy i to on sam w sobie przynosi efekty.
Oliwka jest w genialnym opakowaniu, duża pojemność w butli z pompką za gorsze, z dostępnością różnie, najpewniej szukać na firmowych stoiskach Ziaja

Delikatna dla skóry

Kupiłam ją z ciekawości, trochę w ramach testu. Po większości zwykłych oliwek często swędzi mnie skóra, a niektóre działają na mnie odwrotnie niż powinny - powodują przesuszenie skóry. W przypadku tego produktu jest ok, jest bardzo delikatna dla skóry, nadaje się zarówno do masażu, jak i po prostu do nawilżenia na mokrą skórę po kąpieli. Dobrze się wchłania, jak na tego typu produkt. Ma przyjemny delikatny, w zasadzie neutralny dla mnie zapach, co jest dużym plusem.

Bardzo dobra

Oliwka bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ dobrze nawilża skórę. Ponadto dla mnie wielkim plusem jest to, że szybko się wchłania i nie brudzi ubrań - konkretnie piżamy ;) Co do "witaminości" jej to ciężko ocenić. Na pewno kupię ją ponownie, może w innej wersji.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Do masażu ok

Spełnia swoje zadanie, jest dobra do masażu. Fajerwerków się nie spodziewałam, bo w ogóle średnio przepadam za oliwkami, ale ta jest fajna, bo szybko i dobrze się wchłania. Nie zostawia tłustej skóry, przynajmniej nie na długo :p

Do masażu polecam

Jest w porządku

cena na pewno jest adekwatna do ilości produktu, sama oliwka ma bardzo przyjemny zapach, łatwo rozprowadza się na skórze, zaletą jest to ze mozna jej używać tuż po opalaniu co łagodzi ewentualnie zaczerwienienia, fajnie nawilża, jeśli pobrudzi się ubranie to nie ma problemu bo oliwka spiera się w 100%, nie polecam używać jej za często ponieważ na 1 miejscu w skladzie ma parafine, ktora zapycha pory, ja najczesciej stosuje tę oliwkę po depilacji nóg, ale takze po opalaniu. pompka jest troche uciążliwa bo zacina się podczas aplikacji i moze pochlapać otoczenia, dlatego trzeba dobrze podlozyc dlon, ale plusem jest to ze ma blokadę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ot taka sobie

Mam wersję w nowym opakowaniu z różowymi akcentami.
Kupiłam bo używałam w szkole na praktykach i wydawała mi się idealna do masażu ale.. powiedzmy sobie szczerze jak często w domu robimy sobie masaż...

Może przejdę do plusów:
+dozownik higieniczny, pompka dozuje tyle oliwki ile powinna, nie zacina się nie strzela na boki
+nie śmierdzi oliwką, ma ładny owocowy zapach
+jest wydajna, ale to dla mnie minus, bo nie mogę jej skonczyć i kupić czegoś nowego
+nie zapycha, jak inne oliwki mają w zwyczaju
+nie podrażnia po goleniu
+dobrze domywa wosk po woskowaniu

- nie działa antycellulitowo, nie ujędrnia skóry
-jest zbyt tłusta i zbyt lejąca
-cięzko się ją zmywa
- nie ma mowy o poranny naoliwieniu ciała ;)
-witaminowa? żadnego działania na skórze
-nie nawilża zbyt specjalnie, fakt ze nie uzywam jej regularnie bo nie lubię być tłusta, ale nawet nie likwiduje przesuszonych nóg

Ot taka tam oliwka do taniego masażu w tanich gabinetach kosmetycznych.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno i mam ponad pół

super!

+ taniutka
+ ultrawydajna! mam od półtora roku i zużyta jest w połowie
+ ładnie pachnie
+ ma odpowiednia dla mnie konsystencję
+ nie podrażnia

- żadna tam "witaminowa" :)
- nie robi nic spektakularnego z obietnic producenta takich jak odnowa naskórka, napięcie skóry itd no ale wiadomo :)
- by nie zapychała porów należy ją zmyć podczas wieczornej kąpieli, bo przeciez jest tłusta! Dlatego argumenty o zapychaniu są dla mnie niedorzeczne :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Dobra

Jak dla mnie jest super :) Kupiłam ją z chłopakiem głównie do masażu bo do tego ona jest :)
Przy okazji super nawilża, skóra jest gładka, na zapach nie narzekam kwiatowo-odświeżający, używam przeważnie po kąpieli do masażu bądź po prostu ją wcieram w skórę, gdy czuje ,że jest sucha :)

Buteleczka 500 ml myślę, że starczy na długo więc jest wydajna, łatwo się rozprowadza po skórze, nie klei co myślę, że jest ważne :)
Trzeba uważać by nie przesadzić z tą oliwką ale producent uprzedza by rozprowadzać niewielką ilość :)
Nie plami :)

Jedynie ten dozownik jest trochę denerwujący, ale to nie jest duży problem moim zdaniem :)

Ilość zużytych opakowań: nie całe pół

Zapycha pory, powoduje trądzik :(

Totalnie źle na mnie zadziałała ta oliwka do masażu! Na plecach wyszedł mi trądzik (nie wykąpałam się od razu po masażu, tylko po paru godzinach). Bez "wody i mydła" nie sposób ją usunąć ze skóry, jest bardzo tłusta.

UŻYWAM JA OBECNIE DO USUWANIA WOSKU PO DEPILACJI WOSKIEM NA CIEPŁO - DO TEGO SPRAWDZA SIĘ ŚWIETNIE!

Plusy:
+ stosunek cena-objętość-wydajność

Minusy:
- zapycha
- podrażnia
- nie chce się skończyć ;)

Używam tego produktu od: 1 rok

Słaba

Kupiłam tę oliwkę z tego względu, że jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków tego typu na rynku. Stwierdziłam - po pierwszym i kolejnych użyciach, że taki tok myślenia wpuścił mnie w maliny :)

Jednym z nielicznych plusów, jakie bym wymieniła to zapach oliwki - bardzo delikatny. Nie podrażnia, nie uczula. Cena przeciętna. Minusów - niestety - jest zdecydowanie więcej. Duże opakowanie w tym przypadku jest zmorą, gdyż odliczam dni, kiedy oliwka mi się skończy, co niestety nie nastąpi szybko. Okropna pompka, która powoduje, że oliwka tryska na wszystkie strony. Dlatego też pobrudzenie ubrań, prześcieradła itp. jest wielce prawdopodobne. Opakowanie przez to jest całe tłuste, co bywa uciążliwe przy transporcie. Aby dobrze natłuścić skórę pacjenta należy dużo zastosować oliwki, a nie raz w trakcie masażu, bo za szybko się wchłania, co powoduje, że skóra staje się szorstka. Poza tym ma dla mnie zbyt wodnistą konsystencję. Wolałabym jednak, żeby bardziej przypominała oliwkę dla dzieci. Skóra po niej nie przypomina nawilżonej czy gładkiej.

Nie przekreślam stanowczo tego produktu. Może innym osobom będzie bardziej odpowiadał :)

Pozdrowienia dla masażystów :)

Świetna :)

Mój chłopak kupił mi ją do masażu :) był to strzał w 10 :) jest świetna ! Można używać z olejkami eterycznymi lub bez jak kto lubi :)

Plusy:

+ jest bardzo wydajna
+ tania
+ dobrze się rozprowadza
+ ma przyjemny zapach
+ nawilża
+ skóra jest gładka
+ nie podrażnia (mogę używać ją po depilacji )
+ nie zostawia plam

Minusy:

- może jeden za którymś razem pompka mi się zepsuła (ale może to moja wina)

Używam tego produktu od: 1 rok

średnia

Kupiłam ją bo nie było Naturalnej oliwkowej oliwki do masażu ziaji i tak średnio mi się podoba. Ma lejącą konsystencję i średnio rozgrzewa podczas masażu, a na tym efekcie mi zależało. Szybko jej raczej nie zużyję ze względu na tą lekką, lejącą konsystencję. Raczej nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3