Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Chronoaktywny krem zwalczający niedoskonałości skóry.
Wnika do wnętrza porów, odblokowuje je oraz zwęża. Zmniejsza nadmierną aktywność porów. Nawilża i ujednolica powierzchnię skóry.
Polecany dla kobiet w wieku 20-30 lat, z cerą tłustą lub mieszaną.

Nikomu nie polecam

Krem zakupiłam z całym zestawem do pielęgnacji cery trądzikowej i żaden z produktów nie spełniał moich oczekiwań.

Normaderm pozostawiał na skórze matowy film, bardzo wyczuwalny, kiedy dotykałam skórę, a tego nie znoszę. Sprawiał wrażenie bardzo sztucznego składem, nawet taki też miał zapach.

Po kilku minutach można było zauważyć, że z moich porów wycieka sebum, a nie spowodował tego u mnie nigdy żaden krem.

Efektu zmniejszenia czy złagodzenia zmian trądzikowych nie zauważyłam wcale.

Zużyłam go do końca, ale tylko dlatego, że nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Nic nie pomógł.

Miło się aplikuje i skóra bezpośrednio po nałożeniu jest gładka i przyjemna. Niestety nie zmniejsza ani nie zapobiega trądzikowi / niedoskonałościom. Pod koniec opakowania zrobił się rzadki i cieknący.

Używam tego produktu od: używałam przez prawie dwa miesiące

Szukam dalej

Kupiłam w promocji całe 50ml tego kremu.
Nie zachwycił.

:-) + dobrze się rozprowadza
:-) + dobra konsytencja
:-) + lekko matowi

:( - nie niweluje niedoskonałości
:( - wysusza
:( - rozwarstwił się dość szybko - zamiast kremu wypływała z tubki najpierw ciecz a później dopiero krem
:( - cena

Nie polecam. Ja dalej szukam swojgo ideału.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Rozczarowanie

Niestety mam mieszane uczucia i wrażenie, że jest to produkt dla osób z dużo większymi problemami ze skórą. Przede wszystkim piecze po nałożeniu, a po drugie nie zlikwidował mi sporadycznie pojawiających się problemów, a wręcz je podkreślił. Duży plus to błyskawiczne wygładzenie skóry ale kolorystycznie ma się wrażenie „podbicia” niedoskonałości, tak jakbym sprasowała cerę ale nie usunęła zawartości. Używam kremu krótko i być może to pierwszy efekt na drodze do idealnej cery bez widocznych i podrażnionych porów, co oczywiście jeszcze zamierzam sprawdzić ;)

Plusy: ładny zapach, wygładzenie twarzy, zmniejszenie porów.

Minusy: pieczenie, kolorystyczne podkreślenie niedoskonałości, no i cena :(

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pełnowymiarowego

Krem zdecydowanie jest przeznaczony dla tłustej cery.

" Krem polecany dla cery skłonnej do trądziku, wrażliwej i z widocznie rozszerzonymi porami" - Cała ja. I chodź moja cera była wtedy w miarę podleczona i nie było z nią tak źle, tak teraz chciała bym ją z siebie zerwać i przeszczepić nową.

Plusy:

Krem bardzo dobrze się rozprowadza. Pomijając fakt, że jest dość gęsty, to nie było żadnych problemów z jego nałożeniem. Wchłania się błyskawicznie w świeżo umytą buzię, pozostawiając ją gładką niczym pupka niemowlęcia i przy okazji od razu zmniejsza zaczerwienienia, stany zapalne wokół wyprysku, ujednolica koloryt i co ciekawe zmniejsza optycznie zaskórniki ( wybiela?) Po prostu tego wszystkiego nie widać.

Ale co z tego, skoro rano patrzy się w lustro i widzi się zagładę? Apokalipsę powojenną? Kompletną rzeź?

A więc minusy:

- Po pierwsze (i zarazem najmniej istotne): śmierdzi. Krem ma wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Wybaczyła bym to producentom, gdyby jeszcze zechciał działać jak miał rzekomo działać.

- Wysusza niemiłosiernie skórę- Jestem typem człowieka, który ma skórę suchą i trzeba ją regularnie zwilżać. Stwierdziłam, że zaryzykuję i położę preparat bez dodatkowego kremu nawilżającego. Błąd! Rano skóra była jak tarka. Fakt faktem, miejsca z trądzikiem zostały wysuszone, ale skóra nie nadawała się do niczego.

- Podrażnia. Jeżeli macie skórę delikatną i nie chcecie jej do reszty zniszczyć, radziła bym trzymać się z daleka od tego produktu.

- Cena. Za tyle pieniędzy oczekiwałam lepszych rezultatów.

Co działo się po kilku dniach?

Prawdę mówiąc pory faktycznie nieco się zmniejszyły, a niektóre przebarwienia trochę się wyleczyły. Jednak na twarzy pojawiło mi się mnóstwo nowych wyprysków i to tam, gdzie nigdy ich nie miałam ( policzki, podbródek ). Naskórek sypał mi się z buzi, jakbym paliła ją spirytusem przez kilka dni.

Krem zdecydowanie jest przeznaczony dla tłustej cery, ponieważ mocno wysusza. Wysuszanie suchej cery = efekt jak u mnie, czyli totalne dno.

Masakra

Nigdy więcej kremów normalizujących od Vichy. To co owe mazidło zrobiło z moja tłustą cera, woła o pomste do nieba... Przejechałam sie juz na kremie nawilzającym, zwalczającym niedosokałosci skóry tej własnie marki, aczkolwiek cos mnie pokusiło aby dac szanse temu na noc...Pominę plusy produktu, gdyz takowych nie zauwazyłam i przejde do minusów:
-Podraznił moja cerę(piekło i bolało)
-zapchał (na mej twarzy pojawiło się wiecej nieprzyjemnych niespodzianek niz przed jego uzyciem)
-sciagnął skóre( mega dyskomfort)
-kosztował nie mało (za te cene mogłam miec siedem fajnych kremów np Ziaji)
U mnie się absolutnie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Prawie idealny

Mam cerę tłustą, zaskórnikową.
Wszystko, co stosowałam wcześniej nie poprawiało wyglądu mojej skóry, a zawsze zapychało pory i stan się tylko pogarszał.

Ten krem to jak do tej pory pierwszy, po którym moja cera odżywa - znikają zaczerwienienia, nie zapycha porów.
Co prawda nie zauważyłam, aby krem w magiczny sposób usunął mi niedoskonałości, ale na pewno nie przyczynia się do powstania nowych i łagodzi moją cerę.

Po nałożeniu go na noc budzę się z wyrównanym kolorytem na buzi, bez podrażnień i nowych niespodzianek.

Minusem są na pewno cena i opakowanie - dużo produktu zostaje w środku tubki.

Rewelacja!

Rewelacyjny produkt!
-nawilża,
-nie zapycha,
-wszelkie niedoskonałości znikają z mojej cery następnego dnia po posmarowaniu

Minusem jest konsystencja oraz cena, z kremu czasami wylatuje woda.

Ilość zużytych opakowań: dwa

niezly

Produkt godny uwagi. Zmatowił moja skore oraz pomogl mi z walka z niedoskonalosciami. nie zauwazylam efektu zwezenia porow. bardzo wydajny, zapach typowo vichy. Ogolnie jestem zadowolona z kremu teraz jednak testuje effeklar k.

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Taki sobie

Krem dostałem od siostry która nie widziała po nim żadnych efektów a jej cera była w gorszym stanie.
Plusy:
-opakowanie, można zużyć kosmetyk do końca,
-nawilża,
-wydajny,
-nie zapycha,
-lekko przyspiesza regenerację skóry,
Minusy:
-cena,
-nie odblokowuje ani nie zwęża porów,
-nie zmniejsza przetłuszczania się cery,

Krem jest typowym średniaczkiem o bardzo wysokiej cenie, trądziku nie wzmożył ale i też go nie wyleczył ani nie usuwał przebarwień potrądzikowych.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Całkiem w porządku

Do tego kremu podchodziłam jak pies do jeża - miałam kilka prób trwających kilka tygodni, potem odkładałam go na jakiś czas, i tak w kółko, aż ostatnio zauważyłam, że niedługo minie mu okres przydatności do użycia w ogóle (bo po otwarciu tylko 12 m-cy, ale tego akurat nie przestrzegam zbyt ściśle, jeśli nic podejrzanego z kosmetykiem się nie dzieje) i "z chytrości" postanowiłam tym razem rozprawić się z nim ostatecznie.
Krem nabyłam w promocji razem z żelem do mycia twarzy i tonikiem (ok. 60 zł) w celu pozbycia się zaskórników, zmniejszenia przetłuszczania w strefie T i zwężenia porów. Może nie jest to kosmetyk dedykowany dla mojej grupy wiekowej (mam 40 lat), ale działanie ma odpowiednie do moich oczekiwań: wygładza powierzchnię skóry, wybiela strefę T, lekko zwęża i oczyszcza pory, znika po nim podskórna kaszka. Nie powodował wzmożonego wysypu pryszczy, cera po nim nie wariowała - wszystko w normie. Kilka razy zauważyłam, że rano skóra wokół nosa i na czole była mocniej przetłuszczona, ale nie działo się tak zawsze, więc nie wiem, czy przyczyna leżała w kremie.
Produkt ma konsystencję lekkiej emulsji, która łatwo się rozprowadza i wchłania. Po aplikacji twarz jest jakby pokryta warstwą silikonu - jest śliska, ale nie świeci się i nie ma się wrażenia lepkości. Jedno, na co musiałam uważać, to żeby nie nakładać go na świeżo umytą twarz, bo wtedy dość mocno szczypał i powodował przesuszanie. Nie zauważyłam rozwarstwiania się kremu - może dlatego, że mam zwyczaj potrząsania tubką przed użyciem.
Pojemność 50 ml jest dla mnie nie do przejścia - stosuję ten krem z przerwami od ponad 2 lat (nie tylko na twarz, ale też na dekolt i część pleców, gdy skóra się tam przetłuszcza) i ciągle słychać chlupot kremu w tubce :) Dziś pokusiłam się o rozcięcie opakowania i okazało się, że w środku jest go jeszcze na ok. 1 tydzień obfitej aplikacji.
Używam tego produktu od: ponad 2 lata z przerwami - kilka tyg. intensywnej aplikacji, potem kilka tyg. przerwy i od nowa :)
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 50 ml

Idealny dla mojej cery!

Kupiłam ten produkt parę miesięcy temu i nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, wiedziałam, że firma vichy sama w sobie jest dobra, ale stosowałam już wiele specyfików i żadne nie dawały zadowalających efektów, ten krem mnie zaskoczył, znacznie zmniejszył produkcje sebum przez moją skórę, a zaskórniki czy pryszcze praktycznie przestały mi dokuczać, wiem, że krem ten może nie każdemu odpowiadać, jak dla mnie jest idealny, cera nie świeci się i znacznie poprawił się jej stan już po tygodniu stosowania, polecam każdemu kto ma problemy ze strefą T i nadmierną produkcją sebum.

Używam tego produktu od: mniej więcej pół roku