Hean, Mat Effect, Fluid matujący

Hean, Mat Effect, Fluid matujący

Delikatny podkład odpowiedni dla cery mieszanej i tłustej, nowoczesna formuła 2 w 1 łączy w sobie zalety pokładu i pudru, doskonale maskuje drobne niedoskonałości cery, odżywia, wygładza i pielęgnuję skórę, nadając twarzy świeży i matowy wygląd, zawiera składniki bioaktywne: witaminę E, wyciąg z aloesu, alantoinę oraz filtry UVA i UVB.
Oferowany w pięciu naturalnych odcieniach.

Cena: 6,50 zł / 30 ml

Mam nowszą wersję - bardzo dobrą

Skorzystałam pewnego razu z podkładu mojej koleżanki, która ma też dosyć jasną cerę, podobną do mojej.
Ona jednak ma bardzo ładną, żadnych niedoskonałości, u mnie zaś jest tragicznie, syfy i te sprawy.
Staram się jak najmniej pudrować pyszczek, toteż używam pudru ryżowego i tego cudeńka - podkładu Hean.

Plusy:
- idealne odcienie dla Polek blondynek :) Używam pastelowego
- naprawdę matuje, ok. 3- 4 h, z pudrem ryżowym ok. 8 h
- z upływem dnia nie staje się pomarańczowy
- bardzo, ale to bardzo lubię zapach tego kosmetyku: jest taki lekko słodki, jakby miodowo-jedwabny ;)
- cena między 9-10 zł

Minusy:
- trzeba mieć wprawę w nakładaniu, a cera do tego podkładu musi być w miarę gładka, bo inaczej zostawi okropne smugi
- pod koniec dnia zaczyna się ścierać, no ale to nie jest taki problem dla mnie, bo w ciągu dnia moja cera się uspokaja i nie jest taka zaczerwieniona, oprószenie pudrem transparentnym w celu zmatowienia mi wystarczy

Co do krycia - nie spodziewałam się mocnego, bo nic takiego na tubce nie pisze, ale kryje dobrze, można poratować się oczywiście korektorem.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Ok. połowa pierwszego

Za taką cenę? POLECAM!

Kupiłam go przypadkiem. Skończył mi się BB krem [który serdecznie polecam ] i potrzebowałam nowego, bylejakiego podkładu, żeby przetrwać chwilową przerwe od kremu BB.

Plusy:
-lekki
-nie tworzy maski!
-na mojej buzi faktycznie ładnie matuje
-nie ma idealnego krycia, ale drobne zaczerwienienia spokojnie jest w stanie ukryć, a z pomocą odrobinki pudru ślicznie wygładza buzie
-nadaje bardzo ładny, świeży kolor i przede wszystkim naturalny!
-nie zauważyłam,aby szczególnie wysuszał [ ciężko mi to zauważyć bo codziennie stosuję maseczki i kremu nawilżające ]
-trzyma się dosyć długo
-nie tworzy brzydkich plam
-tani!!!

Minusy:
- jeśli zbyt często dotykamy buzi - może się ścierać
-słabo dostępny
- tak jak pisałam w plusach, a co również można zawrzeć w minusach: słabe krycie,na wielkie wyjścia się raczej nienadaje

podsumowując: POLECAM!
Ma piękną gamę kolorów, ciężko znaleźć na polskim rynku podkład w jaśniutkich kolorach, ten jednak w swojej gamie posiada idealny kolor dla bladolicych :))

ani tak ani nie

Kończę już ten podkład i bardzo się z tego cieszę. Przy zakupie kolor wydawał się idealny, po kilku użyciach okazało się, że wygląda na ciemniejszy.

PLUSY:
- przystępna cena
- kremowa konsystencja
- ładnie kryje niedoskonałości

MINUSY:
- cera po nim się błyszczy
- dziwny zapach

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Znakomity .

Ten podkład jest fenomenalny , kosztował koło 10 zl więc naprawde bardzo tania rzecz jak na podkład .
pięknie się rozprowadza i matuje lekko kryje niedoskonałości skóry .
,a w sobie witaminy i dosyć dużą gamę kolorów .

polecam bardzo .

Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki

Co to ma być???

Fluid kupiłam na fali zauroczenia polskimi produktami, a także skusiła mnie niska cena. Moje spostrzeżenia:
- fluid nie matuje, raczej powoduje większe błyszczenie
- fatalnie się rozprowadza
- zostawia smugi i podkreśla wszystkie niedoskonałości. Nadaje się chyba tylko dla młodziutkiej, nieskazitelnej cery.

Jedyny plus to cena i dostępność i za to ta jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście podejść

Za taką cenę...

godny polecenia. Bardzo dobrze matuje, przynajmniej w moim przypadku. Ma fajną konsystencję, takiego pudru w kremie. Gama odcieni też niczego sobie. Kiedy dobierze się kolor odpowiedni dla siebie, wówczas nawet nie będzie widać, że mamy go na twarzy (ładnie stopi się ze skórą).
Ma dwie wady:
1) Niestety jest nietrwały. Po ok. 7,8 godz. już go na twarzy w ogóle nie będzie.
2) Ciężko go dostać.
Ale za taką cenę można się pokusić o jego spróbówanie ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Rewelacyjny

Używam go już od ładnych paru lat. Za tak niską cenę zaryzykowałam i nie zamierzam się z nim rozstawac ;) Jeżeli odpowiednio odbierze się odcien, w ogóle nie odróżnia się, i nie daje efektu maski . Po prostu super. Nie obciąża skóry. Łatwo się zmywa. Polecam!!! :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:na pewno nie mniej niż 10 ;)

koszmar ;/

Kupiłam go zaczarowana niską ceną. Po pierwsze: tester w sklepie okazał się być jaśniejszy niż podkład w tubce. Ok, opaliłam się, kolor już mógł być. Ale cała afera z matowaniem to jakaś wielka pomyłka - nie matuje, a wręcz przeciwnie, po posmarowaniu się tym mazidłem świeciłam się w trzy sekundy, wyglądałam jakbym się posmarowała błotem (efekt maski to zbyt delikatne określenie), a potem było już tylko gorzej. Fluid zaczął złazić, a wlaściwie spływać, brudząc wszystko dookoła. Do tego skutecznie podkreśla wszelkie niedoskonałości skóry, łącznie z tymi, o których istnieniu nie miałam pojęcia.
Ogólnie nie zauważyłam żadnych plusów, poza ceną, ale może to tylko moje odczucia i moje doświadczenia...

całkiem całkiem

Ogólnie mówiąc to niezły produkt. Ładnie wygładza twarz, mam kolor naturalny i ładnie się dopasowuje do kolorytu skóry, z matowieniem też całkiem dobrze sobie radzi. Niestety mocno nie kryje i najlepszy jest dla cery bez zbyt widocznych niespodzianek. Przy mojej tłustej cerze niezbyt długo trzyma się na twarzy. Warto wypróbować zważywszy na to że dużo nie kosztuje.

Używam tego produktu od:2 tyg.

tani i dobry

To jedyny fluid jakiego używałam, co prawda rzadko, bo na co dzień wolałam tylko tusz do rzęs, ale na imprezy owszem. Fluid tuszował rumieńce i nadawał twarzy ładny wygląd, tylko trzeba uważać z nałożoną ilością, bo może stworzyć się maska. Może się trochę ścierać. Matuje nawet nieźle. Miałam kolor naturalny i był w porządku. Jak ktoś szuka taniego fluidu (jak ja), to polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

nieciekawy :(

Na początku bardzo mi się podobał bo wyglądał naturalnie i wogóle taki fajny był... Ale kiedy moja cera zbuntowała sie (pryszcze suche skórki itp) podkład nie sprawdził sie kompletnie :( po godzinie od umalowania sie na czole wyglądałam jak bym przeżyła wielkie tornado ! Powłaził w pory popodrkreślał wszystkie suche skórki i świeciłam sie niemołosiernie :(:(:(:( Jakby tego było mało jest tak strasznie nie trwały że poprostu śmiech na sali !!! Po 4 godzinach zostają jakies ... hmm... jakby to nazwać jakby plamy czy smugi... :(

Już go nie lubie :(:(:(

Używam tego produktu od:od stycznia
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno :(

zadowalający!!

Kupiłam go, poniewaz opaliłam buzke i potrzebowałam trochę ciemniejszego kolorku(ja mam odcien brzoskwiniowy), skusiłam sie i nie żałuje, ten podkład jest idealny, jest wydajny, dopasowuje sie do cery, wygładza ją, jak dla mnie to za tak niską cenę warto kupic!!

Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam drugie opakowanie