Sephora, Pędzel do pudru XL nr 16

Sephora, Pędzel do pudru XL nr 16

Świetny duży pędzel do pudru z koziego włosia.
Włos w dotyku aksamitny, o średniej twardości ułatwia aplikację pudru, pozwala delikatnie usunąć jego nadmiar.
Jakość i przyjemność używania w pełni wynagradzają jego dość wysoką cenę.

Niezły

Wrażenie robi wielkość i swoista przytulność tego pędzla ;) ma jednak straszną wadę - przy nakładaniu pudrów sypkich na filtry strasznie gubi włosie, właściwie przy każdej aplikacji po jednym-dwóch (a mam dwa takie pędzle - w obydwu to samo). Łamią się również końcówki włosia, zostawiając coś o długości mniej-więcej rzęsy. Przy zwykłym makijażu jest za to cudowny i nie mam mu nic do zarzucenia, stąd 3* za trwałość, bo trudno mi powiedzieć o doskonałości, jeśli filtruję się codziennie ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Nie polecam, przy uzytkowaniu pozostawai włosie na twarzy oraz gubi je przy myciu

Nabyłam pędzel za namową Pani w Sephorze, miałam nadzieję, że będzie moim ulubionym z kolekcji pędzli, ktorych posiadam.
Był moim ulubionym mięciutkim pędzlem od pierwszego mycia, po nim włosy zaczęły masowo wypadać, co bardzo przeszkadza, by po pudrowaniu zdejmować włoski z twarzy.. przy myciu też gubi włoski i farbę.
Na plus i minus można przyjąć wielkość, gdyż jednym miotnięciem można przypudrować twarz, ale z drugiej strony zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

świetny pędzel do pudru!!!

naprawdę polecam go, świetnie rozprowadza puder (używam go przede wszystkim do meteorytów)
i co dla mnie najważniejsze nie zostawia swoich włosków na twarzy a jego cena jest ok w stosunku do jakości :)

miękki

Podobny do pozostałych pędzli z Sephory. Posiada dużo zbitych włosków. Przy zastosowaniu odczuwa się masaż twarzy a z drugiej strony jest delikatyn. Równomiernie nakłada puder. Odjęłam pół gwiazdki za sporadyczne gubienie włosia przy nakładaniu

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Świetny,profesjonalny i milusi :)

Używam go od kilku dobrych lat mniej więcej 5 od tamtej pory przez moje ręce przeszły dwie sztuki.
Pierwsza była by do tej pory sprawna i zwarta do użycia gdyby nieestetyczne obgryzienie rączki przez małego psiaka,w niczym to nie przeszkadzało zatem odziedziczyła go po mnie moja mama która równie chętnie nigdy się z nim rozstaje,sobie zaś kupiłam te x lat temu nowy do tej pory w świetnej kondycji stale czyszczony i używany.
Nakładam nim i brązer i puder sypki,nakładałam również pudry prasowane pewnie że byłoby wygodnie mieć do każdego inny specjalistyczny pędzel ale na tyle go obcykałam że spokojnie nałożę nim wsio :)
Teraz czycham na zwiększenie kolekcji sephorowskich pędzli o pędzel kabuki,pędzelki do cieni już mam i są równie świetne oraz dobre jakościowo :)

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

fenomenalny

Kupiłam ten duży pędzel z myślą o nakładaniu nim brązera na szyję i dekolt. Nakładałam i było dobrze. Ale któregoś razu spróbowałam nałożyć nim sypki puder. I okazał się fenomenalny. Przedewszystkim muszę powiedzieć, że mam problem z pudrami ponieważ uważam, że każdy jest za bardzo widoczny na mojej twarzy. Zawsze nakładam podkład i na to puder. Mam puder Clinique, Chanel Universelle, EL Lucidity no i ostatnio nabyty La Prairie. Wszystkie te pudry czy to nakładane puszkami czy pędzlami były za bardzo widoczne.
Ten pędzel niby duży to fakt, ale przy samym trzonie nałożyłam frotkę, żeby go trochę zmniejszyć. Z każdym pudrem radzi sobie fenomenalnie. Nabiera się dużo ale po delikatnym otrzepaniu zostaje naprawdę minimalna ilość, którą nakładam na czoło, potem maczam, otrzepuję i na nos i brodę,, na koniec maczam, otrzepuję i na oba policzki. W sumie trzy zanurzenia w pudrze i jest po sprawie. Napewno ważne jest to, że ten pędzel bardzo delikatnie, równomiernie rozkłada produkt na twarzy. Ważne jest to, że jest niebywale miękki. Razem z tym pędzlem pani w Sephorze namówiła mnie na pędzel do pudru też marki Sephora tylko z różowym trzonkiem. Bardzo lekki, taki specjalnie do pudru, płaski, zaokrąglony na końcu. I ten pędzel - różowy jest do kitu. Tragicznie rozkłada puder i strasznie drapie. Mam cerę tłustą, absolutnie niewrażliwą, trę ją pilingami 4 razy w tygodniu i nic mnie nie boli a ten pędzel sprawia, że zaczyna mnie boleć skóra. Mam porównanie (oba kupiłam w tym samym czasie) i sedrecznie polecam duży pędzel po pudru XL. Najbardziej miękki z najbardziej miękkich. Szczerze mówiąc to mam 7 pędzli Sephora (dwa zbublowane) i z każdego jestem tak samo zadowolona.
Ten kosztował 99 PLN. To dużo. Jak dla mnie. Mam nadzieję, że nie wypadnie z niego całkowicie włosie jak u niektórych z Was, które to opisują. Chociaż jeżeli tak się stanie to i tak kupię go ponownie. Prałam go już i jak narazie nie wypadają włoski.
Polecam.

dobry ale nie jestem pewna czybym go kupila 2 raz

mam nr 49xl chyba najwiekszy z gamy pedzli do pudru
bardzo go lubie za miekkosc i gestosc wlosia kosztowal cos 80zl po obnizce , dobrze naklada puder ii szybko omiata cala twarz,swietnie tez rozciera plamy rozu lub bronera
ale ... nie jest zbyt praktyczny zajmuje za duzo miejsca ja jednak drugi raz zainwestowawalabym w bardziej praktyczny mniejszy kabuki lub pedzel do bronera na dlugej raczce lub nawet flaptop do pudru

Ilość zużytych opakowań: jeden

Gubi włosie

Przechodząc do razu do rzeczy:

Plusy:
+ bardzo ładnie rozprowadza puder,
+ jest miękki, delikatny, przyjemny dla twarzy,
+ dobrze trzyma się w ręce.

Minus:
- przy każdym użyciu i myciu gubi włosie.

Objętość włosia pędzla nie zmniejszyła się widocznie ale za jakiś czas pewnie do tego dojdzie. Ponadto denerwujące jest zdejmowanie z twarzy pojedyńczych włosków po pędzlu. Nie należy on do najtańszych więc taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Po około 2-3 miesiącach użytkowania pędzel całkowicie się rozsypał. W jednym momencie z metalowej obsadki wypadło całe włosie, włoski trzymały się siebie nawzajem ale już nie były integralną częścią rączki. Pozbierałam więc włosie i wraz z rączką zaniosłam do reklamacji - tutaj akurat muszę pochwalić obsługę Sephory - pani nie robiła najmniejszych problemów z wymianą pędzla na nowy. Wcześniej myślałam, że może trafiłam na felerny wypust i dlatego mój pędzel wyłysiał, ale po otrzymaniu nowego zmieniłam zdanie. Jest taki sam jak jego poprzednik, przy każdym użyciu gubi pojedyńcze włoski. Uważam to za wielki minus, dlatego odejmuję dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: 2 pędzle

Uwielbiam go.

Pędzel jest doskonały. Najbardziej lubię nakładać nim bronzer. Wykonana nim trójka po bokach twarzy wygląda fantastycznie, dodatkowo szerokość włosia ułatwia roztarcie granic produktu. Nie ma mowy o zrobieniu plam tym pędzlem! Świetnie leży w dłoni. W zasadzie jedyny minus to trudności z praniem, mam wrażenie, że woda po myciu nigdy nie robi się czysta, ale domyślam się, że to ze względu na obfite włosie. Do dezynfekcji używam płynu również z Sephory i w ten sposób staram się zachować jego czystość na jak najdłużej :) Cena jest uzasadniona, poza tym warto nabyć go przy okazji różnych promocji.

Polecam również do pudrów sypkich oraz w kamieniu. Nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki bez niego :)

Ilość zużytych opakowań: :)

Bardzo przydatny

Używam pędzla XL (w moim przypadku jest to nr 49) z powodzeniem od pół roku i sprawdza się doskonale. Gubi czasami włosie ale nie jest tego dużo. Do pudru sypkiego moim zdaniem idealny. Nie wiem czy kupię ponownie - w zależności jak długo będzie mi służył. Polecam !

Super!!

Jesli chodzi o cenę to owszem nie jest niska, ale!!!
Moim zdaniem ten pędzel to czyste zjawisko!
mięciutki, duży,idealnie nakłada puder.
Zdecydowanie mój KWC!!
Marka sephora ma idealne akcesoria do makijażu, zresztą moim zdaniem najlepsze.
Polecam wszystkim gorąco, nawet nie ma się nad czym zastanawiać!!
Wart swojej ceny w 100%

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry

Ostatnio mam manię na punkcie pędzli. Zakupiłam ich trochę w Sephorze i wkrótce będę testować te z The Body Shop, ale do rzeczy. Pędzel jest bardzo duży i masywny. Posiada włosie, które jest przyjemne w dotyku. Cena jest dosyć wysoka, bo 99 zł, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Mam ten pędzel z nowej kolekcji nr 49. Dobrze nanosi on puder sypki na twarz (mam z La Prairie), do różu i pudru brązującego natomiast go nie używałam. Z czasem zauważyłam natomiast drobne rozczapierzanie się bocznych włosków przy samej rączce. Nie wiem czym to jest spowodowane. Nie mam porównania też do innych pędzli, więc jakby coś to edytuję recenzję i dopiszę co nieco.

doskonałość wszechczasów!!

Używam tego pędzla już 3 lata i nie widać zuzycia.Jest praktycznie jak nowy.Ma wiele zalet:
- bardzo miłe,niedrapiące włosie
- Jest ogromny (nie znalazłam jeszcze równie dużego pędzla)
- włosie po praniu wraca do swojej poprzedniej formy (inne pędzelki po praniu trzeba uformować a i tak włosie często odstaje.)
- przez try lata wypadło może z 10 włosków ( inne linieją za kazdym uzyciem)
Teraz kupiłam pędzel z serii platinium i uwazam ,że xxl jest jednak lepszy.
Bardzo polecam.Uwazm że jest to najlepszy pędzel jaki mam a mam ich wiele np Mac,The body shop czy lancome.

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:jeden