Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Jedwabiście kremowy żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy o jedwabiście kremowej konsystencji, dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę.
Podstawa skuteczności:
ekstrakt z noni - zwany "cudownym owocem" - działa nawilżająco, tonizujaco i odżywczo; bogaty zestaw składników aktywnych reguluje poziom wydzielanego przez skórę sebum,
gliceryna - skutecznie utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24 godziny,
wosk z marakui - działa łagodząco i kojąco,
łagodny kompleks substancji zmywających - pozostawia skórę czystą i swieżą.
Idelana formuła dla cery normalnej, wrażliwej i suchej w codziennej pielęgnacji oczyszczającej twarzy.
Widoczny efekt:
skóra oczyszczona, delikatna i jedwabiście gładka.

nienajgorszy

Żel skusił mnie rzecz jasna brakiem SLS w składzie. Niewątpliwie jest to zaleta. Zaletą jest również to, że skutecznie zmywa makijaż (chociaż do oczu muszę stosować dodatkową porcję).
Niezbyt komfortowa jest konsystencja - żel jest bardzo gęsty, rzeczywiście kremowy - ale uparcie trzyma się twarzy i dłoni, trzeba go bardzo długo spłukiwać.
Nie bardzo pasuje mi również zapach - jest ładny, coś w rodzaju Very Irresistible Givenchy - ale bardzo, bardzo intensywny.

EDIT: ostatecznie wymiękłam po zużyciu dwóch tubek. Z biegiem czasu na zapach tego żelu zaczęłam reagować histerycznie... No i denerwujące było to lepienie się ni niemożliwość spłukania bez zachlapania połowy łazienki... Poddałam się.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

delikatnie złuszcza i odżywia cerę

Pamiętam, że żel był jednym z lepszych jakie używałam, ale już nie widuję go w sklepach od kilku lat. Ten, którym został zamieniony ma inny skład i niestety nie mogę powiedzieć że lepszy. W każdym razie żel świetnie łagodził podrażnienia, działał kojąco, nawilżająco i przede wszystkim oczyszczał bez zbędnego złuszczania, ściągania, wysuszania skóry.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Początkowo byłam zadowolona ale szybko się znudził

Kupiłam po tym jak koleżanka wzięła go na wakacje jako "wspólny" kosmetyk (głupie limity bagażu;p) i bardzo przypadł mi do gustu:
+delikatnie oczyszcza
+przyjemna w użyciu konsystencja
+nie podrażnia, nie ściąga
+nawilża
+skóra po użyciu jest gładka i przyjemna

Podczas wakacji sprawdzał się świetnie jednak w domu jak przyszła jesień okazał się trochę mniej idealny:
- zatyka pory
- nie oczyszcza dokładnie przetłuszczonej skóry na nosie

Ogólnie jednak solidny produkt, pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę w okresie letnim.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Żel w porządku

Bardzo fajna kremowa konsystencja,dokładnie zmywa makijaż,nie podrażnia,jednak mam przesuszoną skórę na policzkach (mieszana).Zapach trudno okreslić,nijaki.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Warty uwagi

Zuzylam dopiero pierwsza tubke,ale nie udalo mi sie go znalezc ponownie w drogerii i zakupialam takze Lirene Dermoprogram,ale zel nawilzajacy do mycia twarzy z wyciagiem z lipy oraz gliceryna.Porownujac oba produkty,bardziej odpowiadal mi ten poprzedni,czyli jedwabiscie kremowy.

Zalety:
-uwielbiam kremowe konsystencje kosmetykow i ten bardzo mi odpowieda
-zapach dziwny,ale delikatny i na pewno nieprzeszkadzajacy
-bardzo dokladnie zmywa makijaz,rowniez oczu-co jest dla mnie duzym plusem (zaznacze tylko,ze nie uzywam kosmetykow wodoodpornych)
-nie podraznia
-odswieza
-skora jest przyjemnie gladka i miekka po jego uzyciu
-jest bardzo wydajny

Jedynym minusem jest ciezko otwierajace sie opakowanie,lakier z kciuka jest narazony na zdarcie.

Na pewno zagosci jeszcze w mojej lazience,o ile uda mi sie go zakupic.

Używam tego produktu od:ok.1,5 miesiáca

dobry

+ dobrze zmywa makijaz
nie uczula
delikatny
ladnie pachnie
nie podraznia, buzia po nim jest nawilzona
dobra cena:)

- nie ma

nie wiem czy kupie ponownie bo lubie eksperymetnowac ;)

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok3

jestem na tak

Bardzo dobry produkt do którego ciągle wracam, obecnie mało dostępny.

plusy:
wydajny
fajnie myje
nie wysusza
nie zapycha
bardzo dobrze usuwa makijaż
pięknie pachnie

minusów brak

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:ponad 10

jestem na TAK !!!

Zaznaczę ,że używam żelu już po użyciu mleczka do twarzy,więc nie mogę ocenić jak zmywa pełny makijaż.

Plusy:
- fajna konsystencja,
- ładny zapach,
- wygodna aplikacja,
- wydajny,
- skóra po nim jest oczyszczona (gdy używam po nim toniku wacik jest czysty),
- nie uczula,nie szczypie w oczy,
- cena.

edit. muszę odjąc 1,5 gwiazdki bo w okresie zimowym bardzo mnie przesuszył.
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Naprawde polecam :)

Jest to jeden z najlepszych moich kosmetyków. Gdy kupowałam ten żel bardzo sie zastanawiałam czy bedzie dobry ale ostatecznie skusil mnie zapach=)
tak wiec plusy za:
-doskonale zmywa makijaż
-nie szczypie w oczy (wiec doskonale moge zmywac nim makijaz oczu)
-skóra jest dokładnie oczyszczona, bez podrażnień, mięka
-bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilosc

Używam tego produktu od:około pół roku? ;)

Bardzo dobry produkt

Na wstępie od razu powiem, że lubię żele do mycia twarzy z Lirene
Plusy:
-ładnie pachnie
-dobrze oczyszcza
-skóra po nim jest jakaś taka promienna
Minusy:
-nie pieni się
-nie nawilża, ale też nie ściąga skóry jak większość żeli
Tani produkt, a spełnia swoje zadanie w zupełności

Używam tego produktu od:pół roku

Miły

Taki sympatyczny żel do mycia twarzy. Dobrze oczyszcza i zmywa makijaż, wydajny. Poza tym nie ma żadnych ciekawych właściwości.
Odjęłam dwie gwiazdki, bo:
- moja twarz była po nim bardzo czerwona
- po pewnym czasie zaczął szczypać w oczy, wcześniej tego nie zauważyłam
- ma wstrętny smak, który długo utrzymuje się w ustach. Dla mnie to naprawdę dość spora wada, nie wiem jak to robię, ale zawsze czuję smak czegoś co mam na twarzy lub dłoniach ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Ratownik ;)

Ciekawy produkt z linii Lirene, zużyłam już trzecią tubkę. Na początku po żrącym i łuszczącym clerasilu było pięknie, podczas trzeciej tubki skóra zaczęła się łuszczyć ponownie, więc czas na przesiadkę. Zapach urzekł mnie od pierwszego powąchania. Cena przystępna, dobry POLSKI produkt. Jedyny minus - zamknięcie tubki. Już w sklepie siłowałam się, żeby ją otworzyć, w domu stoi lekko niedomknięty, w przeciwnym razie trzeba go otwierać o brzeg umywalki ;)

Używam tego produktu od: ponad rok

Łee tam.

Uff! Ledwo go zmęczyłam. Zupełnie nie przypadł mi do gustu. Konsystencja i poślizg charakterystyczne dla żeli bez mydła, jednak zmycie czegoś TYM z twarzy graniczy z cudem, a dokładniej rzecz ujmując: wymaga powtórek. Wcale twarzy nie wygładza, ani nie koi i - co najważniejsze - mam wrażenie, że po prostu niedokładnie oczyszcza (jest jednym z podejrzanych o spowodowanie nawrotu mej skłonności do posiadania gdzieniegdzie kilku pryszczy). Twierdzenie, że nawilża też jest dla mnie kwestią mocno dyskusyjną. Jego nawilżająco-kojący brat bliźniak jest o wiele lepszy (podejrzewam, że to przez tą glicerynę na drugim miejscu; swoją drogą ciekawe jest, że w tym [tzn. kremowym] żelu wymienili glicerynę w opisie, chociaż jest jej znacznie mniej, niż w nawilżająco-kojącym).
Słowem jednym: nie polecam, a wręcz odradzam.

PS: Dwie gwiazdki za to, że jednak nie ma tego SLS w składzie. To się chwali.