Yves Rocher, Luminelle, Mascara Waterproof (Tusz wodoodporny)

Yves Rocher, Luminelle, Mascara Waterproof (Tusz wodoodporny)

Pojemność 8,5 ml

Mascara wodoodporna w dwóch kolorach:
- Blue Ocean - chabrowy błękit oraz
- Noir - czerń.
Tusz delikatnie pokrywa rzęsy i utrzymuje się na nich przez cały dzień, wg zapewnień producenta bardzo dobrze zachowuje się w kontakcie z wodą czy podczas wzmożonego wysiłku.

wydajny!

Tusz spełnia swoje podstawowe zadanie. Śmiało można się zanurzać w wodzie bez jakichkolwiek obaw, że sprawi nam niemiłą niespodziankę. Wypróbowałam go już w wielu okolicznościach i w żadnej mnie nie zawiódł.
Jednak tym z Was, którym zależy na spektakularnym efekcie z pewnością ten tusz nie przypadnie do gustu. Na rzęsach wygląda bardzo naturalnie. Szału nie ma. Rzęsy nie są ani podkręcone ani pogrubione, jedynie delikatnie wydłużone. Ponadto intensywny kolor, wygodna szczoteczka, nie podrażnia oczu, nie obsypuje się i coś, co mnie MEGA zaskoczyło... jest niesamowicie wydajny! Od 2,5 roku używam i będę używała wciąż tego samego opakowania i co najważniejsze jego działanie nie zmieniło się od dnia zakupu.

PODSUMOWUJĄC : Serdecznie polecam dziewczynom chcącym zachować naturalny wygląd.

Używam tego produktu od: 2, 5

Przeciętniak

Idealny dla kobiet, którym zbyt mocny makijaż oczu nie pasuje. Daje idealnie naturalny efekt. Jego wadą jest to, że naturalnie podkręcone rzęsy prostuje, po kilku godzinach obsypuje się, tworzą się grudki. Plusem jest fakt, że jest absolutnie niepodrażniający. Poważną wadą kiepska intensywność barw. Nie powrócę do niego, gdyż zależy mi na bardziej spektakularnym efekcie, a nie na typie rzęs po hennie :)
Jeden z najgorszych tuszy mojej ulubionej firmy. Dobrze, że obecnie wkroczyli z o wiele okazalszymi produktami. :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Całe dwa ;)

Wodoodpornośc i naturalny look

Po wypróbowniu pogrubiającego Ultra Volume Luminelle, chciałam sprawdzić ten wodoodporny.
To co go rózni od Ultra Volume, to że lekko podkreśla rzęsy, nadając im wyrazistość. Nie ma mowy o pogrubieniu, specjalnym wydłużeniu i innych efektach specjalnych.

Ogólnie:

+ daje efekt naturalnych rzęs
+ wodoodporny
+ głeboka czern
+ dostępny jako w dwóch odcieniach
+ niska cena
+ przyzwoita szczoteczka
+ nie kruszy
+ nie podrażnia oczu
+ konsystencja "mokra"
+ idealny na lato i plaże

+/- bywa odporny na niektóre płyny do demakijazu

- po czasie wysycha i tworzy grudki
- brak koloru ciemnobrązowego

Musze przyznać, ze nie mam dużych wymagań względem tuszy. Preferuję makijaż subtelny, nawet ten dzienny, dlatego też tusz ten przypadł mi do gustu. Daje słabszy efekt niż Ultra Volume, ale za to bardzo dyskretny i naturalny. Na wieczorne wyjścia jest na pewno za słaby, dlatego preferuję Ultra Volume.

Polecam raczej osobom mającym tak jak ja niewielkie wymagania i oczekują naturalnego efektu.
Osoby, które lubią wyrazisty, mocny makijaż, podkreślone rzęsy zawiodą sie na całej serii Luminelle.

Przyzwoity tuż za przyzwoita cenę o podstawowym zastosowaniu. Chętnie wracam.

Producent zapewnia głównie wodoodporność i tu nie zawodzi.

Gwiazdka mniej za brak brązuUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1x8,5ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Świetny!

Kocham ten tusz, jednak jest dosyć trudno dostępny. Posiadam ten tusz w kolorze blue ocean i szczerze jestem zachwycona, że kolor tak dobrze objął moje rzęsy! Teraz wszyscy pytają się mnie gdzie go kupiłam. Wprowadziłam nawet nowy trend w moim mieście na kolorowe rzęsy ;)
Na plus:
+piękny kolor, bardzo widoczny nawet na ciemnych rzęsach
+jest naprawdę wodoodporny
+nie kruszy się
+bardzo ładna "buteleczka"
Na minus:
-niestety oprócz koloru nie robi nic nadzwyczajnego z rzęsami (no może tylko lekko podkręca i wydłuża, ale o pogrubieniu i rzęsach do nieba nie ma mowy)

Używam tego produktu od: Od około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Naprawdę wodoodporny :)

Jak w temacie - tusz nadaje się do zastosowania na basen, na deszcz, na śnieg, a także na upalne letnie dni - nie spływa jak inne. Rzadko się kruszy - tylko gdy mam go na rzęsach bardzo długo. Dwufazowym płynem schodzi bez problemu. I jak dla mnie jest bardzo wydajny i wolno się "starzeje", inne tusze w porównaniu do tego szybko zasychają. Fajna szczoteczka pozwala na ładne wymalowanie rzęs. Polecam go z czystym sumieniem.

Długoletnia współpraca

Używam czarnego, ma wspaniały głęboki kolor. Rzęsy ładnie się błyszczą po pomalowaniu i wyglądają zdrowo. :D Szczoteczka jest duża i pozwala porządnie je wytuszować. Przy odrobinie wprawy nawet te najdrobniejsze w kącikach i na dolnej powiece. :D Używam go od wielu lat i muszę powiedzieć że jest niezastąpiony. Mam długie rzęsy, jednak bardzo jasne i naturalnie proste, dlatego często podkręcam je zalotką. I ten tusz nie rozkręca ich po podkręceniu. :D Nie kruszy się, nie rozmazuje. Zmywa się wspaniale tym dwufazowym płynem z YR do wodoodpornego makijazu. Mam bardzo wrażliwe oczy i często problemy z rzęsami, a ten tusz nie pogarsza sprawy jak inne. Oczy nie łzawią i nie szczypią a rzęsy nie wypadają. O! Używam go od wielu lat, pierwszy taki kupiłam jeszcze jak były w tych seledynowych opakowaniach. :D

Minusem jest to, że po pewnym czasie trochę gęstnieje (po miesiącu, może trochę dłużej) i nie rozprowadza się już tak gładko. Ale lekkie ogrzanie rozwiązuje sprawę.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Jak dla mnie najlepszy z tuszy wodoodpornych. Dobrze sie rozprowadza i dlugo utzrymuje i nie kruszy sie pod koniec dnia, jak to bywa u innych. teraz mam Avon Supershock, ale zamierzam kupipc ten niebawem.

Używam tego produktu od: tymczasowo nie
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Badziewiak

Kupiłam, kiedy szukałam czegoś wodoodpornego, a to-to miało na wizażu dobre recenzje. No więc tak - owszem, nie rozmazuje się w wodzie. Ale kruszy się zarówno przy zmywaniu, jak i sam z siebie po paru godzinach, przez co efekt stopniowo znika w ciągu dnia. To, co rano da się jeszcze zauważyć, czyli jakieś niewybitne podkreślenie, bo słowo wydłużenie to już raczej za dużo, pod wieczór praktycznie nie istnieje. Po co więc, pytam, nakładać to na rzęsy? To już lepiej nic z nimi nie robić, przynajmniej się mniej zniszczą.

Brzydki efekt - słaby i z grudkami, kruszy się po jakimś czasie. Daję 2, bo wytrzymał prysznice i mycie twarzy, czyli jedna funkcja wypełniona.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: jedno sporadycznie

Zwyczajny

Nie jest zły, ale...

No właśnie - ma bardzo ładny kolor, ale nijaką szczoteczkę, która tylko maluje... Na co dzień może być, ale za tą cenę można kupić lepsze Maybelliny.

nie bardzo

W sumie to ten tusz taki nijaki... Nawet jesli chodzi tylko o dzienny makijaz, to i tak powinien byc odrobine widoczny, a ten tusz jest niewidoczny... Ani nie podkreca, ani nie pogrubia, ani nie jest wodoodporny... Cienie pod oczami w normalnych warunkach murowane:(

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 pierwsze i ostatnie

Świetny

Używam koloru czarnego, jest bardzo ładny i wyrazisty. Można go używać równie dobrze na co dzień jak i na jakieś ważniejsze okazje. Nie osypuje się, nie skleja rzęs, nie robi cieni pod oczami nawet po całym dniu noszenia, czy słonecznym czy też deszczowym. Głęboka czerń ślicznie podkreśla oczy, nie dając sztucznego efektu, wydłuża i pogrubia rzęsy. Niestety, jego wadą jest to, że bardzo trudno jest go zmyć. Ja muszę używać mocnego żelu do twarzy, który wysusza mi cerę... Ale mimo to jest to najlepszy tusz jaki znalazłam do tej pory...Używam tego produktu od:roku

mocna czerń

Tak,ta czerń jest faktycznie głęboka.Tusz świetnie się prezentuje.Jest w 100% wodoodporny,ciężko go usunąć nawet płynem do demakijażu tuszu wodoodpornego.
Z nim jestem pewna,że po kilku godzinach nie będę miała szarych obwódek pod oczami.Ładnie rozdziela rzęsy ,nie osypuje się.Tak szczerze mówiąc to kupując go zasugerowałam się poprzednimi recenzjami.Ja jestem zadowolona i oczywiście polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy