Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek. Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia. Zawiera olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol).

normalna
oczyszczanie twarzy

Cudnie oczyszcza skórę

Produkt jest świetny! Ma świetną konsystencję oraz zapach. Jest bardzo delikatny dla skóry, ale również bardzo dobrze ją oczyszcza. Moja skóra po użyciu tego preparatu jest bardzo miękka i czysta. Bardzo polecam do przetestowania.

Delikatny żel do mycia twarzy idealny na jesień i zimę.

Produkty firmy Ziaja stosuje od lat i często wracam do ulubionych. Na żel do mycia twarzy trafiłam w sklepie firmowym producenta. Skusiłam się po tym jak krem oliwkowy z serii który uwielbiam i stosuje w okresie jesienno-zimowym, więc czemu nie zaryzykować i poznać coś nowego. Butelka wykonana z wysokiej jakości plastiku w kolorze zielonym zwraca na siebie uwagę. Pojemność 200 ml ze spokojem wystarczy na dwa miesiące stosowania dwa razy dziennie. Konsystencja typowo żelowa z łatwością się rozprowadza i szybko spłukuje. Średnio się pieni i dość dobrze oczyszcza, wcześniej stosowałam płyn micelarny do demakijażu oczu. Całkiem dobry produkt odpowiedni dla skóry suchej i wrażliwej jak moja, przystępna cena, długie PAO, delikatny subtelny zapach. Pewnie jeszcze kupię kolejne opakowania.

Trochę wysusza

Moja cera jest mieszana, jestem przed 30. Kupiłam żel w internetowym sklepie Ziai w promce za 6,34 zł. Pojemność 200 ml. Opakowanie to zielona butelka z twardego plastiku. Zapach jest oliwkowy, konsystencja gęsta a kolor bezbarwny. Pieni się dość delikatnie. Po zmyciu skóra przez jakiś czas jest wysuszona, a potem policzki odzyskują miękkość. Nie wpływa na przetłuszczanie strefy T. Nie wiem, czy nadaje się do demakijażu.

Całkiem dobry

Żel o delikatnym,przyjemnym zapachu. Opakowanie to dość twardy plastik więc ciężko wydobyć resztę produktu. Żel do mycia twarzy nie pieni się Ale da się nim domyć twarz ponieważ jest treściwy. Starcza na bardzo długo czas.
Mimo że jest przeznaczony do cery suchej to I tak polecam użyć kremu po tym żelu.
Skórę zostawia przyjemna w dotyku oraz czuć ,że jest dobrze oczyszczoną. Nie zauważyłam żadnych problemów po jego użyciu.

Może być

Żel fajnie i dokładnie oczyszcza skórę. Nawilża i zmiękcza naskórek. Ma delikatny i przyjemny zapach. Nie podrażnia skóry. Żel jest w palistowej butelce. Plastik jest troche twardy i przy końcówce produktu jest problem żeby go wydobyć.

Zel super oczyszcza cerę, Skóra jest oczyszczona i nie wysuszona, zapach jest delikatny. Nie pieni, ale wystarczy do mycia się. Żel wydajny, starczy mała ilość, więc starczy na bardzo długo. Jest tani bardzo

Dobry

Żel przeźroczysty delikatnie pachnący. Butelka z twardego materiału i nie widać ile produktu pozostało. Po umyciu twarzy, czujemy oczyszczenie. Miałam wrażenie jakby mi odrobinę wysuszał skórę, bo po jego użyciu potrzebowałam zawsze nałożyć krem.

Nic specjalnego

Żel wygrałam w konkursie z całym oliwkowym zestawem, niestety mimo tego iż uwielbiam oliwkowy żel do mycia ciała, nie polubiłam się z żelem do mycia twarzy. Zapach jest bardzo delikatny, w sumie niewyczuwalny, produkt jest bardzo wydajny, jednak po umyciu twarzy nie zauważam żadnych spektakularnych efektów, nie przepadam też za żelową konstystencją może dlatego nie podpasował mi.

Nic nadzwyczajnego

Poprawny żel do codziennej pielęgnacji, oczyszcza skórę, nie podrażnia, nie powoduje nieprzyjemnych dolegliwości w trakcie, ani po aplikacji. Brak spektakularnych efektów. Jest tani i wydajny, nie powoduje nadmiernego przesuszenia skóry. Bardzo słabo się pieni, co dla mnie jest wadą.

Jest ok, bez szału

Skóra jest oczyszczona i nie wysuszona, zapach jest delikatny. Nie pieni się jakoś strasznie, ale wystarczy do mycia się. Żel wydajny, starczy mała ilość, więc starczy na bardzo długo. No i jest tani. Bardzo dobry i poprawny żel.

GRECKA PIELĘGNACJA

Jako posiadaczka cery mieszanej w kierunku tłustej ze skłonnością do trądziku z reguły sięgam po preparaty dedykowane takiej właśnie cerze. Na wyjątek od tej zasady pozwalam sobie w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny, gdy moja skóra miewa tendencję do atopii i wymaga łagodniejszej pielęgnacji.

ZALETY:
+ NIE UCZULA:
j.w.,

+ NIE ZAOSTRZA TRĄDZIKU:
czego można byłoby spodziewać się po kosmetyku przeznaczonym do pielęgnacji cery suchej i normalnej,

+ ŁAGODZI PODRAŻNIENIA:
idealny przy atopii,

+ WYDAJNOŚĆ:
jedna butelka wystarcza na 4-5 miesięcy,

+ CENA:
niewygórowana.

WADY:
- BRAK DOZOWNIKA:
kiedy zbliżamy się do końca opakowania, najwygodniej trzymać je w kosmetyczce dnem do góry,

- APLIKACJA:
zmycie żelu z twarzy zabiera pewną ilość czasu; produkt jest dość treściwy.

PODSUMOWUJĄC:
Wart przetestowania. Nawiasem mówiąc... dozownik z żelu myjącego Ziaja Med kuracja antybakteryjna znakomicie pasuje do tej buteleczki;)

Nie zawiodłam się

Żel bardzo dobrze oczyszcza moją skórę. Nie wysusza jej, ani nie podrażnia. Ma przyjemny, nie za mocny zapach. Delikatnie się pieni, więc nie trzeba się męczyć ze spłukiwaniem. Butelka jest naprawdę solidna, nie gniecie się ani nie odkształca, wygodna w użyciu bo nie trzeba odkręcać. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby dobrze umyć całą twarz. Dodatkowym atutem jest cena, bo ok. 10 zł za 200 ml to naprawdę niewiele.