Oriflame, Daydream, Eye Definer (Kredka do powiek)

Oriflame, Daydream, Eye Definer (Kredka do powiek)

Pojemność 0,3 g

Podkreśl oczy perłową kreską w radosnym, wiosennym kolorze! Narysujesz ją łatwo wodoodporną kredką, która rozprowadza się równo i gładko. Jest bardzo wygodna - nie musisz jej temperować, możesz wkręcić z powrotem. Kolory: jasny Serene, zielone Free Sprit, różowy Escape, brązowy Wander i turkusowy Peace.

Ciekawy produkt

Plusy:
+ ładne kolory,
+ trwała,
+ wydajna,
+ nie ma potrzeby temperowania,

Minusy:
- trochę twarda.

Byłam posiadaczką wersji brązowej. Kredka ładnie podkreślała oczy (kolor niezbyt mocny), świetnie nadawała się do wykonania naturalnego makijażu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Masakra!

Posiadam najjaśniejszy kolor Serene. Kredka mega twarda, choćbym nie wiem jak mocno przyciskała rysik do powieki, to żadnego koloru nie uzyskam. Podsumowując: nie da się tym za grosz pomalować!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Twarda

Może zacznę od plusów. Ślicznie wygląda, daje piękny subtelny efekt. Roztarta wygląda jeszcze lepiej i do tego jest trwała. Teraz minusy: twarda, trudno namalować cienką kreskę do tego malowanie się nią jest czasochłonne bo trzeba kilka razy przejechać aby uzyskać jakikolwiek kolor na powiece. Ale moim zdaniem warto. Do moich różnokolorowych makijaży nadają się cudownie - mam różową i niebieską. Kolor można stopniować - latem do krzykliwych makijaży ala papuga nakładam więcej kredki dzięki czemu kolor jest widoczny. Od jesieni do wiosny preferuję bardziej stonowane makijaże więc pastelowe kolorki są jak najbardziej na miejscu a te kredki wyglądają cudnie w połączeniu z innymi kolorami. Dlaczego więc tylko ***? niestety ta twardość mnie dobija bo często nie mam czasu bawić się z tą kredką przez dłuższy czas. No i to kolekcja sezonowa - a jak wiemy Ori wszystko co dobre lubi wycofywać. A szkoda.

Używam tego produktu od: rok

twarda, ale trwała

Największą zaletą tej kredki jest trwałość - trzyma się w niezmienionym stanie prawie cały dzień. Niestety zasada "coś za coś" doskonale się sprawdza w tym przypadku - kredka jest bardzo, bardzo twarda. Narysowanie nią cienkiej kreski jest praktycznie niewykonalne - rysika nie da się zatemperować, a sam jest zbyt gruby. Pomalowanie się nią jest dość nieprzyjemne - trzeba mocno cisnąć po powiece, żeby zostało trochę koloru... W dodatku rysik się kruszy i tworzy takie dziwne grudki.
Podoba mi się kolor kredki, mam taki perłowy waniliowy, prawie biały, ładnie rozświetla oko - nawet w połączeniu z wysoką trwałością, to zbyt mało, by ocenić ją na dobra, zwłaszcza. że malowanie się nią jest po prostu męczące i długo trwa... Dlatego używam jej rzadko i ogólnie nie przepadam za nią.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

żałuję zakupu

Kredki te chodziły za mną odkąd się pierwszy raz pojawiły w ofercie Oriflame, ale dopiero niedawno, na jakiejś wyprzedażowej promocji, skusiłam się na tę jasnoróżową i teraz żałuję.
Kredka co prawda dobrze się trzyma - cień już zdąży zblaknąć, a ona jest. Nie zauważyłam też, aby się odbijała, ale malowanie się nią nie należy do najprzyjemniejszych. Kredka ma gruby rysik i nie dość, że przez to jest nieprecyzyjna, to przy rysowaniu kreski jakby się lekko rolowała :what: Takie jakieś dziwne wrażenie mam. A co do samego rysika, to co prawda jest to automat i w jego przypadku nie ma co marzyć o zaostrzonym szpicu, ale mam inne automaty i są jednak dużo cieńsze.
Także ogólnie nie jestem zadowolona z zakupu. Kredki użyłam ze 3 razy i leży i czeka niewiadomo na co.

Używam tego produktu od: jakichś 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ledwie zaczęłam pierwsze

Słaba

Wg mnie warta jest 2+, więc niech jej będzie 3, skoro nie ma połówek.
Kredka jest miękka, ale jakoś topornie się nakłada - muszę ją dość mocno przyciskać do powieki, żeby się ukazała jakaś kreska. Największą jej wadą jest pozostawianie grudek - nie jestem w stanie nałożyć prostej, ładnej kreski (choćbym nie wiem jak się starała) - czy oko jest suche czy nawilżone, to efekt jest tak samo beznadziejny.
Kolor zielony okazał się srebrno-szaro-niewiadomojakim kolorem, co mnie rozczarowało już przed nałożeniem go na powiekę. Jednak ostatecznie może znajdzie u mnie zastosowanie, wszak jest to kolor wiosenny.
Zakup na własną odpowiedzialność!!!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

uwielbiam

wychwalam te kredki pod niebiosa, bo lubię mieć coś , dzięki czemu szybko wyczaruję makijaż jak z pism kolorowych,
kolory są naprawdę wyraziste, kredka nie jest ani za twarda ani za miękka, nie trzeba temperować kredki, jest naprawdę wodoodporna, przetrwała 3 godziny na basenie, bez problemu przetrwa cały dzień.
naprawdę polecam, mam dwa kolory, turkusowy i brązowy i oba są naprawdę wyraźne!! wszyscy mnie pytają czym tak ślicznie wymalowałam oczka, bo chyba nie da się mając te kredki zepsuć sobie makijażu. już nie mówiąc że za cenę 6.90 warto było spróbować

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecałe 2

godny polecenia

kredka idealna. nie rozmazuje się, trzyma się nienaruszona prawie cały dzień, pięknie podkreśla, rozświetla oko (mam kolor serene).
gwiazdkę odejmuję za to że kredka jest twarda i czasem się nieźle pocharatam zanim zrobię idealne kreseczki :) do tego łamie się bardzo często.

trwała

Bardzo przyzwoity produkt za przystępną cenę. Duży wybór kolorów i co istotne nie ma potrzeby temperowania kredki. Kredka długo utrzymuje się na powiece w niezmienionym stanie, poza tym jest miękka więc nie ma problemu z malowaniem delikatnych miejsc. Problemów z usuwaniem makijażu nie zanotowałam :)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

polecam ;)

mam kredke brazowa i niebieska (bodajze peace, nazwy brazowej nie pamietam ) ogolnie jestem zadowolona bo to moje kolory, kredka bardzo dlugo utrzymuje sie na oczach, punkt mniej za to, ze trudno sie ja jednak zmywa ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dla mnie bomba

Mam niebieską kredkę Peace - kolor fajny, faktycznie widać,że to turkus. Łatwo się rozprowadza, długo utrzymuje na oczach. Nie mam zastrzeżeń

Fajna!

Mam turkusową "Peace" kupioną do kompletu z cieniami "Sweet dream". I w przeciwieństwie do cieni kredka bardzo mi odpowiada. Kolorek jasny, daje efekt rozświetlonego oka, kosmetyk jest trwały, nie rozmazuje się i nie podrażnia nawet jak obrysowuję dół oka. Jeżeli ktoś oczekuje mocnego podkreślenia to nie polecam, a przynajmniej nie ten kolor. Dla mnie naprawdę fajna!