CoverGirl, LashExact Mascara (Tusz wydłużający)

CoverGirl, LashExact Mascara (Tusz wydłużający)

Maskara ze szczoteczką która zapewnia perfekcyjnie rozczesane rzęsy bez grudek. Dzięki nowej szczoteczce z elastycznego i cieniutkiego włosia łatwiej jest nią pomalować także dolne rzęsy. Hypoalergiczna. Dostępna w pięciu kolorach: very black, black, brown, black brown, blue black.

Słaby

Niestety tusz nie spełnił moich oczekiwań. Robi grudki, osypuje się, nie przedłuża rzęs. Jedynie je pogrubia. Bardzo długo nie zasycha, rozmazuje się, odbija na powiece. Nie polecam.

Najgorsze wydane 20 złotych na tusz.

Bardzo marny daje efekt ta mascara z CoverGirl. Na dodatek tusz był bardzo nie trwały. Bardzo się osypywał, odbijał na powiekach i sam efekt dawał bardzo delikatny, a nie wydłużający jaki miał być. W przypadku tego tuszu, szczoteczka aplikowała za dużo tuszu przez co szybko sklejała w owadzie nóżki rzęsy. Sam kolor nie taki czarny. Osoby, które lubią mocne efekty niezbyt będą z niego zadowolone. Nie kupię go więcej.

Bardzo kiepski!

Tusz z moimi rzesami nie robil praktycznie nic procz zostawienia grudek. Efekt wlasciwie niewidoczny, rozdzielenie i przyciemnienie. Osypywal sie jak szalony. Moze trafilam na wyschniety egzemplarz - nie wiem. Nie kupie ponownie!

super

Nie skleja rzęs, doskonale je rozdziela, nie pozostawia grudek. To wszystko oczywiście bez uprzedniego wycierania szczoteczki w chusteczkę:-) Tusz dostałam z 3 lata temu od siostry .Od tamtej pory używam go non stop.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Przeciętniak.

Najpierw kupiła go moja siostra i po wysłuchaniu jej ochów i achów, zdecydowałam się na zakup i ja.
Według mojej siostry: bardzo wydłuża, podkręca i fantastycznie rozdziela.
Według mnie: owszem, wydłuża, ale trzeba się "namachać" bo pozostawia grudki, podkręcenia nie zauważyłam, rozdzielenie przeciętne, za to tusz osypuje się w ciągu dnia.
Nie skuszę się na ten tusz ponownie, znam lepsze w tej cenie (zapłaciłam 7 dolarów).

zawiodłam się :(

Nie będę się rozpisywać. Robi grudy, osypuje się niemiłosiernie, strasznie dużo nakłada się go na szczoteczke (trzeba wycierać aby dało się go w ogole nałożyć) jak dla mnie nic nadzwyczajnego, właściwie to kiepski... Po raz pierwszy spotkalam się z tuszem który tak śmierdzi :/ jedyne co jest w miare ok to kolor i szczoteczka. Ale co mi po szczoteczce, jak tusz do bani? nie wiem skąd te pozytywne opinie :( Miałam lepszy tusz za 5zł. SERIO!
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

EDIT: Na początku był beznadziejny, ale jak trochę podsechł, to muszę powiedzieć że zrobił się baaardzo fajny. Nie za mocny efekt, czyli taki jaki lubię, mniej się obsypywał, trochę podrażniał moje oczy, ale ja akurat jestem wrażliwcem strasznym więc się nie sugerujcie (oczy mam szczególnie wrażliwe), ale poza tym nie najgorzej więc dodaję gwiazdkę :)

średni

Nie mam pojęcia, skąd tak wysoka średnia. Zakupiłam ten tusz z nadzieją, że będzie taki jak go wizażystki oceniały, jednak bardzo się zawiodłam.

Minusy:
-ogromne grudy
-bardzo wolne zasychanie na rzęsach
-praktycznie nie przedłuża
-szybko się osypuje

Plusy:
+cena
+kolor (zakupiłam barwę very black)

Pozdrawiam

Używam tego produktu od:miesiąca

jak dla mnie super

Tusz jest naprawdę niezły. Wydłuża, a nawet pogrubia. Po pierwszym użyciu zauważyłam super wydłużenie rzęs, a prze kolejnych wydłużenie i pogrubienie. nie daje teatralnego efektu co mi osobiście odpowiada, ale kto poszukuje podkreślenia,a nie firanek tem powinien go wypróbować.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:3tyg

Przecietny

Wlasnie przeszukuje Baze przed zakupem nowego tuszu i co widze? Ten tusz na pierwszym miejscu. Przeciez ten tusz jest bardzo przecietny. Lash exact ma dobra szczoteczke, delikatnie podkresla i rozdziela rzesy, nie skleja ich, nie tworza sie grudki-niby wszystko w porzadku, tylko kolor jest jakis “nie ten”. Uzywalam brazowego albo czarnobrazowego, juz nie pamietam, zdecydowanie brakuje mu glebi. Tusz poza tym jest bardzo nietrwaly. Nie wytrzyma poobiedniej drzemki, ani nawet delikatnego potarcia oka. Z uplywem dnia po prostu zanika, czasami to nawet demakijaz juz niepotrzebny;). Przy zakupie nie zwrocilam uwagi na pojemnosc-tylko 4ml! Taki Bourjois, na przyklad, jest tylko kilka dolarow drozszy, a pojemnosc 3 razy wieksza (i jakosc lepsza, moim zdaniem). Raczej nie polecam, dalam 3 gwiazdki, bo nie jest to jakis totalny bubel, ale tez nie rozumiem zachwytow nad nim.Używam tego produktu od: uzywalam przez pare tygodni

ok,

Kupilam zachecona opiniami na wizazu. Jednak nie wiem skad te caly zachwyt produktem. Ja nie widze w nim nic wyjatkowego. Nie wydluza rzes, przy malowaniu łatwo brudzi powieki gdyz nie wysycha szybko.

Jedyny plus to cena i ze wzgledu na cene kupilabym go jeszcze raz.

Produkt taki sobie, ma minusy, ale jak za taka cene to jest ok.

Na pewno nie jest dla tych co chca jakiejs kolosalnej zmiany swoich rzes- on nie robi z nimi nic wyjatkowego tylko po prostu przyciemnia je i to wszystko.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

bardzo dobry

Zachecona opiniami na wizazu kupilam ten tusz i .. sie zdziwilam. Tusz bardzo dobry, mam kolor bardzo czarny ktory naprawde jest weglowo czarny , troche dziwna szczoteczka ale mozna sie przyzwyczaic, nie osypuje sie nic a nic, nie rozmazuje, latwo sie zmywa no i ta cena... bardzo taniutki. Do tej pory uzywalam tuszow z "wyzszej polki" i nie wszystkie byly tak dobre jak ten.

Używam tego produktu od:miesiaca

Czemu się tak nim zachwycacie?

Rzęs jest sporo więcej, są gęstsze, dłuższe, to prawda. To jest dobra maskara, ale nie daje naturalnego efektu, nie jest wolna od grudek (wręcz przeciwnie) i nie jest tak delikatna dla oczu jak sugerują na opakowaniu. A szczoteczka jest ogromna i nieporęczna.
Tusz kupiony w Szwajcarii.
Ponownie nie kupię.Używam tego produktu od:2-3 tygodnie