Clinique, Blushing Blush, Powder Blush (Róż do policzków)

Clinique, Blushing Blush, Powder Blush (Róż do policzków)

Prasowany róż Clinique dostępny w kilku odcieniach, on różowych, poprzez czerwone, do koralowych. Jedwabista formuła kosmetyku pozwala go nakładać bez wysiłku, pomagając osiągnąć naturalny wygląd. Trwały, beztłuszczowy.
Zapakowany w elegancką puderniczkę z dużym lusterkiem i pędzelkiem z miękkiego włosia.

prasowane

delikatny i uroczy róż

Róż mam w odcieniu Precious Posy - piękny cukierkowy i uroczy róż ,jestem zakochana w tym odcieniu i małych połyskujących drobinkach! Róż ma dość delikatny pigment co dla mnie jest dobre,ponieważ lubię dość delikatny efekt różu ,oczywiście mocny efekt tym produktem tez możemy zrobic. Niestety roz robi plamy,czego się nie spodziewalam. Nie jest on tani wiec ostatnie czego się spodziewalam to właśnie to ,ze robi on plamy.. na początku myślałam ze może jest to wina pędzla,wiec zmieniałam ,a nawet kupowałam nowe pędzle do aplikacji go ,użyłam tez tego dołączonego do pudełka ,lecz nie pomogło,dalej były plamy i musiałam je rozcierac. Nie jest to w porządku bo nie jest to zwykły drogeryjny roz tylko produkt z wyższej półki po którym spodziewa się trochę więcej. Jeżeli chodzi o opakowanie jest do niego dołączony pędzelek oraz lusterko co jest bardzo wydajne ,gdy jesteśmy gdzieś w terenie. Używam go narazie kilka miesięcy ,ale widzę ze produktu nie ubyło prawie w ogóle i z tego co słyszałam to starcza na długo ,wiec plus. Jest bardzo ładny ,ale myśle ze na przyszłość nie kupię go już kolejny raz tylko zainwestuje w podobny lekko tańszy ,zaufany roz ,który nie będzie robił plam..

Bardzo subtelny

Róż o delikatnym kolorze, który wygląda na buzi bardzo subtelnie. Ciężko nim zrobić krzywdę, raczej nie robi plam. Z drugiej strony przy ciemniejszej skórze, może być słabo widoczny. Przyjemny w nakładaniu, również do szybkiego makijażu. Z minusów wymienię cenę oraz pigmentację (dla mnie to nie jest wada, bo lubię delikatny makijaż, ale może to przeszkadzać).

Super wygląda

Róż do policzków Clinique Blushing Blush Powder Blush posiadałam w mniejszej wersji.

Róż pozbawiony jest olejów i parabenów oraz nie wywołuje podrażnień. Jest bardzo wydajny a jego konsystencja dobrze się rozprowadza po skórze. Super wygląda na skórze j jest trwały.

świetny na co dzień

Mam miniaturkę tego różu z kalendarza adwentowego. Jest bardzo wydajny, używam go od dłuższego czasu, a nie widać prawie wcale zużycia w opakowaniu. Nie pyli. Daje delikatny efekt, ale jednocześnie jest widoczny na skórze, nie robi plam, ładnie się blenduje i łączy z bronzerem.

Smoldering Plum - piękny

Trafiłam na róż przypadkiem w Douglasie, doradzono mi kolor Smoldering Plum. Był to strzał w 10! Mam śniadą cerę i ciemną oprawę i ten kolor jest idealny! Utrzymuję się bardzo dobrze stosowałam go zarówno latem jak i zimą i efekty były super. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie i ilość produktu, jak na róż jest go nieco za mało. Do produktu załączony jest pędzelek których osobiście nigdy nie używam a a wydobycie końcówki produktu moim ulubionym pędzlem pod koniec było nieco uciążliwe.

Róż Clinique

+ ładna kolorystyka
+ ładny efekt na skórze

- dostępność
- cena

Nie jest zły ale cena nie jest adekwatna do jakości

Markę Clinique cenie . Jeśli chodzi o pielęgnację a w szczególności kwestie nawilżenia skóry sięgam po ich preparaty w ciemno . Z kolorówką jest już troszkę inaczej , zdarzają się produkty w porządku , chociaż trafiłam też kilka razy na bubel . Róż odnalazłam w kalendarzu adwentowym i byłam go mega ciekawa . Nie jest to broń Boże jakaś makijażowa porażka , ale zważając na cenę a jak wiadomo produkty tej marki do najtańszych nie należą nie jest to również nie wiadomo jaki hit , i jeśli chcecie wypróbować jakiś kosmetyk do makijażu tej marki to róż śmiało możecie sobie odpuścić - w drogerii znajdziecie podobne i o wiele , wiele tańsze .

Jak pisałam wcześniej mam wersję z kalendarza adwentowego , moje opakowanie wygląda więc nieco inaczej niż to podglądowe w katalogu . Ja mam plastikową kwadratową kasetkę na zatrzask który ciężko chodzi co bardzo mnie wnerwia jako że jestem posiadaczką długich paznokci - trzeba to naprawdę powoli otwierać . Pojemność którą mam to 3 , 1 g i jest to sporo - różu używam regularnie od ponad miesiąca i ledwie co widać w nim jakiś ubytek . Czyli świetna opcja na gruntowne wypróbowanie kosmetyku .

Odcień jaki posiadam to ten jeden z najbardziej popularnych Precious Posy - to przepiękny cukierkowo - pastelowy odcień różu nasycony migoczącymi złotymi drobinkami . Uwielbiam takie odcienie , czuje się nich najlepiej więc tutaj jestem zachwycona . Róż jak przystało na kosmetyk marki Clinique jest całkowicie bezzapachowy .

Jest dość drobno zmielony , ale nie zauważyłam by się pylił w momencie przenoszenia go na pędzel . Stwarza natomiast leciutkie problemy w momencie transferowania go z pędzla na twarz . Jest to produkt który niestety potrafi zrobić plamy - co zauważyło też kilka dziewczyn piszących recenzję przede mną i nie jest to wina ani złego pędzla ani nie wprawionej ręki : po prostu są róże dające uroczą chmurkę koloru w kilka sekund a są i też takie które trzeba w twarz wpracować by wyglądały ok i gdyby to był zwykły drogeryjny róż to bym się tego wcale nie czepiała , no ale trochę jednak musimy na niego zapłacić , wiec moich zdań takie rzeczy nie powinny mieć miejsca . Sam efekt jaki daje jest bardzo ładny : uroczy , wyglądający naturalnie rumienieć delikatnie roziskrzony przez złote drobinki . Efekt możemy sobie stopniować , no ale wiadomo : im więcej go nałożymy tym dłużej musimy go rozcierać . Trwałość jest ok - w moim przypadku zauważam lekkie blaknięcie koloru po około 6 godzinach od aplikacji , drobinki zawarte w tym odcieniu nie migrują po całej twarzy za co oczywiście plus . Nie zauważyłam żadnych podrażnień , jest łatwy do zmycia a i z innymi kosmetykami do konturowania twarzy dogaduje się bez większych zastrzeżeń .

Jakościowo bardzo przypomina mi róż z Wibo Extasy , a jak wiadomo Wibo to o wiele tańsza marka niż Clinique , więc nie mogę jakoś szczególnie polecić różu który zachowuje się jak zwykły drogeryjny i dość budżetowy róż . Zużyje swój do końca przez wzgląd na kolor który naprawdę lubię , ale nie przewiduje powrotu do tego kosmetyku , nie jest warty swojej ceny regularnej.

wysycone, łatwe do nakładania kolory - kolor Fig

Clinique robi świetne kosmetyki do makijażu. Mam ich sporo, a niektóre z nich są moimi numerem 1, w swojej kategorii.

Róży Clinique miałam przez lata kilka. Obecnie mam kolor Fig. Kolor pomarańczowo-brązowy. Można go używać jako jasnego bronzera. Kolor pięknie wysycony, bez drobinek, do stopniowania. Już niewielka ilość wygląda ładnie. W zimie zazwyczaj wystarcza mi niewiele, ale w lecie można używać mocniejszego koloru, bo daje on złudzenie opalenizny.

Puder (prasowany) jest tak drobniutki i jedwabisty, że nie zostawia żadnych nierównych plam na policzkach.

Moja skórą jest jasna, żółtawa, ale myślę że jest to kolor raczej uniwersalny.

Opakowanie typowe dla Clinique. Zielone, z dużym lusterkiem i pędzlem (którego nie używam). Opakowania Clinique są bardzo trwałe. Nigdy, niezależnie od traktowania, żadne mi się nie rozleciało.

A teraz cena. Czy warto? Z pewnością jest to bardzo dobry róż, ale czy najlepszy na rynku? Z pewnością nie. Jest wiele dobrych drogeryjnych róży, a w końcu nie jest to jednocześnie kosmetyk pielęgnacyjny. To jest po prostu bardzo dobry róż.

Świetny produkt

Rewelacyjny róż, nadający naturalny efekt. Ładne kolory, dobra pigmentacja. Piękne opakowanie z lusterkiem oraz pędzelkiem. Róż jest trwały, wydajny. Świetna jakość.

Bardzo eleganckie i trwałe opakowanie z malutkim pędzelkiem w środku. Róż jest bardzo  piękny, wydajny ładnie nadaje efekt Wow cena nie gra roli co to jakości

Mieszane uczucia.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobrze napigmentowane róż, nie przerysowany efekt. Odpowiednio trwały.

Opakowanie: Niewielkie i poręczne. Zmieści się do kosmetyczki czy torebki. Zamykane jak puderniczka, prostokątne. W środku lusterko, róż oraz wygodny pędzelek z miękkiego włosia.

Wrażenia: Do wyboru dość duża paleta kolorystyczna, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Róż jest zbity, ale pędzelek nabiera jego odpowiednią ilość. Łatwo się nakłada i rozprowadza. Kolor na policzkach jest delikatny, daje bardzo naturalny efekt. W moim przypadku jest stosunkowo trwały (używam głównie na większe wyjścia, imprezy taneczne), ale jednak mimo wszystko wymaga drobnych poprawek. Na policzkach utrzymuje się bez zarzutu do paru godzin. Nie podrażnia, nie uczula i nie przesusza skóry. Ściera się dość równomiernie i nie pozostawia na skórze plam. Nie osypuje się. Na pewno na minus tego produktu jest średni skład i wygórowana cena. W tym przypadku płaci się głównie za markę, a nie zawsze idzie to w parze z najwyższą jakością. Uważam, ze na tej półce cenowej są lepsze produkty. A właściwie podobny kosmetyk bez problemu da się znaleźć taniej.

małe cacuszko

Jestem szczęśliwą posiadaczką wersji 07 sunset glow. Jest to kolor dość jasno różowy, delikatny i lekko satynowy.
Róż zakupiłam pod wpływem pani z Sephory, która powiedziała, ze jest doskonały. Początkowo chciałam kupić Diora, ale ten jakoś wizualnie przypadł mi bardziej do gustu i był jednak trochę (..) tańszy.
Jestem zachwycona tym różem, ponieważ: trafiłam w piękny kolor.
Utrzymuje się on bez poprawek cały dzień.
Pięknie można modelować nim buzię. Sam w sobie lekko się mieni, przez co ożywia i rozpromienia twarz,
Jest tylko jeden minus: nie wiem dlaczego, już drugiego dnia zepsuło mi się zamknięcie w opakowaniu (wyłamał się kawałek plastiku), a nie spadł mi nigdzie i teraz muszę związywać opakowanie gumką recepturką. ale być może po prostu miałam pecha lub też trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz. Generalnie uwielbiam ten róż i używam go codziennie ! Słyszałam już nie jeden komplement na jego temat od moich koleżanek.
Polecam przetestować.