Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Aktywny krem z olejem z oliwek i masłem Shea do intensywnej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywia oraz wyraźnie przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze prawidłowy poziom nawilżenia. Doskonale uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i długotrwałe ukojenie. Może być stosowany w każdym wieku. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Substancje aktywne: gliceryna, masło shea, olej z oliwek. Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej.

zapycha

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Mam cerę suchą i byłam zadowolona z kremu oliwkowego tego tłustego. Ale szukałam czegoś pod makijaż i pomyślałam o zakupie tego kremu. Niestety ten okazał się być niewiele mniej tłusty. Ciężej się rozprowadzał i nie nawilżał. A co najgorsza mam po nim wysyp :( Raczej się nie skuszę na ponowny zakup.

Używam tego produktu od: 3 miesiące i nie wiem kiedy zużyję
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zawsze przy mnie!

Nie wyobrażam sobie życia i normalnego funkcjonowania bez niego. Dla mnie idealnie nawilża, szybko się wchłania, daje uczucie lekkości na skórze. Stosuję pod makijaż - i w tej roli sprawdza się świetnie. Gdy tylko się kończy, lecę do drogerii po następny. Mam cerę bardzo wrażliwą, wiele kremów mnie już uczulało, lecz ten jedyny pozostał. Mam nadzieje, że nigdy nie wycofają go z produkcji :)

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo, ok. 15

Szału nie ma ale za tą cenę

Zwykły tani krem o w miarę przyjemnym zapachu-"gorszy brat" tłustego masło kakaowe,poza tym ten jest lżejszy na dzień

+cena
+zapach
+konsystencja

-SKŁAD I PARAFINA
-efektu nawilżenia w sumie brak coś tam jest na twarzy po prostu
-opakowanie czyli podobnie słoiczek jest niehigieniczny+długie paznokcie utrudniające wydobycie i produkt pod nimi

Używam tego produktu od: kiedyś może 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Calkiem calkiem

Posiadam ten krem w nowej wersji ,starej nie mialam i moge napisac na wstępie , ze nie zapchal mnie, za to duzy plus.
Konsystencja cos jak krem nivea, dosc gesty ..nie zauwazylam jakiegos super nawilzenia ,moze natluszczenie ? Nie wiem czy jeszcze go kupie ,wyprobuje moze teraz ten drugi z ziaji maslo kakaowe o lekkiej formule...ten sie srednio sprawdzil, a szkoda bo cena super.
Zaplacilam za opakowanie 200ml 9,99zl.

Używam tego produktu od: ok.2 tygodnie

Najlepszy krem ever!

Najlepszy krem jak kiedykolwiek miałam, nie uczula, nie zapych, dobrze nawilża, nawet stosuje go pod makijaż. Plusem jest każe dobra cena. Nie zamienie na żaden inny!
Używam tego produktu od: Kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście opakowań.

Rewelacyjny!

PLUSY:
Bardzo dobra gęstość.
Jest taki lekki.
Nie tłusty.
Wydajny.
Bardzo ładny oliwkowy zapch.
Cena jest bardzo dobra.

Brak minusów. Ja kupuję taki duży 200 ml (chyba) i on jest za 8zł bardziej się opłaca. Teraz jest w białym opakowaniu. POLECAM

kiepski

Krem ten przynosi chwilowe ukojenie, nawilżenie, wygładzenie na twarzy. Jednak na drugi dzień robią się na twarzy krostki, bolące, czerwone. Niestety nie da się go dalej stosować, niż jeden - dwa dni - przerwa - leczenie twarzy. Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

Dobry na zimę

Wracałam do tego kremu w zimie, jako coś grubszego na buzi na chłodne dni, jednak co jakiś czas musiałam robić przerwę, bo niestety przy gorszym stanie organizmu zdarzało mi się, że mnie dość mocno pozapychał :(

Używam tego produktu od: W okresach jesienno-zimowych
Ilość zużytych opakowań: Ponad 5

marny

Krem na pewno nie nie jest przeznaczony do skóry normalnej tak jak pisze na opakowaniu. Moim zdaniem nadaje się tylko do suchej a i to tak sobie...

Oto co o nim sądzę:

Jest za tłusty
Nie nadaje się na dzień bo skóra się strasznie świeci
Po nałożeniu kremu na noc obudziłam się z krostami na czole i policzkach

Dostałam go w prezencie razem z masłem do ciała i tonikiem. Reszty produktów używam, krem do twarzy wyrzuciłam.

Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobry krem dla skóry bez trądziku

Kupiłam ten krem ze względu na to, że skończył mi się Effeclar i potrzebowałam czegoś, co będzie tanie i wydajne. "Lekka formuła" wydawała się idealna -było jej dużo i wciąż nie ubywało, poza tym cena była bardzo przystępna - zapłaciłam za nią około 5 zł.

Stosowałam przez miesiąc na moją trądzikową skórę twarzy - poczatek był rewelacyjny - skóra gładka, błyszcząca. Później zaczęły się schody - coraz więcej wyprysków, podskórne wielkie gule, które zostawiły ślady :( dlatego zdecydowałam się odłożyć ten krem natychmiast.
Jeśli chodzi o smarowanie nim innych części ciała - u mnie były to suche łokcie - sprawuje się całkiem dobrze, wygładza i wyrównuje koloryt.
Ogólnie:
+ jest go dużo i jest bardzo wydajny
+ tani i dostępny w wielu sklepach
idealny do ciała (prócz twarzy!!!)
+ dobry pod makijaż

- zapycha
- nie nadaje się do skóry trądzikowej
- długo się wchłania
Polecam dla osób ze zdrową, nietrądzikową skórą.

Bardzo dobry zastrzyk nawilżenia,ale krem polecany tylko na noc.

Krem jest bardzo delikatny,idealny na noc. Na dzien się nie nadaje,chyba,że się ktoś nie maluje,ponieważ jest za tłusty i np.nałozyc na to matujący podkład i tak wychodzi strasznie tłusto i świecąco. Wart wypróbowania,jesli ktoś czuje ,że ma skórę ściągniętą,przesuszoną.
Plusy; -dobrze nawilża
-całkiem przyjemne opakowanie
-niska cena
-łatwa dostępność
Minusy***nie nadaje się pod makijaż

Ilość zużytych opakowań: dwa

fajniutki krem :)

Super kremik ;)
tani!
wydajny!
dobrze, że się rozprowadza!
nie uczula!
nawilża!
nadaje się nawet, żeby pokremować nim dłonie! i posmarować usta :)

DLA mnie jest jeden minus .. po dłuższym stosowaniu cera staję się tłusta :(

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4