Mary Kay, Ultimate Mascara (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Mary Kay, Ultimate Mascara (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Tusz wykorzystuje najnowszą technologię Smart Wiper™, dzięki której rzęsy mogą stać się aż pięć razy grubsze.

To najefektywniej pogrubiający rzęsy tusz, jaki kiedykolwiek oferowała marka Mary Kay. Ekskluzywna formuła "wszystko w jednym" sprawia że rzęsy staną się długie, gęste i ekstremalnie pogrubione. Unikalna szczoteczka Smart Wiper™ powoduje, że za każdym razem na rzęsach pojawia się idealna ilość tuszu, pokrywa rzęsy równą warstwą, bez grudek i nierówności. Największą zaletą szczoteczki są jej puste w środku włókna, układające się równo we wszystkich kierunkach. Dzięki tym specjalnie zaprojektowanym włóknom tusz nie zbryla się i jest równomierne rozprowadzany na rzęsach. Czubek szczoteczki jest odpowiednio wyprofilowany tak, aby aplikacja tuszu mogła być bardziej efektywna i dokładniejsza. Dzięki temu tuszowi rzęsy będą gęste, a jednocześnie lśniące i sprężyste.

Dostępny w dwóch odcieniach:

- czarnym,

- brązowym.

Cena: 65 zł

porządny kosmetyk

Tuszu używam już dosyć długo, ok 1,5 roku. Początkowo używałam czarnego, a teraz testuję brązowy. Podoba mi się jak wygląda na moich rzęsach. Szczoteczka jest bardzo foremna, wygodna w nakładaniu tuszu, który nie skleja rzęś i równomiernie rozkłada się od nasady aż po same końce. Oprócz tego produkt jest bardzo wydajny, więc wysoka cena nie jest aż tak odczuwalna dla portfela ;-) rzęsy są ładnie rozdzielone, pogrubione. Łatwy w demakijażu tusz, nie podrażnia oka, nie rozmazuje się na powiekach i pod oczami. Polecam, warto przetestować

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Rewelka!

Jestem mile zaskoczona jakością tego tuszu. Jest co prawda dość drogi, ale warty swojej ceny, gdyż:

- daje bardzo naturalny efekt (np.w porównaniu z tuszami L\'oreala)
- rzęsy są niesamowicie długie, ładnie podkręcone
- rzęsy są mięciutkie w dotyku
- długo się trzyma na rzęsach
- jest wydajny
- nie podrażnia oczu
- posiada eleganckie opakowanie ;)

Najlepszy!

Przetestowałam miliony tuszy do rzęs: od Avon po Dior i śmiem twierdzić, że tusz MK idzie w parze z Dior Show. Ma małą szczoteczkę, która pokrywa nawet najmniejsze rzęsy, nie tworzy grudek, pokrywa czernią równomiernie, pogrubia, wydłuża, wytrzymuje cały dzień, bez kruszenia i rozmazywania. Nie śmierdzi chemią jak MaxFactory. Ma neutralny zapach. Jeszcze jeden bardzo ważny plus: przeważnie tusze wysychają po 3-4 m-cach i nie da się ich używać, natomiast MK jak i Dior śmiało można używać cały rok. Tusz MK nie podrażnia i świetnie się zmywa. Jest godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

dobry

dostała w prezencie od znajomej z usa i powiem, że jestem na prawdę mile zaskoczona;) bardzo ładnie pogrubia i wg mnie wydłuża rzęsy.używam koloru black, jest to ładna czerń, ani zbyt "węglowa" ani zbyt szara -w sam raz, nie osypuje się i nie rozmazuje w ciagu dnia,odporny na wilgoć, nie spływa na deszczu i śniegu. tusz nie robi teatralnych, sztucznych rzęs, ale tworzy naturalny efekt. w sam raz do codziennego makijażu ;) no i najważniejsze nie uczula, ani nie podrażnia, nie ma problemów z demakijażem.

Ilość zużytych opakowań: troszkę z pierwszego

Na prawdę dobry.

Tusz jest naprawdę przyzwoity. Pogrubia i ładnie rozdziela rzęsy, nie sypie się i nie ma z nim żadnych innych problemów.

Nie jest jednak moim hitem, gdyż liczę, że znajdę coś, co bardziej podkręci moje rzęsy. Faktycznie pod koniec dnia już nie są tak wywinięte jak na początku. Mimo wszystko polecam, póki co nie znalazłam lepszego.

bije chanel

Testując ten tusz nie spodziewałam się cudów gdyż nie kupuje tuszów poniżej 100zł.Miło mnie zaskoczył-rozdzielił rzęsy identycznie jak chanel extracils tyle,ze jeszcze dodatkowo je pogrubił czego już tusz chanel nie potrafił zrobić.Jest lekki,nie czuć go na rzęsach.Zmywam go płynem z tej samej firmy praktycznie bez pocierania oka.

Używam tego produktu od:pół roku

Przeciętny

Wypróbowałam wszystkie tusze Mary Kay i według mnie ten jest najgorszy. Wydaje się dość ciężki, początkowy efekt jest niezły, rzęsy wydają się podkręcone i wydłużone, jednak po kilku godzinach opadają, czego nie zaobserwowałam w innych tuszach tej marki. Na pewno pozytywne cechy to trwałość, tusz się nie obsypuje, szybko schnie i pozostaje długo świeży. Używałam go dość długo (kosmetyki MK zamawiam na Allegro, a tam były w sumie tylko te), jednak gry spóbowałam czegoś nowego szybko porzuciłam ten tusz i teraz dziwię się samej sobie, że tak długo z nim wytrzymałam..:P

Używam tego produktu od: przez ok. rok

polecam

Tusz bardzo fajny jestem po skonczonym opakowaniu i moge powiedziec, ze starczyl on na bardzo dlugo - nim tusz zgestnial i stwardnial minelo prawie 5 miesiecy.
- Bardzo wydajny,
- swietna szczoteczka
- super do malowania dolnych rzes
- nie skleja
- troszke problemow ze zmyciem

moja ocena jest taka, ze mialam go kupic ponownie ale kusi mnie wyprobowanie czegos nowego :)
przy zakupcie dziewczyny miejcie na uwadze, ze do kazdego tuszu trzeba sie przyzwyczaic i naumiec jak nim malowac.

Używam tego produktu od:pol roku

Kiepściuszek

Uj, słabiutko.
Wydłuża, ale nie pogrubia, a to obiecuje producent. Rzesy są po nim ciezkie, do tego sklejają sięprzy aplikacji tuszu jakos tak paskudnie że grzebyki nie dają rady ich rozczesać. Mam wrażenie, że maluje tylko niektóre rzęsy, one wręcz wydają się rzadsze niż normalnie!

Mocna wyraźna czerń i dobra trwałość, nie osypuje się nie nie robi pandy - tylko za to dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
Ilość zużytych opakowań: jw

świetny

bardzo dobry. kupiony od konsultanki, za namową. jestem bardzo wymagająca a ten tusz sprostał w pełni oczekiwaniom. Rzęsy wyglądają intrygująco, trzyma się dobrze, nie kruszy. Moim zdaniem, nie ustępuje tym z górnej półki, a niektóre nawet przebija....

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Nie

Słabiutki.
Gęsty, ciężko się nakłada, obciąża rzęsy.
Po kilku godzinach kruszy się, przez co musiałam w ciągu dnia płukać soczewki. Efekt na rzęsach marny
Ja nie polecam

zdecydowanie nie

Jestem zawiedziona tym tuszem.Nie wiem jak taka firma mogla cos takiego wyprodukowac,skleja i obciąża rzesy a po godzinie się sypie.Kupilam w promocji za niecale 50zl,ale jestem bardzo niezadowolona.Nie polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiace