Babydream, Szampon dla dzieci (stara wersja)

Babydream, Szampon dla dzieci (stara wersja)

Łagodny szampon dla dzieci, zawiera rumianek i pantenol. pH obojętne dla skóry. Szampon ma żelową przezroczystą konsystencję, bardzo krótki i łagodny skład.

Najlepszy delikatny

Używam go może nie długo ale jestem pod wielkim wrażeniem. Mylam włosy codziennie bo się tluscily. Po tym szamponie myje co 2dni co jest wielkim sukcesem no i skóra głowy przestala mnie swedziec :) Trochę słabo się pieni ale można to przełknąć :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Przyczajony wróg włosa...

Postanowiłam wyprobowac szampony dla dzieci i na pierwszy ogien poszedł ten (cena !).

Myłam nim miesiąc włosy co 3-4 dni.
Ponieważ ma niezły skład bez SLS, myslałam, że jest dobry.

- świetnie wysusza wlosy (z kosmetykami stylizujacymi typu blasam czy nawet spray, gwarantuje Wam, że oszalejecie)
- sprawia, że włosy nie układają się w ogóle (zyja własnym zyciem i nie pomoże nawet pianka)
- na koniec zaczeły mi wychodzi garściami !
- nie nadaje się do codziennego mycia (wysuszy włosy na WIÓR)

+ dobrze rozczesują się po nim wlosy

W sumie szampon nie robił mi jakos tako widocznej krzywdy, na początku przez pierwsze tygodnie wydawało mi się, że pogłębił mój kolor włosów, włosy się błyszczały, to fakt.
Ale po czasie okazało sie, że jak chciałam sobie coś przy nich porobic to uniemozliwial mi to skutecznie.
Poszłam na dwie wazne imprezy z włosami jak idiotka, tylko dlatego że ten szampon mnie tak załatwił.
Nie wiem jak on tego dokonał, bo z natury mam szope, ale skutecznie przycisnął mi włosy do skóry głowy.
Końcówki włosów nagle zrobiły mi się białe, podciełam loki 2x po 1,5cm i dalej to samo....
Właściwie od pierwszych dni stosowania powodował wypadanie włosów, ale szkoda mi go było wyrzucic, poza tym zwalałam winę na wiosne, w którą zawsze mi włosy lecą trochę...
Z czasem było coraz gorzej..na bluzkach, w łazience, ręcznikach - wszędzie były moje włosy <strach>
Odstawiłam go automatycznie kiedy po przejechaniu reką po włosach zostało mi między palcami tak całkiem sporo kłaczków <strach>
Dodatkowo zastanawiałam się czy mam jeszcze wlosy na głowie czy też już stos patyków na opał. Brrrr......

Po umyciu włosów 2x szamponem innej marki - włosy odzyskały swoja objetosc i elastycznosc, wypadanie włosów już się zmniejszyło - czyli jednak nie wiosna ale BabyDream !

Chciałam jeszcze spróbowac z Bambino ale obecnie mam lęki przed szamponami dla dzieci....

Używam tego produktu od: używany przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w 90%

może być

nie najgorszy szampon, używałam go przez ok. 2 miesiące, jednak szukam czegoś lepszego
zalety:
-tani
-dobrze myje
-ładnie pachnie
-w miarę dobry skład(wg mnie )
-nie podrażnił mi skóry głowy
-łagodny(miła odskocznia po latach używania wielu wysuszających szamponów z SLS)
wady:
-mało wydajny
-słabo się pieni
-strasznie plącze moje długie włosy(bez odżywki ani rusz)

Ilość zużytych opakowań: trzy (w nowej wersji opakowania)

Super!!!!

Dla mnie najlepszy jak dotąd.
Używam tego produktu od roku na zmianę z Hippem. Jedyne dwa szampony, po których nie mam łupieżu lub podrażnienia. A przetestowałam ich już troszkę w swoim 38-latnim zyciu. Szampon włosy kołtuni, dlatego należy po nim położyć odżywkę. Pieni się mniej niż drogeryjne ale i tak u mnie bez problemu zmywa wszystko, także olejki. Myję włosy codziennie lub co drugi dzień. Polecam wszystkich z problematyczną skórą głowy.Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

BDB!!!

Ja też zazęłam zwracać uwagę na skład szamponów i chciałam znaleźć w końcu szampon bez SLSów i tych wszystkich parabenów, co jest PRAWIE niemożliwe. Najpierw powędrowałam w Rossmanie do półki z szamponami Johnsons Baby i Nivea Baby i .... się rozczarowałam, nawet tam w składzie były SLSy chociaż w Nivea Baby było napisane, że nie zawiera mydła, miał go w składzie;( Więc w ostatniej chwili zauważyłam to cudeńko o prościutkim składzie! Jest super, myje włoski, dosyć dobrze się pieni (nie tak jak te sztuczne elsevy, nivea, i te inne slsami, ale nie o to wogóle chodzi!) Szampon ma myć i nie niszczyć tak włosów tą całą swoją chemią! Wcale nie przyśpiesza tłuszcznie się włosków (myję je jak zwykle, co drugi dzień). Mógłby mieć przyjemniejszy zapach, i nie plątać tak mocno włsków, ale da się na to zaradzić odpowiednią odżywką w końcu ona jest od tego, żeby je lepiej rozczesywać! (używam maseczki Pantene z aminokwasami). Szampon nie zawiera konserwantów i barwników. Jest naturalny i cieszę się, że przynajmniej tyle mogę zrobić dla moich zniszczonych chemią włoskami - nie &quot;truć&quot; ich chociaż sztucznym szamponem! Za to mogę teraz przebierać w najróżniejszych odżywkach. Ten Szampon + odpowiednia odżywka = SUKCES;) Polecam i sama do innego chyba nie wrócę, zostane przy BABYDREAM:)

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Wątpię, czy znajdę lepszy

Mój drugi zakup odkąd zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków i unikać tych przeładowanych chemią. Kupiłam, ponieważ używany wcześniej Radical zaczął po kilku miesiącach używania przetłuszczać włosy. Początkowo Babydream nie zlikwidował tego problemu, ale postanowiłam przy nim zostać, z uwagi na cenę, skład (rewelacyjny!) i brak ciekawszej alternatywy na moją kieszeń. I była to bardzo dobra decyzja. Naprawdę niewiele wad widzę w tym szamponie.

Zapach, adekwatny chyba dla produktu dla dzieci, kojarzy mi się z oliwką do ciała, mnie się podoba.

Nie plącze mi włosów i nie plątał nigdy, a gdy zaczęłam używanie miałam włosy po trwałej, sięgające łopatek - staram się tylko nie szarpać ich zbytnio w czasie mycia.

Nie potrzebuję po nim odżywki, włosy są miłe w dotyku i zdrowe (wczoraj użyłam odżywki pierwszy raz odkąd używam Babydream).

Z czasem przestały mocno się przetłuszczać, nie podowudje powstawania łupieżu, a ostatnio zdałam sobie sprawę z faktu, że włosy praktycznie przestały wypadać.

Oczyszcza dobrze, ale myślę, że dla osób stosujących produkty do stylizacji włosów może być za słaby. Odnoszę też wrażenie, że zostawiony na dłużej na włosach oczyszcza je intensywniej.

Minusem może być tylko słabe (w porównaniu z slsowymi szamponami) pienienie się, a co za tym idzie, odrobinę mniejsza wydajność (można umyć włosy niewielką ilością szamponu, ale gdy naniosę więcej, jest to wygodniejsze).

Podsumowując - co najmniej dla osób, które nie stosują preparatów i zabiegów osłabiających włosy - rewelacja i niezwykła oszczędność.Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2, może 3

Przeciętny

Szampon jest delikatny, nie mozna mu nic zarzucic w tej kwestii. Konsystencja dziwna, oleista. Zapach w butelce mi się podobał, na włosach drażnil wciąz i wciąz nieustannie od 1 mycia do drugiego. Plącze włosy, ale dobra odzywka załatwia problem. Powodowal szybsze przetluszczanie się wlosow. Niewydajny

Używam tego produktu od: misiaca

nic specjalnego

oczyszcza, jest ekonomiczny, sympatycznie pachnie, ale i plącze włosy. nie ma silikonów więc nie oczekiwałam pośligzu jednak w moim mniemaniu szampon wzmacnia plątanie - znacząco.
dobrze radzi sobie ze zmywaniem olejów, lekko rozjasnia włosy. mam wrażenie, ze moje rozjasniane i dekoloryzowane końcówki sa po nim bardziej sianowate.

Miłość na wieki

Szampon Babydream, jak większość moich KWC, odkryłam dzięki wielkiej skarbnicy wiedzy jaką jest wizaż. I był to strzał w 10 !
Szampon ma świetny skład, na czym głównie mi zależało. Włosy po nim są sprężyste, puszyste, lśniące, super się układają. Ma ładny, delikatny zapach i przyjemną konsystencje. Jest całkiem wydajny, ma świetną cene - ok 3 - 4 zł. Super zmywa oleje i maseczki z głowy. Nie przyśpiesza przetłuszczania, tak czy tak włosy myje codziennie.
W szamponach głównie chodzi mi o to aby dokładnie oczyszczał włosy, nie odżywiał czy ułatwiał rozczesywanie . Nie rozumiem więc komentarzy typu &quot; nie mogłam rozczesać włosów/ zamiast pięknych włosów jeden wielki kołtun&quot; . Ja nigdy nie miałam takiego problemu ponieważ zawsze, ale to zawsze nakładam odżywke/ maske. Szampon czyści, odżywka jak sama nazwa wskazuje odżywia.

Jestem z nim ponad pół roku i raczej prędko się nie zostaniemy ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 6-8 buteleczek

Łagodny-efekt zdrowych włosów

Widzę , że kolejna moją recenzję mi wykasowało.
Polecam gorąco ten szmpon, jest baardzo lagodny, głowa po nim nie swędzi jak po większości szmponów. Włosy po jego uzyciu sprawiaja wrazenie zdrowych , są puszyste , błyszczące i spreżyste. Szampon ich nie wysusza i piekbnie sie rozczesuja. Obserwuję to zarówno na moich włosach jak i na włosach mojej córeczki. Sama na swoich włosiętach moze bym i nie zauważyła takiego efektu ale widze długie włosy mojej córci po jego uzyciu, ten szampon bardzo im służy.
Dla osób farbujących wlosy kolejna ważna informacja- łagodnie obchodzi sie z kolorem i nie wypłukuje tak szybko farby jak inne szmpony tzw &quot; dla doroslych&quot;. Jest lagodny wiec mozna go używać tez jako płynu do higieny intymnej oraz zelu do mycia twarzy.
Jedyny minus- trochę szybciej przetłuszczają sie po nim włosy.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem niezły

Kupiłam po przeczytaniu opinii w Wizażu:)

Szampon jest naprawdę wspaniały. Włosy są mięciutkie, błyszczące i nie przetłuszczają się tak szybko. Niestety rozczesanie ich jest prawdziwą mordęgą:(

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Kupiłam pod wpływem rewelacyjnych opinii na temat tego produktu :)
Nie zawiodłam się. Szampon jest tani, bardzo odpowiada mi jego prosty skład.
Delikatnie oczyszcza włosy, nie wysusza ich. Po użyciu tego szamponu włosy są gładkie, mięciutkie i lśniące. Szampon piękie pachnie. Myślę, że zasługuje na miano KWC.
Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1