Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Odważyłam się na eyeliner w kredce i nie żałuję. Ten jest bardzo udany. Mięciutka kredka, która pięknie rysuje, nie rozmazuje się i zażegnuje groźbę nieudanego makijażu, kleksów, plam, czy niewydarzonych pociągnieć. Można nim obrysować oko i lekko rozmazać dla bardziej naturalnego efektu. Polecam. Dostępna w 4 kolorach: czarnym, granatowym, brązowym i szarym.

Cena: 85 zł

Moja ukochana

Moja ulubiona kredka! Ani nie za miękka, ani nie za twarda. Intensywna czerń, utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo łatwo nią można obrysować oko. Niestety cena jest dość wysoka :/

Podsumowując: polecam :)

Używam tego produktu od: 3 miesiące, codziennie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

super!!!!

Bardzo fajna kredka fajan czerń bo roztarciu tą gumeczka daje efekt szarosci długo sie utrzymuje mnie nie uczuliła jest naprawde bardzo wydajna loreal z porównani z ta kredką to dla mnie poraszka.Super produkt godny polecenia !!!!Dziekuje wizazanki!!!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna

juz nie....

Przez długi czas BYŁA to moja ulubiona kredka ...ale trafiłam na Make up for ever i nie ma co się równać z trwałością i wyborem kolorków... Poprostu przegrała z konkurencją.

Używam tego produktu od: już NIE
Ilość zużytych opakowań: 3-4

na 5

Bardzo dobra.Miękka,wydajna,i dość trwała... Dość -ponieważ lekko traci na intesywności koloru przed zmoczeniem jak i po... Lubiłam ale znalazłam lepszą...

Używam tego produktu od:juz nie

super

Kredka jest rowniez dostepna w kolorze bialym 010 Blanc i wlasnie ja recenzuje. Kazdy wie, ze po nieprzespanej nocy, dlugim locie nie wygladamy za dobrze i akurat ta kredka potrafi zdzialac cuda - spojrzenie wyglada na wiele mniej zmeczone :) Efekt ten co wazne utrzymuje sie caly dzien. Minusem jest faktycznie cena (zaplacilam rowno 85 zl), ale starcza naprawde na dlugo. Polecam!

Używam tego produktu od:kilka tyg

Bardzo wydajna,trwala,poreczna.Gleboka czern kredki dlugo utrzymuje sie na powiece, ja uzywalam produkt raczej na dolnej powiece przy lini rzes,w zewnetrznych kacikach oczu,naprawde swietnie sie sprawdzila.Polecam,szkoda tylko,ze taka droga...

Używalam tego produktu przez 9 miesiecy

droga ale dobra

Jedynym nieznacznym minusem tej kredki jest cena. Do reszty sie doczepic nie moge.
Dobra konsystencja - ani za miekka ani za twarda. Ladnie mozna obrysowac oko, rozetrzec jesli ktos lubi.
Czern jest czarna.
Do tego kredka ta jest faktycznie wodoodporna - na wakacjach nakladalam ja subtelnie na oko ruszajac na plaze. I zmywalam dopiero z niej wracajac. Wiec ani pot ani woda nie byly jej straszne.
Uzywam jej juz spory czas, uzywam codziennie i musze stwierdzic, ze jest to kosmetyk wydajny. Kiedy sie skonczy to znow kupie.
Ladne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 miesiace codziennie
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1sze

doskonała

Uwielbiam ją i choć dopiero przy drugiej kredce nauczyłam się jej używać chyba odpowiednio.
Otóż od początku oczarowała mnie kolorem, konsystencją, gorzej bylo z trwaloscia. Po kilku godzinach kredka byla odcisnieta na gornej powiece.
A ja blondynka, zamiast od razu pomysleć to dopiero przy drugiej kredce zaczęłam obsypywać powieki pudrem ;-) no i jak teraz sie pieknie trzyma-efekt-caly dziń piękny makijaż oka, czaaaasem, naprawdę żadko robię poprawkę by pogłębić kolor.
Niedawno zrezygnowałam z cieni na rzecz troszke grubszej niz zwykle kreski. Ta instensywna czern, przy moich jasnych oczach i blond włosach robi spektakularne wrażenie, szkoda,ze tu nie mozna fotek wklejac bo bym sie pochwalila :-D
Bardzo polecam

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam właśnie drugą

Przeciętna.

Posiadałam kolor brązowy.Zaczne najpierw od plusów : konystencja fajna - nie za twarda nie za miękka,dobrze się rozporowadza na powiece,dobrze się ją temperuje.Wydajna.
W praktyce wypada znacznie gorzej bo:
-po paru godzinach spływa z powieki (jest rzekomo wytrzymała)
-aplikator który jest przeznaczony do rozcierania kompletnie do tej czynności sie nie nadaje...jest zbyt miękki.
-kredka szybko zasycha na powiece,jej roztarcie jest niemożliwe.

kredka byłaby fajna,gdyby nie to,że tak szybko znika z powieki,po nałożeniu,owszem kolor jest bardzo ładny - intensywny czekoladowy brąz,szkoda było mi ją oddawać siostrze ale po co miała leżeć...

Używam tego produktu od:Sierpień 2006
Ilość zużytych opakowań:Połowa

nie do zajechania

+ długo się trzyma ( na powiekach trzyma mi się chyba każda kredka, ale na wewnętrznej części dolnej powieki ta jest jedyna która pociągnie cały dzień )
+ wydajna - ja co prawda prefeuję delikatne kreski więc kredki zużywam powoli ale tę dostałam w wersji GWP do tuszu jakieś 2 lata temu i temperowałam tylko raz ( używana przynajmniej raz w tygodniu )
+ czerń jak przystało na Lancome - czarna i nie blaknie
+ nie rozmazuje się, nie odbija
+ nie podrażnia mi oczu ( nawet używana kilka dni z rzędu po wewnętrznej stronie powieki )
+ w miarę miękka ale się nie maże i nie rozpływa. ( miałam kredki które pod wpływem ciepła robiły się coraz bardziej miękkie i makijaż jednego oka wyglądał zupełnie inaczej niż drugiego. a tu jest cały czas tak samo )

super innymi słowy. nie mam jej nic ale to absolutnie nic do zarzucenia

może kiedyś dodam jej 5 gwiazdkę ale na razie nie bardzo mam porównanie

Ilość zużytych opakowań: 1 GWP zaczęte.... neverending story...

Średnia, a droga

Kredkę zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii i niestety mocno się zdziwiłam już jej używając. Kolor 02 - ładny, głęboki brąz. Kredka miękka, dobrze się rozprowadza, jednak załączona gumka do rozcierania kiepsko spełniała swoją funkcję raczej zmazując kolor z oka niż tworząc przydymiony efekt. Makijaż po krótkim czasie rozmazywał się i w końcu niemal zupełnie znikał - poprawki w ciągu dnia niezbędne. Przemęczyłam się rok i właśnie zdecydowałam się na wodoodporną kredkę Diora, której powyższa do pięt nie dorasta. Końcówka Lancome leżakuje w torebce na wypadek poprawek, ale nie są mi one obecnie w ogóle potrzebne. Używam tego produktu od: niecałego roku

Polecam!

Kredka bardzo trwała, nie rozmazuje się. Problemów ze zmywaniem jej również nie miałam.
Jedynym problemem który napotkałam to chyba jej ostrzenie, ale myślę, że to kwestia mojego ostrzydełka;)

Ilość zużytych opakowań: żadne