Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy tonik matujący o wzmocnionym działaniu arbuz + cynk + kwasy AHA

Tonik idealnie oczyszcza i odświeża skórę, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, matuje skórę na wiele godzin, zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących. Wyrównuje naskórek zapewniając skórze wyjątkową gładkość.

Ulubiony

Mojej skórze pod pasował idealnie. Nałożyłam go na noc, gdy miałam kilka niedoskonałości. Na drugi dzień byłam zaskoczona. Po niektórych niedoskonałościach ani śladu, a inne zmniejszyły się o wiele.

Plusy:
+ wydajny
+ matuję
+ zgadza się z tym co zapewnia producent

Minusy:
- nieco wysusza skórę

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół opakowania

To nie to..

To był mój pierwszy w życiu tonik - niestety żadna rewelacja. W czasie kiedy Go kupiłam miałam tłustą twarz, trądzik, wągry i takie tam. Uwielbiałam wtedy róż, więc go kupiłam (A co można było się spodziewac w wieku 10-11 lat?) Nic mi z Tym nie robił, wręcz miałam przez to zaczerwienioną twarz.

Plusy:
+ Wydajny,
+ Ładne opakowanie,

Minusy:
- Nie działał,
- Kiedy go używałam zauważyłam powiększenie się trądziku,
- Zaczerwienienie,
- Cena,
- To chyba żart?! On wcale nie matuje..
- Po użyciu twarz strasznie się lepiła..

Używam tego produktu od: Używałam go ok. parę miesięcy

skóra się lepi po uzyciu

Kiedyś kupowałam go bardzo często, gdy nie byłam zbyt obeznana w temacie kosmetyków;) Po uzyciu skóra bardzo się lepi, czego teraz bym nie zniosła, była zmatowiona (mam mieszaną), cena zachęca, duże opakowanie, zapach, nie działa na trądzik.

po prostu dobry tonik:)

Bardzo przyjemny produkt:) Używałam w czasie upałów i sprawdzał się- buzia była matowa, wyprysków mniej.
Całkiem przyzwoicie oczyszczał. zapach- troszku chemiczny ale dało się znieść (to nie perfumy). Dobra cena (szczególnie w promocji)
Jest to po prostu dobry tonik i polecam go:)
Nie kupię więcej bo mam swój ideał:)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Uzupełnienie żelu :)

Stosowałam go razem z żelem z tej serii. I jemu również nie mam nic do zarzucenia ;)

+ opakowanie, tak jak w przypadku żelu, optymistyczne i przyciągające wzrok
+ fajnie odświeżał
+ delikatnie matował
+ zapach taki sam, jak w przypadku żelu

Przyjemny ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

NIE POLECAM

Jestem na nie:
jest lepki
nie usuwa zanieczyszczeń
jest sztuczny
śmierdzi
Świecę się po nim niemiłosiernie!!

Ale:

ściąga pory

Nie polecam, zawiodłam się na serii PERFECTA

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Okropność

Skusiłam się niską ceną (7 zł). Jednak moich oczekiwań nie spełnił.
Minusy:
- Skóra po nim świeci się niemiłosiernie,
- Troszkę wysusza,
- wcale nie pachnie arbuzem, jak obiecuje producent,
- nie odblokowuje porów,
- nie zapobiega powstawaniu zaskórników,
- ściąga skórę,
- strasznie się lepi.
Plusy:
- nawet przyjemny zapach,
- odświeża skórę na jakiś czas.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 9 miesięcy

Anty tonik

Kupiłam w promocji w rossmannie wraz z wersją niebieską, ale tamten jeszcze czeka na swoją kolej ;)
Jak dla mnie tonik jest beznadziejny...
Bez względu na to czy umyję twarz żelem oczyszczającym, czy mydłem, po użyciu tego toniku, twarz świeci mi się niemiłosiernie. Nakładając go po wieczornym demakijażu, rano wstawałam z porządną warstewką sebum. W efekcie czułam się brudna i to zaraz po nałożeniu tego kosmetyku.
Plusem jest chyba tylko i wyłącznie kolor i zapach...
Co prawda nie wysusza, ale też nie oczyszcza, nie matowi (a wręcz przeciwnie, wzmaga błyszczenie), nie oczyszcza porów (nawet tych na brodzie, które są ledwie widoczne), zaskórniki jak miałam przed używaniem toniku, tak miałam nadal...
Bubel :(

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

dobry:)

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i jestem z niego zadowolona :) Dobrze odświeża moją twarz:) Niestety, gdy go używałam nie zauważyłam, żeby moje wypryski ustały, ale ładnie matował mi cerę. Jeszcze poszukam innych toników, może lepszych... Używam tego produktu od: pół roku

nienajgorszy

Używałam go jakiś czas temu regularnie. Dziś uważam że to dziwny produkt bo niby jest przeciwtrądzikowy a nic z pryszczami nie robi. Stosowałam go jako odświeżacz do cery bo dobrze oczyszczał i nie wysuszał. Zrezygnowałam z niego bo nie spełnia swojego zadania a ładny zapach to nie wszystko.

Używam tego produktu od:używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań:około 3

ot,zwykły tonik

Swego czasu zużyłam 3 lub 4 opakowania tego toniku (z jednym się jeszcze męczę) bo moja cera była niezbyt wymagająca, to też nie potrzebowałam jakiś super kosmetyków.Teraz się to niestety zmieniło.Zacznę od plusów:
+ wygodne i ładne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ odświeża cerę
+ nie podrażnia
+ niska cena

- nie matuje
- nie zauważyłam działania antytrądzikowego
- po użyciu skóra się lepi

Niby to nie jest zły kosmetyk,ale nie spełnia swoich podstawowych zadań. Może się sprawdzić jako tonik odświeżający. Już go nie kupię, ze względy na to lepienie się skóryUżywam tego produktu od:3 lat?

bdb

Miły tonik. Mam cerę mieszaną z tendencją do trądziku, albo skrajnego wysuszenia / odwodnienia. Tonik ten przyjemnie odświeża twarz w ciągu dnia. Radzi sobie również z podrażnieniami. Moja cera wygląda na czystszą odkąd zaczęłam go regularnie używać. W zestawieniu z gruszkowym kremem no problem tworzą bdb duet. Godny polecenia dla dziewczyn z niezbyt problemową skórą.