Gemi, Żel świetlikowo-aloesowy

Gemi, Żel świetlikowo-aloesowy

Żel na zmęczone, obrzmiałe powieki oraz pod oczy.

Dzięki wyciągowi ze świetlika i aloesu daje uczucie świeżości, likwiduje opuchliznę, podrażnienia, i objawy zmęczenia, regeneruje delikatną skórę koło oczu, poprawia napięcia skóry oraz wygładza. Najlepiej trzymać w lodówce. 100 g zawiera 3 g wyciągu ze świetlika łąkowego i 2 g wyciągu z aloesu.

Faktycznie świetny!

Podczas zakupów w jednym z supermarketów natknęłam się na ten żel -stał sobie niepozornie na najniższej półce wśród leków przeciwbólowych i maści. Od razu przypomniałam sobie jego świetne recenzje dziewczyn i postanowiłam wypróbować - szczególnie, że cena bardzo przyjazna :) Oczywiście nie rozczarowałam się - żel wspaniale działa na moje oczy ! Wszelkie opuchnięcia czy zmęczenie znikają w mgnieniu oka, spojrzenie staje się promienne, odświeżone! ;) Radzi sobie z suchością okolic oczu, przy regularnym stosowaniu skóra jest nawilżona i gładka. Zdecydowanie polecam - kosmetyk ma mega pojemność za baardzo miłą dla oka cenę :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki...nijaki

Kupilam pod wplywem pozytywnych recenzji i ...niepodzielam zachwytu :)
Zaczne od tego ze nielubie zeli pod oczy, wole kremy.
Produkt nie robi za wiele, owszem nawilza w stopniu sredniozadawalajacym, ale bardzo nie podoba mi sie konsystencja ktora roluje sie przy nalozeniu wiekszej ilosci i nie wspolgra z podkladem czy pudrem

Używam tego produktu od:roku - mecze i zmeczyc nie moge

Nic do zarzucenia

Ja się przyłączam do pozytywów. Kupiłam ten żel zupełnie przypadkowo ale jestem z niego naprwde zadowolona. Jest bardzo lekki, nietłusty i doskonale się wchłania. Przyjemnie lekko chłodzi powieki, nie podrażnia, dobrze nawilża i odpręża skórę wokół oczu. Na bazie znanego z kojącego działania na oczy świetlika.

Nieperfumowany, przezroczysty, wydajny, tani i skuteczny. Po prostu dobry kosmetyk.