KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 45% osób
    Calypso84
    25 października 2022 o 14:26
    4 / 5
    Ma swoje wady, ale do tej pory po żadną inną nie sięgałam chętniej
    Recenzowany kosmetyk to super długa (naprawdę długa), drewniana, bezzapachowa, czarna kredka do oczu z temperówką w nakrętce. Ostatnimi laty jestem minimalistką makijażową, w związku z czym kreska na górnej i/lub dolnej powiece to dla mnie szczyt mojej porannej kreatywności (nie licząc kremu BB i tuszu do rzęs):) Od lat do tego używam właśnie tej kredki. Czy jest ona moim strzałem w dychę? Nie :D Po kilku godzinach trzeba jej dołożyć na linii wodnej dolnej powieki (wiem, że to optycznie zmniejsza oczy, ale mam na tyle duże, że mi to nie robi ;)), bo "schodzi" na rzęsy. Dostaje się w kąciki oczu i trzeba ją z nich usuwać. Robiąc nią kreskę na górnej powiece możemy liczyć się z tym, że po kilku godzinach odbije się na skórze powyżej. Ogólnie nie jest zbyt trwała, więc poprawki makijażu w ciągu dnia trzeba wliczyć w rachubę. Za co więc ją lubię? Ano za napigmentowanie, które można stopniować. Za to,że bezproblemowo nakłada się ją na linię wodną i maluje ją na czarno, a nie szaro-buro, jak w przypadku innych kredek, które miałam okazję stosować. Za to,że jest miękka, co czyni nakładanie jej dziecinnie prostym (zwłaszcza w przypadku kresek na górnej powiece) i łatwo można ją też rozetrzeć pędzelkiem/gąbeczką, co daje efekt przydymionego oka - takie kredkowe "smoky eye" ;) Za to,że kupujemy ją od razu z temperówką, co sprawia, że jest to produkt 2 w 1. Za każdym razem temperówki działają bez zarzutu przez cały czas stosowania kredki. Nie lubię wynalazków w stylu wykręcanych kredek etc., bo jakimś cudem trafiam zawsze na wybrakowane egzemplarze, które psują się po krótszym/dłuższym czasie i finalnie zawsze wracam do tej tradycyjnej. Nigdy nie zdarzyło się też, żebym kupiła ją połamaną w środku lub żeby sama się złamała np. podczas noszenia w kosmetyczce. Oprócz tego,że jest bardzo długa to jest też wydajna i naprawdę niewiele kosztuje. Spokojnie starczy na rok częstego używania. Nie raz skusiłam się na zakup innej kredki i pewnie nie raz jeszcze to zrobię, ale jak dotąd zawsze z podkulonym ogonem wracałam do tej z Lovely. W porównaniu z innymi okazywało się, że ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Taki mój osobisty must-have :)

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    magdalena257
    8 maja 2019 o 20:00
    Kocham przez wielkie K!
    Kredka od Lovely jest cudowna! Ja posiadam kolor brązowy i mam ją już od ponad roku a ona nadal nie chce się skończyć choć używam jej niemal codziennie. Używam jej do codziennego makijażu rysując delikatną kreskę na dolnej powiece, którą świetnie można później rozmyć pędzelkiem lub tak jak ja nakładać na nią w celu utrwalenia cień w podobnym kolorze brązu. Oko jest wtedy świetnie podkreślone ale nie przerysowane, to właśnie dzięki tej kredce która daje taki miękki rozmyty efekt (kredka jest ani za bardzo miękka ani za bardzo twarda, jest w sam raz).Uwielbiam jej używać, nie potrzeba do tego ani wprawy ani jakichś znamienitych umiejętności. Kredka jest ani za bardzo miękka ani za bardzo twarda, jest w sam raz. Kredki tej używam czasem także na górną powiekę w formie linera, temperuję tylko swoją kredkę za pomocą dołączonej do niej temperówki (którą notabene uwielbiam i uważam jej obecność za ogromy plus) i już mogę rysować linię na powiece, która na pewno utrzyma się cały dzień. Jest jeszcze jeden sposób w jaki wykorzystuję kredkę od Lovely, korzystam z niego wtedy kiedy kroi mi się na horyzoncie jakaś impreza albo jeśli po prostu mam ochotę zaszaleć z makijażem przy okazji jakiegoś wieczornego wyjścia. Nakładam kredkę na górną powiekę i robi ona za bazę na którą potem nakładam ciemny cień aby zrobić na przykład smoky eye. Cienie trzymają się wtedy w niezmienionym stanie aż do zmycia makijażu a ja jestem z makijażu niezmiernie zadowolona. Kocham długość tej kredki, uwielbiam to że dzięki temu jest naprawdę bardzo wydajna. Jest w świetnej cenie i naprawdę nie mam się do czego przyczepić, no może literki mi się trochę starły, ale błaaaagam mam ją już tyle czasu że podróżowała ona ze mną za każdym razem w kosmetyczce i obijała o inne produkty. Kredka jest świetna i mimo tego że spadła mi na ziemię już wiele razy to dzięki Bogu nie połamała się w środku i mogę jej cały czas używać. Kocham przez wielkie K! Lovely, świetna robota!
    Zalety:
    • Dłuuuuuugooooość!
    • Wydajnooość!
    • Temperówka która świetnie daje radę.
    • Trwałość.
    • Ani za miękka ani za twarda.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mamoniowa2
    9 listopada 2022 o 19:50
    Miękka i trwała
    Miękka, trwała i wydajna kredka, w dodatku z temperówką Mocno napigmentowana. Nie uczula i nie podrażnia. Dużym plusem jest długość i temperówka. Dzięki tym wszystkim cechom jest to jedna z moich ulubionych kredek.
    Zalety:
    • -wszystko

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aga_lifestyle
    3 stycznia 2024 o 11:42
    Kredka do oczu Lovely
    Produkt który jest używany przezemnie codziennie od lat. Nie trafiłam nigdy wcześniej na kredkę, z którą tak dobrze robi mi się makijaż. Da się ją świetnie rozcierać i jest trwała cały dzień. Dodatkowym atutem produktu jest temperówka w zatyczce dzięki czemu zawsze mamy ją pod ręką. Fajnie że jest kilka kolorów, dzięki czemu można ją używać do różnego rodzaju makijażu.
    Zalety:
    • Wydajna
    • Trwała
    • Mocny kolor
    • Temperówka w zestawie
    • Niska cena

mariacohen
    9 lipca 2023 o 18:43
    3 / 5
    Lepsza z niej konturówka niż liner
    Miałam taki fancy pomysł, żeby zrezygnować z obrysowywania oczu szarym cieniem i przerzucić się na brązową kredkę, która powinna dawać naturalniejszy efekt (Marilyn Monroe vibes). No ale na pomyśle stanęło - kupiłam kredeczkę, dużą, wydajną, w ładnym odcieniu. Niestety bez bazy się nie da, kredka słabo rysuje, nie pozwala na precyzję, do tego rozmazuje się, odbija i roluje na powiece. Jednak, jako że jestem dziewczyna ufna i radosna, pomysłowa i ekonomiczna postanowiłam wykorzystać ją jako zastępnik konturówki do ust, która właśnie mi się skończyła. I powiem Wam, że super. Uwielbiam brązowy razem z nudziakową szminką robi zestaw Lanity Del Rey, więc jestem jak najbardziej zadowolona i cieszę się, że chociaż taki pożytek mam z tych wydanych kilkunastu złotych. Swojej podstawowej roli jednak nie spełnia.
    Zalety:
    • - dobrze sprawdza się jako konturówka do ust;)
    • - ładny kolor
    • - długa kredeczka, zapowiada się wydajnei - używam już prawie miesiąc, jeszcze nie temperowałam
    • - i właśnie - super, że dołączyli taką wygodną temperóweczkę na zatyczce. Można zastrugać bez szukania w organizerze biurowym ;)
    Wady:
    • - roluje się, brudzi i rozmazuje na powiece;
    • - ciężko o precyzję.
    Używa produktu od:miesiąc

straszidlo33
    14 lutego 2022 o 15:54
    najlepsza kredka
    Kupilam juz dwie, bardzo dlugo starczy, idealnie sie naklada i nie za bardzo sie rozmazuje. Polecilam znajomym i rowniez sa zachwyceni! Bardzo długa kredka, duzo produktu. Robi wrazenie
    Zalety:
    • trwałosc, pigmentacja
    Wady:
    • brak

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    rokak
    13 czerwca 2021 o 23:52
    3 / 5
    W porządku
    Kredka jest bardzo długa i wydajna. Temperówka jest średniej jakości, ale da się jej używać. Pigmentacja jest w porządku, trwałość okej. Cena bardzo dobra.
    Zalety:
    • - ilość produktu za niską cenę
    • - temperówka

Winterbreak
    15 maja 2021 o 20:59
    Nigdy więcej
    Ta kredka prześladuje mnie od czasów nastoletnich - i zawsze, kiedy potrzebuję jakiejś kredki "na już", kupuję ją zapominając o tym jak okropna ona jest. Jej plusy kończą się na cenie, ostrzałce i wydajności. Jakościowo nadaje się co najwyżej do zestawu kredek dla przedszkolaka. Jest bardzo krucha, śliska i ciężko jest wykonać nią estetyczną kreskę. Już 2h po nałożeniu okropnie się rozmazuje, odbija na dolnej powiece i tworzy sińce pod oczami. Oczy z kolei wyglądają jak po całonocnej zakrapianej imprezie - jedna wielka tragedia. Nie idzie jej dokładnie domyć. Nie raz zdarzało się, że pomimo dokładnego demakijażu, z samego rana pozostałości po kredce NADAL były na powiekach! W dodatku brudzi wszystko, łamie się, a ostrzałka nie trzyma i wypada. Jedno wielkie, tym razem definitywne NIE!

Elienna
    5 maja 2021 o 23:17
    Dluuuuga
    Kredka jest na prawdę długa, ma ładny intensywny kolor, jest miękka, wygodnie się nią maluje ale jej trwałość nie zachwyca. Używam jej na krótkie wyjścia kiedy wiem że nie muszę polegać tak mocno na trwałości makijażu. Za tą cenę bardzo fajna.

Pauluska1011
    31 marca 2021 o 19:22
    Fajny produkt
    Ta kredka jest dość fajnym produktem, jest miękka i łatwa w aplikacji. Mam dość wrażliwe oczy a ta kredka nie podrażniła, jest to dla niej ogromny plus. Plusem jest również temperówka w zestawie. Fajna kredka za niewielką cenę kiedyś bardzo przezemnie uwielbiana.
    Zalety:
    • Temperówka
    • Miękkość
    • Cena

Rudzik7
    4 grudnia 2020 o 13:25
    1 / 5
    Lovely eye liner kolor brązowy
    Kredka ma imponującą długość i to chyba tyle jeżeli chodzi o jej plusy. Bardzo długo się z nią męczyłam, ma ona sporo pozytywnych recenzji i ciągle dawałam jej drugie szansę i za każdym razem porażka. Kredka ładnie wygląda tylko na swatchach na dłoni, na oku bardzo ciężko uzyskać nią zadowalający efekt. Okropnie się rozmazuje, na dolnej powiece jeszcze jako tako sobie nią radzę, ale szybko spływa i wygląda niechlujnie, na górnej natomiast wg nie chcę malować, plami, robi prześwity, nie chce sunąć :(. Kolor też dużo traci po aplikacji na oku, nie ma intensywności, jest jakby wyblakły. Dla mnie to jest straszny bubel, mam inne kredki, z którymi nie mam żadnych problemów, więc tej się pozbędę bez żalu. Niestety nie polecam jej.
    Zalety:
    • Cena

niebieskajagoda
    29 listopada 2020 o 16:21
    Jest okej.
    Już dawno temu porzuciłam robienie kresek na powiekach, ale raz na ruski miesiąc jednak coś człowieka najdzie na odmianę - wtedy pożyczam od mamy czarną kredkę, aktualnie jest to właśnie egzemplarz z Lovely. Rysuję sobie nią całkiem wąską kreskę przy górnej linii rzęs, nie bawię się w jaskółki ani inne takie bajery - opadające powieki i okulary nigdy mi tego nie ułatwiały. Taka kreska sprawia wrażenie zagęszczonych rzęs i delikatnie podkreśla spojrzenie. Mi w zupełności taki efekt wystarcza. Czerń jest nasycona, choć trzeba kilkukrotnie przejechać w jednym miejscu. Rysik jest odpowiedniej twardości (a może miękkości?), nie mam żadnych problemów z nałożeniem kredki na skórę. Trwałość jest zadowalająca, trzyma się dłużej niż cienie do powiek, choć obecnie nie używam żadnej bazy, tylko zwykły krem - być może dlatego czasem się rozmazuje, szczególnie wtedy, gdy nawet delikatnie potrę oko. I to chyba byłby jedyny minus. Temperówka jak temperówka - działa, co tu więcej mówić. Kredka zmywa się bezproblemowo, nie zostają ślady ani panda na drugi dzień. Nigdy mnie nie podrażniła. Ciężko mi ocenić wydajność, przy częstszym użytku na pewno mogłabym zauważyć nieco więcej. Ale ciągle jest jej dużo, więc pewnie mogę powiedzieć, że jest ok. Do tego ma względnie niską cenę, pamiętam, że kupowałam ją na promocji za mniej niż 10 zł. Podsumowując, jest to zwykła kredka do oczu, która całkiem mnie zadowala i jest odpowiednia do moich potrzeb. Jednak przypuszczam, że "kreskomaniacy" na pewno dostrzegą więcej mankamentów.
    Wykorzystał/a:kilka próbek

domkep
    8 września 2020 o 6:36
    Niezła
    Kredka pozwala osiągnąć oczekiwany efekt. Pomimo, że jest dość miękka daje się temperować i dość długo służy. Temperówka po czasie traci ostrość. Kolor ma dobrze napigmentowany dość trwały. Ładnie współgra z cieniami. Nie uczula i nie powoduje łzawienia.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    aoida
    7 września 2020 o 21:41
    Jest ok
    Ze względu da długość kredka jest wydajna bardzo, fajnie że ma temperówkę, ale trzeba ją czyścić, bo produkt bardzo się przykleja do ostrza. Kredka jest miękka, ma ładny kolor (ja miałam czarną), dobrze sunie po powiece, może się delikatnie odbić po wielu godzinach noszenia, zależy jak grubą kreskę się narysuje. Dostępność bardzo dobra, cena bardzo niska. Jest ok.
    Zalety:
    • - wydajność
    • - temperówka
    • - cena
    Wady:
    • - może się odbić na powiece
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

Monila92
    9 lipca 2020 o 19:16
    Całkiem niezła
    Fajna kredka, bardzo wydajna, miękka. Na plus temperówka w zakrętce. Łatwo się nakłada i bardzo łatwo narysować nią idealne kreski. Ze względu na długość jest bardzo wydajna. Minusem jest to, że po całym dniu kreski odbijają się trochę na powiece., ale za tą cenę dla mnie świetny produkt.
    Zalety:
    • wydajność
    • miękkość
    • opakowanie
    • cena
    Wady:
    • mogłaby być bardziej trwała

ReescueeMee
    9 czerwca 2020 o 6:48
    Bardzo dobrej jakości
    Długo szukałam dobrej kredki do oczu. Kilka lat temu kupiłam kredkę, ktora była "nieśmiertelna". Niestety gdzieś się zagubiła. Z racji tego iż w mijwj kosmetyczce nie może jwj zabraknąć postanowiłam sobie kupić jakąś na szybko. Akurat była promocja w Rossmanie i kupiłam ją za grosze. Opakowanie bylo zamknięte, więc "ryzyk fizyk". Kredka jest bardzo ładna, napis srebrny, który niw ściera się. Pigmentacja jest mocna i wystarczająco kryje za pierwszym pociągnięciem. Niw kruszy się, nie rozmazuje. Dobrze trzyma się na oku. Za tą cenę, nawet bez promocji opłaca się kupić. Dobry produkt.
    Zalety:
    • *opakowanie
    • *dostępność
    • *cena
    • *ładna pigmentacja
    • *nie rozmazuje się
    • *nie kruszy
    • *nie roluje
    • *nie podrażnia oka
    Wady:
    • *brak
    Używa produktu od:miesiąc

amela_kusmierek1
    25 maja 2020 o 21:42
    Zadowolona w 100%
    Zaczynam przygodę z eye Linerem Dla początkujących : +10 Latwo się rysuje Temperówka idealnie temperuje Zapakowane sterylnie Znalazłam w Rossmannie na promocji za 4 zł
    Zalety:
    • Łatwość w aplikacji oraz. Blendowaniu
    Używa produktu od:tydzień

Karolina9520
    5 kwietnia 2020 o 22:47
    2 / 5
    Zbyt twarda
    Kredkę od Lovely używałam w kolorze brązowym. Kredka jest niezwykle długa i wystarczy na wiele miesięcy używania. Temperuje się dość łatwo, bez łamania. Kolor jest bardzo ładny, typowo ciemno brązowy odcień. Dla mnie niestety jest trochę zbyt mało napigmentowana. Nie jest to najtrwalszy produkt, rozmazuje się pod koniec dnia lub prawie całkowicie się wyciera. Ale jej największą wadą jest to, że jest okropnie twarda. Bardzo nieprzyjemnie sunie po powiece, zawsze musiałam rozgrzać ją delikatnie w dłoniach aby się nie podrapać. Plus za cenę i dostępność.

Produkty podobne