Medipharma Homburg, Doliva, Krem pielęgnacyjny do twarzy z toskańską oliwą z oliwek

Krem przeznaczony do cery suchej i wrażliwej. Ma jedwabistą konsystencję, szybko się wchłania, stanowi doskonały podkład pod makijaż. Zawiera wysoce wartościową tłoczoną na zimno oliwę z oliwek, olejek migdałowy, olejek z ziaren pszenicy oraz olejek z avocado, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Wyraźnie odżywia oraz działa osłaniająco na naskórek. Łagodzi podrażnienia, skóra jest delikatna i gładka w dotyku.

Mój faworyt na chłodne dni i sezon grzewczy

Szkoda, że tak trudno go dostać, bo według mnie rewelacyjny, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Jest gęsty, ale nie zatyka porów i dobrze się wchłania. Zapach jest przyjemny. Zdecydowanie poprawia stan skóry. Skóra jest dobrze nawilżona cały dzień. Przez wiele lat miałam problem z odwodnioną, podrażnioną skórą w chłodne dni. Produkty Dolivy pomogły mi i już nie szukam niczego innego. Ten krem jest akurat jednym z tańszych produktów z tej firmy, ale wcale nie gorszym.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry

pulsy: Wydajny, nie zapycha, bardzo dobrze nawilża.

minusy: maleńkim minusem jest słabe wchłanianie się w skórę, ale jeśli dozujemy odpowiednio małą ilość kremu wklepując go w skórę twarzy, to krem wchłania się nienagannie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

fantastico!

Cudny krem! Odżywia, uelastycznia cerę i co najważniejsze, w porównaniu do polskiej oliwkowej Ziaji, NIEZAPYCHA!!! :) Stosowałam go zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.

Zapach trochę dziwny jak na krem oliwkowy - kojarzył mi się z leśnym igliwiem .

Ilość zużytych opakowań: 3?

wart spróbowania

Kupiłam ten krem w złej porze roku-na pewno będzie lepiej sprawował się przy chłodniejszej pogodzie. Toteż dam mu 4 * gdyz nie mogę odjąć za to, że nie przemyślałam tego do końca. Mimo iż mam cerę mieszaną to często sięgam po kremy dla cery suchej-bo moja skóra też potrafi się przesuszyć i muszę ją intensywnie podkurować. Urzekł mnie zapach tego kremu-toż to cudo! Określiłabym jako zieloną herbatę, przepiękny...Sam krem jest treściwy, trzeba nakładać uważnie bo łatwo przedobrzyć. Oczywiście na mieszanych partiach mojej twarzy świecił się ale to nie problem bo nikt matu nie obiecywał. Za to suche partie były mi bardzo wdzięczne za silne nawilżenie. Poza tym krem dobrze pielęgnuje-skóra jest gładka i miękka, w dobrej kondycji. Stosuję raczej na noc, na dzień byłby dla mnie za ciężki ale w zimie...chyba w sam raz. Więc wracam do niego zimową porą ;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Mój KWC :)

Kocham ten krem. I jak już ktoś napisał jest do cery suchej bądź normalnej (którą ja posiadam).
Moja cera nie sprawia mi żadnych problemów, nie jest sucha ani tłusta. Od kremu oczekuję cery pełnej blasku, żadnego matowienia, wygląd zdrowej buśki. Ten krem to robi! Co więcej:
- piękne pachnie!!!!! oszalałam na punkcie tego zapachu
- świetnie nawilża i pielęgnuje, po zużyciu słoiczka moja buzia była w o wiele lepszej kondycji
- starcza na dość długo, nie wiele go trzeba
- nie miałam żadnych problemów z jego aplikacją:)
jak dla mnie KWC! czaję się na allegro na kolejną sztukę :DUżywam tego produktu od: 3 miesięcy

Pudło

Sięgnęłam po ten apteczny krem z nadzieją, że poradzi on sobie z moją przesuszoną w zimie cerą. Niestety, nie poradził sobie. Ale o tym za chwilę. Krem na gęstą konsystencją przypominającą maść, rozsmarowuje się trochę tępo, wchłania niezbyt szybko, pozostawia na skórze mokry film. Ma bardzo przyjemny roślinny zapach, choć o wiele zbyt intensywny jak na kosmetyk apteczny. Nawilża wg mnie niewystarczająco: następnego dnia rano po użyciu kremu widać i czuć było mocne przesuszenie, mimo że kremu używałam obficie i sumiennie każdego wieczoru przez ok. miesiąc. Słoiczek plastikowy, średniej jakości (problem przy zakręcaniu - coś tam nie pasowało). Kosmetyk imho nietrafiony, więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: ok. m-c

dziwnie :/

Pierwsze wrażenie po otwarciu pojemniczka- dlaczego ma konsystencję gęstej maści? Serio, krem bardzo gęsty, w życiu nie wypłynąłby z pojemniczka, ciężko się rozsmarowuje, lepiej cierpliwie wklepywać w buzię.
Kupiłam ten krem w celu uratowania mojej skóry, bo zaczęła reagować podrażnieniem na dotychczasowy krem, skóra piekła więc stwierdziłam że czas na coś bardziej treściwego.
Cierpiałam katusze, skóra strasznie była sucha więc wydałam prawie 30 złotych na ten krem (moim zdaniem zbyt drogi)

Używam tego kremu systematycznie już czwarty tydzień. Poprawa niemal żadna niestety,po dwóch tygodniach zaczęłam wspomagać się maseczkami wówczas stan skóry się poprawił.

Co do wrażeń- krem zostawia na skórze strasznie tłusty film, włosy lepią mi się do twarzy, używam go tylko na noc. Mam wrażenie gdy przez noc tłusty film zetrze się o poduszkę to skóra jest smętna, nie czuć odżywienia.

Nie kupię więcej go na pewno. Plus jest taki że wydajny, wielki minus to cena.Używam tego produktu od:miesiąca

tłuścioszek

Lekki, poręczny słoiczek, a w środku... tak jak krem do rąk, to mazidło ma cudowny zapach zielonej herbaty.
Nie jest gęsty, ale bardzo treściwy - mocno nawilża i natłuszcza twarz, w miarę szybko się wchłania. Natłuszczenie skóry ma jednak swoje plusy - nałożony puder świetnie się trzyma :D

Krem polecił mi dermatolog na przesuszoną, podrażnioną skórę, jako kosmetyk który nie uczuli i nie zapcha mojej twarzy.
I rzeczywiście tak jest.
Krem jest bardzo lekki i przyjemny, ale stosowanie go latem może być trochę uciążliwe. Cóż, pozostaje mi szukać czegoś na zbliżające się słońce i upały, a krem zachować na miesiące chłodniejsze :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Za tłusty na dzień...

Plusy:
- działanie - ładnie nawilża, natłuszcza i faktycznie pomaga skórze;

Minusy:
- tłusta powłoka, nie wchłaniająca się nigdy;
- pod makijaż się nie nadaje, za tłusty i za ciężki;
- nie jest tani, w mojej aptece 32zł... :/

Neutralne:
- zapach - bardzo dziwny, ale to kwestia gustu; :)

Używam chętnie ale tylko na noc i na godzinę przed spaniem, inaczej poducha brudna jak świnka. :)
Ale za efekty muszę dać 4 gwiazdki, bo faktycznie są. Buzia w dużo lepszej formie. :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

stuprocentowa pielęgnacja

Krem pielęgnacyjny w pełnym tego słowa znaczeniu! Wyraźnie poprawia ogólny stan skóry nawet po kilkakrotnym zastosowaniu. Rozpulchnia naskórek dotknięty atrofią, wzmacnia barierę ochronną, łagodzi, regeneruje... Zastosowany na noc pozwala na drugi dzień cieszyć się wypoczętą i pełną energii skórą. Brzmi jak reklama :D? Bo zdecydowanie warto!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: MNÓSTWO próbek

nie podoba mi sie

Na szczescie dostalam go w promocji razem ze skrzypowita, bo inaczej mialabym poczucie wyrzuconych w bloto pieniedzy. Krem ladnie pachnie i ma przyjemna konsystencje, ale na tym koncza sie jego zalety. Uzywalam go tylko na noc ze wzgledu na jego tlustosc, nakladajac cienka warstwe ale mimo wszystko zostawial tlusty film i kleilam sie troche do poduszki. Poza tym powodowal u mnie wysyp drobnych krostek. Znacznie lepiej sprawowal sie na ustach i w takiej roli go uzywalam.

Używam tego produktu od:

Bardzo Polecam

A wpadł mi w łapki przypadkowo..kupiłam skrzypowite i były dodane próbki tej seri krem do rąk + krem do twarzy. na początku byłam zaniepokojona jego gęstą, tłustą konsystencją ale okazał się cudeńkiem. Ładnie pachnie, Bardzooo dobrze nawilża, wygładza, nie zatyka porów. Jak najbardziej polecam. Tylko wydaje mi się że lepiej go nakładać na noc, ale to już ależy od przesuszenia cery :D

Używam tego produktu od:od 5 miesięcy