Nu Skin, Sensu, Deep Cleansing Pore Refining Cream Facial Wash (Kremowy preparat głęboko oczyszczający do twarzy)

Zgłaszająca osoba: *Koniczyna*

Oto co obiecuje producent: Nowa ulepszona formuła: kremowy preparat bez zawartości mydła, powoduje szybkie niwelowanie nadmiaru tłuszczu, głęboko czyści pory skóry bez jej wysuszenia. Kosmetyk idealnie nadaje się do skóry tłustej i mieszanej. Może także być używany do usuwania makijażu. Można również zastosować jako maseczkę jeśli pozostawisz go na skórze przez 15 minut, a następnie zmyjesz wodą. Pozostawia skórę miękką i gładką

Cena: 19,90 zł / 300 ml

bardzo dobry kosmetyk, polecam

jest po prostu świetny! nie używam go codziennie... :p ale po użyciu mam ładną, matową skórę, mniej zaczerwienione pryszcze i w ogóle skóra ładniej wygląda. kiedyś miałam straszny trądzik, i po kilku użyciach,naprawdę, mi to zbladło... mam skórę alergiczną i nie wywołało to żadnych problemów.

Używam tego produktu od:lata 2008

Osobisty KWC

Uniwersalny preparat,ktorym moge zmyc makijaz-dobrze sobie z tym radzi:)umyc buzie-swietny efekt kiedy czujemy ze zmywa dokladnie:) zrobic maseczke,ktora w dzialaniu jest podobna do peelingu enzymatycznego.
Jedyny minus to...zapach,pachnie kamfora,do ktorej powoli sie przyzwyczajam ale na poczatku bylo ciezko.
Ladnie tez goii i koi wszelkie niepozadane niespodzianki,bardzo wydajny a przy tym zabojcza pojemnosc 300ml!
Latwo sie zmywa,zostawia efekt przyjmenie czystej skory,ktora jest miekka,aksamitna i nawilzona.Nie ma potrzeby natychmiastowego uzycia nawilzacza.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

KWC polecam :)))) Leczy

Polecam szczególnie osobom mających problem z trądzikiem!

Od kiedy używam go moja skóra wygląda o niebo lepiej. Nie podrażnia nie wysusza, ładnie się po nim skóra goi. Myjąc można poczuć przyjemny chłód, skóra jest potem świeża i oczyszczona. Polecam również jako maseczkę, przez pewną chwilę można poczuc jakby "chłód" na twarzy ale to mija po pewnym czasie, prepaat ma też specyficzny zapach (mnie przypadł do gustu).

Mojej mamie również przypadł do gustu a ona ma naprawdę ogromne problemy z cerą (naczyńka, rumieńce, trądzik różowaty, ropne krosty, odmrożenia, wrażliwa i alergiczna skóra)...

Z tego co wiem trudno dostać, ja kupuję w zakonie Bonifratrów.Używam tego produktu od: teraz i pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:2, zaczynam 3

Edycja: Jestem po porstu zachwycona tym kosmetykiem :D... Gdy zamieniłam go na inny żel do mycia twarzy od razu pojawiły się pryszcze, zaczerwienienia itp... Gdy zaczęłam ponownie używać tego preparatu po jakimś tygodniu znowu wyglądała super.. Po prostu leczy :)...

uzależnienie

Ten krem pierwszy raz kupiłam kiedy byłam w liceum. Miałam wtedy problemy z cerą jak wiele nastolatek :). Od tamtej pory już się z nim nie rozstaje ( właściwie to przez niego zostałam konsultantką nu skin). On jest na prawdę skuteczny. Świetnie oczyszcza pory, usuwa tłuszcz, reguluje wydzielanie sebum. Sprawia, że ranki po wyciśnietych w chwili rozpaczy krostkach goją się znacznie szybciej. Polecam z czystym sumieniem

mieszane odczucia

Kupilam ten kosmetyk namowiona przez moja znajoma, ktora dzieki niemu pozbyla sie tradziku. Ja takiego problemu na szczescie nie mam, ale moja tlusta skora lubi sprawiac mi od czasu do czasu niemile niespodzianki.
Krem jest bardzo gesty, ma specyficzny mocny zapach (cos podobnego do miety i kamfory) i jest baaaardzo wydajny.
Nie pieni sie. Po nalozeniu na twarz troche sie rozmazuje, ale czysci i to skutecznie. Minimalnie wysusza skore. Jednak nie przypadl mi do gustu,a po jakims czasie po prostu sie znudzil. Spodziewalam sie tez lepszych efektow dzialania i tu sie zawiodlam. Raczej ponownie sie na niego nie skusze.