Nivea, Beaute, Matt Refine with Rice

Nivea, Beaute, Matt Refine with Rice

Lekka, nawilżająca formuła podkładu z ryżowym pudrem dla naturalnego i długotrwałego matowego wyglądu cery, bez zatykania porów. Rezultat: Matowe wykończenie i perfekcyjny wygląd. Do wyboru 4 kolory:
- 02 Rose
- 03 Vanilla
- 04 Sand
- 05 Honey
Niedostępny w Polsce.

Skład: Cyclomethicone, Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Zinc Oxide, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Magnesium Sulfate, Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Nelumbium Speciosum, Propylene Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007

Cena: 10 euro / 30 ml

Doskonały :)

Jestem prawdziwą fanką kolorówki Nivei (szkoda, że jest niedostępna w Polsce). Zaczne od tego, że kupiłam go na allegro za cene 20zł. Fajnie pachnie, matuje, ma świetną konsystencje, idealnie wtapia się w cere, nie tworzy maski na twarzy. Ja widze same plusy- bardzo serdecznie polecam wszystkim

Są lepsze

Mam podkład w jasnym odcieniu - Vanilla (03), na zimę dobry, na lato za jasny, gdyż szybko się opalam.
Najpierw zalety:
+ perfekcyjnie matuje
+ ładnie stapia się z cerą
+ bardzo dobrze kryje drobne niedoskonałości i wyrównuje koloryt
+ nie spływa z twarzy, nie gromadzi się w załamaniach cery

A teraz wady:
- dość topornie się rozprowadza - trzeba go porządnie wmasować w przeciwnym razie zostaną smugi
- mimo półpłynnej konsystencji bezlitośnie podkreślą każdą, nawet najdrobniejszą suchą skórkę, za co niestety muszę go zdyskwalifikować... :(
- trudno dostępny - w Polsce nie spotkałam się jeszcze z kolorówką Nivea, jedynie na aukcjach internetowych można coś dostać.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni

odpowiedni

dobry zastępca!
Postanowiłam kupić owy podkład po użyciu 2 próbek. Na początku byłam oczarowana, cera idealnie zmatowiona i co najważniejsze, ze wyrównał mi kolor cery, ponieważ mam parę przebarwień i ostatnio cienie pod oczami. Kryje bardzo dobrze, a lejąca konsystencja pozwala dobrze rozprowadzić podkład. Rozszerzone pory i zaskórniki są idealnie zakrywane. Niestety nie matuje długo, ale po przypudrowaniu transparentnym pudrem możemy wydłużyć zmatowienie. Cera pomimo świecenia wygląda świeżo. Jeszcze nie zaobserwowałam "zapychania porów".
Kupiłam go 2 tygodnie temu i do tej pory mnie nie zawiódł, a cenie go za prawie idealny kolor a mam 03 - vanilla (jestem blada).
Do tej pory używałam "city matt"- lirene, ale ze nie jestem obecnie w Polsce, wiec musiałam znaleźć zastępcę, ale to nie to.
daje 3+ a to prawie 4 gwiazdki:
+ za lekkość, idealny na lato!!!
+ nie zostawia smug,
+ kryje dobrze,
+ narazie nie zapycha porów,
+ matuje długo z pudrem
+ prawie idealny kolor
Niestety dużo kosztuje prawie 13 euro i nie ma go w Polsce.
Po miesiącu stosowania, nadal ostaje przy mojej recenzji, mimo iż nie matuje długo, moja cera jest idealnie zatuszowana i wygląda zdrowo nawet przez cały dzień. Nie zapycha porów to mogę stwierdzić , oby tak dalej.

Używam tego produktu od:prawie od początku czerwca

Niezły

No ja też nabyłam podkład na allegro i też z datą ważności zdaje sie bliską końca. Daty ważności nie ma na opakowaniu.Być może został kupiony od tej samej osoby, od której kupiła tez moja przedmówczyni. Nie wiem jaka jest konsystencja podkładu nowego, ale mój ma lekko wodnistą, lejącą. Żeby użyć muszę porządnie potrząsnąć opakowaniem. Nakłada się przyjemnie, faktycznie czuć w nim ten puder ryżowy. twarz jest matowa i gładka. Podkład ma miły zapach. Mam kolor 03 Vanilla. Jest jasny, ale dobrze się stapia z cerą. Szkoda, że kosmetyki kolorowe Nivea nie są u nas dostępne:(

Używam tego produktu od:3 miesiące