Paula's Choice, Super Antioxidant Concentrate For the Face and Eye Area (Koncentrat do cery i skóry wokół oczu)

Mieszanka skutecznych antyoksydantów i składników łagodzących, zawieszona w bezwodnej, silikonowej bazie. Razem tworzą lekkie, nawilżające i ochronne serum, które dodatkowo pozostawia wrażenie jedwabiście gładkiej skóry.
- antyoksydanty minimalizują ryzyko zniszczenia i podrażnienia spowodowane przez UVA, UVB, zanieczyszczenie środowiska, które generują wolne rodniki
- doskonale współgra z kremem nawilżającym i podkładem
- doskonałe również pod oczy
- beztłuszczowe
- nieperfumowane i niebarwione sztucznie
- do każdego rodzaju cery
Produkt niedostępny w Polsce.

zapycha

Generalnie zgadzam sie z poprzednia opinia, niestety mnie zapychal. Mam cere mieszana i po kazdym uzyciu okazywalo sie, ze wyskakuja mi jakies niewielkie niespodzianki. Istotnie formula jest zaskakujaca - przejrzysty zel, buteleczka poreczna, jak u Pauli - oszczedna i prosta w formie i kolorze. Zdecydowanie badziej jednak polecam super antioxidant mattifying concentrate. Ten przeznaczony jest wlasnie do cery mieszanej, natomiast recenzowany produkt do wszystkich rodzajow cery co juz moze sie wydac niepokojace.
Ja stosuje go zatem na szyje i tu bardzo ladnie sie sprawdza.

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny

miałam okazję używać kilka lat temu i nadal jest to dla mnie niedościgniony wzór preparatu z antyoksydantami pod filtr. fantastyczny, bogaty skład plus formuła bez wody (zwiększa stabilność)- oparta na silikonach, dzięki czemu od razu daje uczucie gładkości i jedwabistej skóry. Preparat jest bardzo wydajny- wystarczy 1-2 krople na całą twarz. Szkoda, ze do kosmetyków Pauli mamy w Polsce tak utrudniony dostęp.

Używam tego produktu przez ok. rok