Biosilk, Silk Therapy Thickening Conditioner - pH 4,6 (Odżywka nadająca objętości)

Specjalna formuła z zawartością witaminy B, pszenicy i białka ryżowego oraz zestawu ziół i wyciągów roślinnych.
Pomaga odżywić włosy bez obciążenia ich.
Odżywka dodaje włosom objętości, ułatwia rozczesywanie, wzmacnia i nadaje połysk. Bez spłukiwania.

czyżbym odkryła swoją odżywkę?

Wiele lat temu używałam jedwabiu do włosów tej firmy, który poleciła mi fryzjera. Klęłam za każdym razem gdy nałożyłam go na włosy, aż w końcu rzuciłam butelkę w pierony.
Dwa tygodnie temu szukałam odżywki do włosów, spieszyło mi się i chwyciłam tak naprawdę pierwsza lepszą / jeśli chodzi o firmę/ byleby tylko dodawała objętości moim specyficznym włosom.
I oto po użyciu nastąpił cud. Moje cienkie acz ciężkie włosy stały się puszyste i zwiększyły swoją objętość. Nie wiem jak ta odżywka to robi, ale nie robi dalej tak dobrze moim włosom ;)
Acha jeszcze jedno .... zapach.... włosy pachną nawet po wielu godzinach, ba nawet następnego dnia.
Konsystencja pozwala na swobodne rozsmarowanie i wmasowanie nawet w długie włosy.
Jestem zakochana w tej odżywce, naprawdę :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

NIE!!

Ukończyłam szkołę fryzjerską
Trochę też pracowałam w tym zawodzie
I zdecydowanie nie polecam

Po pierwsze nie ma żadnego uniesienia,powiększenia objętości i włosów...
Po drugie jej konsystencja jest zbyt rzadka,przez co wcale nie wydajna
Za każdym użyciem jej traci się dużą ilość tego preparatu
Zapach jest drażliwy mocny czuć chemiczne zaangażowanie
Jest dosyć ciężka
Po czym trudni suszą się włosy ,a przy odżywce zwiększającej objętość powinno być na odwrót
Ponadto cena ,jak za butelkę 50mililitrowa jest zdecydowanie zbyt wysoka

Ja rozumiem ,ze to profesjonalna marka kosmetyków fryzjerskich,i kocham ich naturalny jedwab.
Ale ta odżywka to jeden wielki MINUS

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/50ml

Rewelacja

Nie ma się co rozpisywać, bo to po prostu bardzo dobry produkt, z resztą jak cała linia produktów BIOSILK Farouk.
Działa zgodnie z zapewnieniami producenta, bardzo ładnie pachnie i poprawia kondycję włosów. W miarę wydajny. Nie obciąża włosów, które ładnie się po nim układają.

Minusem może być oczywiście cena i tylko za to 4.5.

Ilość zużytych opakowań: ok 6

Objętość

Jedyna odzywka ktora naprawde pogrubia wlosy. Mam cienkie dlugie wlosy ktore czesto wygladaly na przyklapniete dopoki nie zaczelam uzywac odzywki.
Odzywka:
-wyraznie pogrubia wlosy
-dodaje objetosci
-wlosy uniesione u nasady
Tego szukalam !

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zaskoczenie

Odżywka dodaje objętości nawet ciężkim i grubym włosom jak moje. Po innych odżywkach na drugi dzień po myciu miałam oklapnięte włosy, po tej są lekko podniesione i lżejsze. Tuż po myciu trochę się puszą, ale po uczesaniu wyglądają już dobrze. Zastanawiam się jednak, czy kupię ją ponownie, bo nie odpowiada mi zapach i rzadka konsystencja.

Dobra odżywka

Odzywka jest bardzo dobra. Spełnia obietnice producenta. Włosy "odbijają się od głowy", przez cały dzień są puszyste, a stosując ją mogłam sobie odpuścić mycie głowy na "aż" dwa dni (normalnie myję codziennie).
Daję jednak tylko 4 gwiazdki i zaznaczam, że już jej nie kupię, ponieważ po 4 użyciu dostałam łupieżu, którego nie miałam jakieś 2 lata. Więc to ph chyba jest nieodpowiednie dla mojej skóry. A szkoda, bo odżywka bardzo fajna, zapach też ma fajny, taki jak po wyjściu od fryzjera:)

Ilość zużytych opakowań: jedno małe, niedokończone

pomyłka

No, przyznam, że tak kiepskiej odżywki nie zdarzyło mi się bardzo dawno nabyć. Okropnie się rozprowadza na włosach, ostry, niemiły zapach, efekty żadne. Dosłownie - żadne. Włosy mam cieniutkie, ale jest ich dużo, są zdrowe, ale po prostu na tej odżywce wszystkie przylgnęły mi do czaszki, z małymi przerwami na elektryzowanie. Jest dość droga, ale nie zuzylam opakowania, wyrzucilam do kosza.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niespełna jedno

Okropieństwo

To chyba jedna z najgorszych odzywek jaką kiedykolwiek uzywałam. Myślałam,ze moze za duzo albo źle nakładam tą odzywkę ale próbowałam kilka razy i na rozne sposoby a efekt był ten sam - OKROPNIE ELEKTRYZUJĄCE SIĘ I STRASZNIE OBCIĄŻONE, PRZYKLEJONE DO GŁOWY WŁOSY.
Szczerze nie polecam !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka prób wykończenia 1 opakowania

nie dla mnie

Wlosy mam cieniutkie i przetluszczajace sie, jednak koncowki mocno podniszczone. Odzywki jakich potrzebuje to odzywki nie obciazajace wlosow i nadajace optycznie objetosci. Niestety znaczna wiekszosc z nich powoduje ze wlosy rowniez bardzo mocno sie elektryzuja. Dlatego, moze sie sprawdzic u dziewczyn o wzorowo zdrowych wlosac, ale na moich dosc marnych jakosciowo, i do tego farbowanych niestety nie.

Używam tego produktu od:miesiaca z przerwami
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

takie nic

kupilam po przeczytaniu recenzji poniewaz moje wlosy sa ciezkie i przyklapniete
niestety zawiodlam sie
poza ulatwieniem rozczesywania odzywka ta nie robi kompletnie nic
bylam nia tak rozczarowana ze po pierwszym uzyciu odstawilam ja na polke na kilka miesiecy dopiero ostatnio zaczelam jej uzywac zeby nie zajmowala miejsca
nie moge sie juz doczekac kiedy wyrzuce ja do kosza
gdyby nie ulatwiala rozczesywania juz dawno by tam wyladowala ale tak szkoda mi bylo wyrzucic cos za co dalam prawie 50zl
poza tym odzywka jest malo wydajna mam wlosy do lopatek i naprawde musze jej duzo nalozyc by byly nia porzadnie pokryte to chyba wina epej konsystencji
biorac pod uwage beznadziejnosc produktu brak wydajnosci moge jej chyba zaliczyc na plus przynajmniej szybciej sie skonczy
opakowanie jest niewygodne moje wyglada inaczej niz na zdjeciu
mniej wiecej od kiedy zuzylam polowe musi stac do gory nogami bo inaczej nie idzie jej wydobyc z srodka
zdecydowanie nie polecam znam znacznie lepsze i tansze odzywki
do tej juz na pewno nie wroce

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Tragedia

Same minusy:
- przesusza włosy i to bardzo
-nie pogrubia ani nie zwiększa objętośći
- absolutnie nie ma mowy o żadnej regeneracji
-SPOWODOWAŁA WYPADANIE WŁOSÓW

Zupełnie nie rozumiem tylu pozytywnych opinii...

Okropieństwo za prawie 50zł

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pół

bardzo dobra odżywka

Jestem bardzo zadowolona z działania tej odżywki -włoski po jej użyciu są błyszczące i odżywione. Faktycznie dodaje włosom objętości, sprawia że wyglądają na gęstsze i grubsze, pozatym znacznie ułatwia rozczesywanie. Bardzo dużym plusem tego specyfiku jest również to że nie przyspiesza przetłuszczania Zapach ma również bardzo przyjemny. Jedynym mankamentem jest jednak opakowanie-ciężko "wydobyć" odżywkę z tej opornej butli Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego